Určení pohlaví ve 14. týdnu těhotenství. Není to brzo?

mami29
27. bře 2011

Ahojky mam dotaz, na velkem utz ve 14tt (13+1) mi pan doktor rekl ze jsem si toho kluka tak prala ze tam mezi nozickama skutecne neco ma 😀 . neni to brzo ve 14tt?

janula319
27. bře 2011

Brzo není, znám maminky co věděly pohlaví od 12tt 😉

atreides
27. bře 2011

mě řekli u dvojčat pohlaví ve 13tt, dokonce i já jsem to viděla, takže je to možné 😉

martaska78
27. bře 2011

Ahoj, mě u malé řekly že to je holčička podle "pohlavního hrbolku", holčičky ho mají prý vystouplejší 😅

veruska007
27. bře 2011

Ja to vedela ve dvou tehotenstvich od zacatku 13.tt.

aguaverde
27. bře 2011

my věděli pohlaví už od 13tt kdy nám to s jistotou na 85% řekl doktor na NT

ale přítel to věděl cca od 8tt 😀 jelikož mu to prý řekla 😅 ne není to vtip, oni spolu fakt "komunikovali" 😅 😕

raci
27. bře 2011

nám do 24tt Dr. tvrdila že to bude holčina... no a je to kluk jako buk... 😀

kremrolka01
27. bře 2011

taky nám tentokrát řekli pohlaví celkem přesvědčivě už na NT screeningu ve 13tt a na velkém UTZ v 21tt potvrzeno, že to bude chlapeček 🙂
poznají to podle pohlavního hrbolku jak píše martaska 😉

barbarik
27. bře 2011

Když naše mamka byla podruhé těhotná, tak jsme všichni přítomní (doktor, mamka, táta a já) na UZ jasně viděli pindíka. K překvapení všech se mi narodila sestra. Dnes je jí patnáct a pindíka samozřejmě nemá 😀

sarkaa
27. bře 2011

Na ultrazvuku ve 13 tt mi doktor řekl, že je to na 99% kluk a byl tam 🙂

kaverin
27. bře 2011

já jdu na ultrazvuk teď ve čtvrtek a budu 13tt, tak to jsem zvědavá jestli už tam pan doktor něco uvidí....

marketnieuw
27. bře 2011

sikovny lekar to poznat muze - ale samozrejme brat s rezervou 😉 dokud se to nepotvrdi na dalsich utz

lojzina
27. bře 2011

ahoj,ja to u obou kluku vedela od 12tt,Vlasin je zkratka Vlasin.....

kacii
27. bře 2011

ahojky, tak mi byli na NT podle MS 13+5 a podle utz 13+1 a dr. Vlasin nam rekl: holka taky dobry ne? za 10dni mame jit na velky utz, tak jsem zvedava jestli to tak je, ale Vlasin se pry nemyli...tak uvidime 🙂

kami1984
27. bře 2011

Me ve 12tt rekli, ze to bude holcicka a nasi mile holcicce postupem casu narostl pindik🙂))

vodni
4. dub 2011

12+5 dr. Vlašín při NT+biochem screeningu řekl, že čekáme chlapečka a teď v 17tt po amniocentéze byl chlapeček potvrzený 😉

kachorka
6. dub 2011

Taky mi pan doktor Vlašín při NT+ bioch. screeningu řekl, a to jsem byla 12+0 tt, že mu tam něco mezi nohama zavazí, ale že to není ještě jisté. Včera u mé doktorky na ultrazvuku v 15+0 tt tam byl taky vidět. Tak doufáme, že to bude opravdu kluk 😀

jipal
8. dub 2011

mám stejnou zkušenost jako kachorka .. byla jsem 12+6 a Vlašín taky řekl, že to vypadá na kluka. včera na velkém utz kluka potvrdili 😉

marrei
8. dub 2011

Tak u nás to byla ve 12tt jasná holka, a od 20tt jasnej kluk 😀 Ve 24tt na 4D UTZ chlapeček potvrzen 😉

sarlotta
8. dub 2011

není to brzo, taky jsem věděla že čekáme holčičku od 13tt 😉 😎 pokud je to doktor, který těchto utz dělá denně 30, tak proč by to neuměl poznat 😉

mkr
8. dub 2011

obě mi byli řečeny taky už okolo 13-14 tt, první holka vyšla a teď druhý kluk a při každé kontrole se to potvrzuje 🙂

nasekuratko
15. dub 2011

holky, jake pohlavi si myslite, ze cekame my? 😀 Vcera jsem byla na UTZ a byla jsem 14+1, ale mam strach, ze je to jeste brzo a jestli neni jeste sance, ze by se to zmenilo.... pry vyrustek maji vsechny miminka a bud se ztrati nebo roste.

petrakm
15. dub 2011

Taky souhlasím,ze to je mozné..mne určili v Motole ve 12tt..ale takhle brzo s jistotou určí chlapečka..holcicky jsou vždy nejiste 😉

eloana
17. dub 2011

me tez rekli pohlavi ve 13tt a musim rict , ze se nemylili🙂 je to kluk jak buk🙂

kapibara
17. dub 2011

Ahoj,mně bylo řečeno v 15+2 tt., že čekáme holčičku a opravdu se narodila 😵

monny89
17. dub 2011

Je na to ještě opravdu brzy, jelikož kluci se vyvíjejí až kolem 16-17tt 😉 Mě na UTZ ve 13tt řekli 100% holku.. jak jsem byla šťastná.... v 16tt to byla stále holka, a pak najednou ve 20tt - tak máme chlapečka 😠

lenulinka00
18. dub 2011

Nám to řekli v 16tt.

coxa
19. dub 2011

Nejsem doktor, ale mně to brzo přijde, takže bych to brala s rezervou. 😉 My jsme to věděli na 18. a pak až na 22. týdnu - prcek se dělal tajemným. 😀

samanta2208
27. bře 2013

to se máte já jsem ptala doktora v 13tt na screeningu a řekl mi, že když budem mít štěstí tak to doktor uvidí v 17tt :( ale ať spíš počítáme s 20tt....

mangold
27. bře 2013

mě řekli už v 12tt že to bude kluk, a je to kluk pořád, už je mu vidět i pinďík 😀

2hanah
27. bře 2013

Není, miminko má od 12.týdne jasné, jaké pohlaví se má rozvíjet, špatně to může být vidět ve kterémkoliv týdnu. Já jsem taky u obou dětí věděla hned ve 14.týdnu, co čekáme a pan doktor se ani jednou nespletl (mimochodem manžel také ne, první chtěl kluka a povedlo se a druhou holčičku a také se mu to tak povedlo 🙂 )Gratuluju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru