V kolika týdnech u vás bylo poznat těhotenství?

bjoucik.15
20. kvě 2012

Ahoj chci se zeptat v kolika tt u vás bylo vidět bříško, poznalo to okolí a nedozaply jste kalhoty 🙂

monahr
24. kvě 2012

Ahojik,jsem v 12t+6,a lide si toho uz vsimaji.A tehu kalhoty uz nosim pres tyden nebot uz normalni me tlaci 🙂 🙂 .Sice jsem trochu pri tele tak to muze byt i tim..... 😒

ebsian
24. kvě 2012

Že už je vidět bříško mi řekla kamarádka včera no..má pravdu. Takže v 11tt už bříško není ploché a je vidět. Zejména spodek tvrdý a vystopuplý a to i když ležím. 😉

aja123
24. kvě 2012

určitě v 38tt, když jsem porodila 😀 Byla jsem, jak říkal můj bratr, asimetrická. Asi metr vysoká a asi metr široká 😀 😀 Tak to na mě nebylo poznat 😅

oliv257
24. kvě 2012

TAk do minulého týdne nebylo nic poznat a cca od víkendu, kde se vzalo tu se vzalo břicho dnes je to cca 24tt 🙂 . Ptala jsem se i doktora jestli je to normální nemít v 5 měíci zádný břicho a je to opravdu individuální. Svaly zpevněné cvičením nepovolí tak snadno + široká pánev. Nezasvěcení měli dojem, že jsem si to snad vymyslela.

janii
24. kvě 2012

První těhu až tak kolem 18tt, při druhém už jsem v 10tt nezapla kalhoty

mili84
24. kvě 2012

od 15tt jsem nosila těhu kalhoty, své už jsem nedopnula.

llluckaaa
24. kvě 2012

V prvním těhu jsem kalhoty nedopla už asi v 8 tt a okolí si všimlo kolem 12 tt, ve druhém těhu jsem kalhoty nedopla v 7 tt a okolí si všimlo kolem 10 tt. Teď vypadám na třetí měsíc a těhotná nejsem 😀

svoba
24. kvě 2012

16-7tt - to poznali i sousedi. ale kvůli pohodlí jsem nosila těhotenské kalhoty od 10tt

palomitacheca
24. kvě 2012

U prvního mi bříško trošku povyrostlo kolem 15.týdne, ale přes oblečení to bylo vidět až tak po 20.týdnu.
Teď podruhé to teta poznala asi v 6.týdnu, prý podle mých očí a obličeje a to mě viděla jen na oslavě narozenin 😀 Kalhoty jsem nezapla asi v 8.týdnu, takže se mi hodily těhotenský kalhoty, co jsem dostala od maminky k Vánocům. Bříško vykouklo asi ve 12.týdnu a přes oblečení to bylo trošku vidět kolem 16.týdne 🙂

sefova
25. kvě 2012

jsem vysoká (184cm) a mám úzký boky, takže pupík vylezl skoro hned. jsem teď 9tt a odpoledne už je poměrně hodně vidět. i když váhově jsem pořád nastejno, kalhoty nedopnu a nosím volnější trička, takže to zatím nikdo nepoznal, ale je to jen otázka času 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru