Utrogestan. Špiním po snižení dávky

aji81
26. říj 2010

Ahoj holky, beru už skoro od začátku těhu utrogestan, jsem ted v 14tt. Doktorka mi říkala at pomalu vysazuju. Tak jsem snížila z 2-0-2 na 1-0-1 a dnes jsem začala zase špinit a bolet trošku bříško. Chjo, je normální že bych utroš třeba musela brát furt??? Holky, kdo si těhu užívá????☹

stazina
26. říj 2010

Ahoj , já jem brala utrouš taky od 5tt až do 14tt , a krvácela jsem a špinila, i když jsem měla vysoké dávky2-2-2,)8tt a 11tt - hrozící potrat) takež si myslím, že souvislost s tím, že pomalu vysazuješ to mít nemusí..třeba jen nějaká žilka, nbo tak něco prakslo...ale rozhodně si myslím, ež se utrouš celý těhu brát nesmí...pokud tě Jasmínka( mimochodem - krásné jméno 😉 )nechá , víc odpočívej, nohy nahoru a nenervuj se tím...pokud máš nějakou hlídací babičku , dej jí na pár dní holčičku, a odpočin sii, myslím, ež to pak ustane...a nebo zkus pro jistotu brnknou t dr. a zeptat se jí ,co s tím...třeba by ti mohla utrouš nahradit něčím jiným..za zavolání ni cnedáš a budeš klidnější..držím palce a určiět písni, jak to s tebou vypadá, pa

madelen
26. říj 2010

Mě teda Utroš na špinění zabral do 2 dnů a pak už se nic neobjevilo. Brala jsem ho do od 6 do 12tt. Já osobně bych si zajela k dr. a probrala to a hlavně se nechala prohlídnout.
JInak : užívala jsem si první těhu, to jsem nic moc nečetla, nikde nediskutovala a bylo to úžasné. Druhé těhu nedopadlo a třetí mám nervy a problémy od začátku,, až teď ve 3 trim. jsem klidnější a snad už jsme překonaly vše špatné. A i kdyby se mimi narodilo, už by to mělo zvládnout. Do prosince musím vydržet celá 🙂
Držím moc palce, vím, jsou to nervy ale to nejhorší máš snad za sebou a mělo by to být OK.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru