V kolika týdnech u vás bylo poznat těhotenství?

bjoucik.15
20. kvě 2012

Ahoj chci se zeptat v kolika tt u vás bylo vidět bříško, poznalo to okolí a nedozaply jste kalhoty 🙂

pejullka
20. kvě 2012

okolo 4 měsíce

hasky24
20. kvě 2012

Mezi 4 -5 měsícem 😉 😉

luciemeli
20. kvě 2012

Ahoj...Každá nastávající maminka to má jinak. Mě bylo vydět bříško už od 17. týdne...Ale lidé to jen tak nepoznali...Až ke konci. Ve třetím trimestru mi začalo nepatrně růst bříško a nedozapla jsem kalhoty!. I lidé kolem mě si už začali všímat, že jsem v jiném stavu... 😉

saminomimino
20. kvě 2012

kolem 4 měsíce to poznal každý,co do nedopnutí kalhot to bylo daleko dříve zvláště v tomto,mém třetím těhu 😉

2hanah
20. kvě 2012

Ahojky, u prvního dítěte - syna už od 8.týdne a u druhé dcerky až v 18.týdnu. Ale pozoruji, že u kluků tak nějak všeobecně bývá to bříško dřív zvětšené (samozřejmě netvrdím, že je to pravidlo).

martinakl
20. kvě 2012

Kalhoty jsem nezapla (nebo zapla, ale bylo to hodne nepohodlne, k jsem zacala nosit tehu) kolem 15t. Okoli vidi brisko nekdy od cca 20t. A ne vsichni 🙂 Ale je to tim, ze mam par kil navic a brisni spek jsem mela uz predtim, takze ten rozdil zatim neni az tak markantni 🙂

mufinka26
20. kvě 2012

u prvního těhu až po 17tt a ted u druhýho si myslím, že hnedka 😀

ba0terka
20. kvě 2012

První těhu 20.tt. a druhé hned 😀

kacenka1987
20. kvě 2012

u první až kolem 20 tt 🙂 u druhého uvidíme v zimě 🙂)

andelka
20. kvě 2012

18tt - musela jsem začít nosit těhotenské kalhoty. Ale okolí něco poznalo až po 20tt. V obou těhu. 🙂

mm_mm
20. kvě 2012

Jsem 17. tt a už se to hodně špatně schovává..záleží na oblečení.

ckei
20. kvě 2012

Jsem 20tt a veřejnost stále netuší 🙂

louherz
20. kvě 2012

ve 20tt jsem se vdávala a nebylo nic vidět a ve 21tt už bylo znatelné bříško 🙂

anetadr
20. kvě 2012

tak to já nosila těhu kalhoty už od 4. měsíce, v 6. měsíci se mě lidi ptali, jestli už jsem na mateřské a ke konci byla nejčastější otázka směřovaná na mou osobu "Jé, to jsou dvojčátka že?" Ale není se čemu diviit - Jiřík měl 4700g a ještě jsem měla zmnoženou plodovou vodu🙂

broucek2
20. kvě 2012

myslím, že trochu vidět to bylo až v 6. měsíci a i v termín porodu mi nikdo nechtěl věřit, že už mám rodit a malá měla 3,55 kg a 51 cm

lucifereeek
20. kvě 2012

po tom 20tt už něco bylo vidět 🙂

maciik
20. kvě 2012

po 23tt jsem přestala vypadat tlustě, ale těhotně 😀 a okolí uvěřilo 😀

kauculacek
20. kvě 2012

Už 😅 😨 9tt..

ange_de_la_morte
20. kvě 2012

tak já jsem v 7tt a když jsem včera vyšla nahá z koupelny tak manžel konstatoval že mi už roste bříško , dneska sem se přeměřila a už mám o 4cm víc přes bříško a prsa mám z velikosti D na snad E nebo já už nevim ( žádnou podprsenku teď neobleču) ..... ale počáteční váha před začátkem těhu byla 52kg při 170cm takže sem čekala že se to ukáže brzo .... ale kdybych nevěděla že sem těhotná tak si nárůstu asi ani nevšimneme

majinka1981
22. kvě 2012

Já jsem ve 34.týdnu a stále nosím kalhoty co jsem nosila před těhotenství 😀 ale jinak jsem neměla břicho 3 měsíce. Otěhotněla jsem v září a nechala to jako dárek manželovi k vánocům. Nikdo na mě nic do té doby nepoznal.

blahova_andrea
22. kvě 2012

Já měla povolené bříško už před těhu a nosila jsem volnější (těhu) tuniky, takže už asi 2.-3.měsíc. A nic se nezměnilo. Bříško mi dost zůstalo a oblečky nosím pořád, tak stále vypadám těhotně 😀

jaa
22. kvě 2012

10tt 😉 .

ocelotka
22. kvě 2012

U prvního kolem 16 tt, teď už jsem měla vypouklé bříško v 11 tt. Ale jsem docela hubená, tak to bylo asi i tím.

safryy
22. kvě 2012

S prvni az nekdy v pulce...vypadala jsem jen tlustsi, ale tehu by nikdo netipoval a u druheho mam pocit, ze snad hned 😀

camelinka
22. kvě 2012

Já měla plochý břicho, takže pupik "bil do očí" už kolem 10.tt ale kalhoty sem nosila pořád stejný,akorát nastavený gumičkou 😀 ,do těhu gatí sem nedorostla

diviska
22. kvě 2012

byla jsem hodně hubená, takže brzo vykouklo, ale lidé co mě neznali moc dobře si ani nevšimly. Opravdu narostlo kolem 20tt ale to už jsem pak zase vypadala jako že za týden rodím dvojčata 🙂

petrakol
22. kvě 2012

Až tak ve 24 tt jsem byla těhotná 😀
V 17 nebo 18 tt jsme byli s manželem a jeho rodiči na Ještědu, šli jsme pěšky a při cestě zpět jsme potkali paní, na které už bylo těhotenské bříško znát a moje tchýně poznamenala, že snad ta paní pojede lanovkou, když je těhotná, opáčila jsem jí, že to já jsem taky, a ona na to, no jo, ale tahle už je tak v 5 měsíci 😎 😀

kikimaruska
22. kvě 2012

25 tt...na mě nebylo těhu bříško dlouho poznat, i na příjmu v porodnici (27tt) se mě sestra ptala, jestli jdu na to přerušení 😕 (spletla si mě), jelikož maminy měly v té době krásná bříška a já vypadala, jako když jsem se jen víc najedla.... Snad u druhého si bříško užiju a budu moct taky vytáhnout těhu oblečení, které jsem na první mimi nevyužila 🙂

kytickaa
22. kvě 2012

Ahoj naše dcerka byla vymodlená a vyčekaná.Poznala jsem to ihned "po" že se to povedlo.Opravdu.Jinak vzhledem k tomu že jsem silnější tak dlouho ne.Až někdy na 6 měsíci jsem měla tesnější kalhoty.Jinak do té doby to nikdo cizý ani netušil.Jen ta prsa se ze 3 nafoukla na 5 tak to pak bylo jasné všem.Jo a pověra že holky berou krásu je hloupá.Já mám dcerku a během těhotenství jsem byla jako kytička.Ani pupínek.Nádhera...

pejtho
22. kvě 2012

Asi ve 22tt a to jsem už hodně špulila, aby si toho někdo všiml 🙂
Teď u druhého jsem v 17tt a pořád nic 🙂 Občas se mi ráno ještě v posteli udělá na břiše malá boule, ale přes den ani ťuk 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru