V kolikátém týdnu jsou poprvé cítit pohyby mimi v břiše?

amendee
27. črc 2011

jsem prvorodička 🙂

rozarka86
12. únor 2013

u maleho ve 14.tt a u druheho decka citim projizdeni pod kuzi uz v 11.tt , myslim ze ty bublinky byvaji citit az v pokrocilejsim tehu a kopani taky,ted to citim vetsinou kdyz si lehnu a natahnu nohy tak jedna spodni strana bricha je jakoby vyboulena a tvrda a jakmile na to polozim ruku tak hned mimi jakoby projede pod kuzi a uvelebi se do lepsi polohy , melo by byt velke asi jako velka svestka tak se nedivim ze uz ho citim 🙂 obcas ho citim i jako mensi tlak na konecnik , vzdycky na chvilicku 🙂

zelvatko
12. únor 2013

první kolem 2Ott a ted u druhého to bylo brzo už kolem 14tt

pavly
12. únor 2013

-první těhu 14tt asi, 16tt už jistě a zřetelně (měla jsem mínus asi 8 kg a v podstatě jsem nejedla,nepila a jen ležela)
-druhé těhu -první pocit už 11tt - v leže-jen proto,že už jsem věděla,co čekat!!!, ale zřetelně a jistě mám pohyby až v 19tt 😕
Placentu mám u druhého na přední stěně a snad si dobře pamatuju,že to bylo i u prvního.

ivca87
12. únor 2013

První pohyby jsem cítila až v 22 tt , ale mám placentu na přední straně, takže to tlumí 😉

blahova_andrea
12. únor 2013

v 17tt, ale doktor mi tvrdil, že to není možné, že je to moc brzy. já věděla svoje a když to začalo být častější a už bylo jasné jak to vypadá a že už "to brzo není", tak se mi to jen potvrdilo.

terkabohacova
27. lis 2014

U prvniho v 16.tydnu a u druheho ve 13. tt . Prvni byl kluk a bylo to takove jemne simrani, ted cekame holcicku a to jsou rany a boule 🙂 Verte sobe a ne doktorum! 🙂 Placentu jsem mela predtim i ted vzadu.

jaja01k
27. lis 2014

U prvního v 23tt, u druhého v 19tt

lilibeth
27. lis 2014

U první cca v 18 týdnu u druhé jsem si jistá, že v 13, ale doktorka mi tvrdila, že je to nemožné 😀

lenynka
27. lis 2014

U prvního v 18tt, u druhého v 17tt.

janiju
27. lis 2014

u prvního v 18tt, u druhého ve 13 tt

hedusska
27. lis 2014

já cítila pohyby až ve 23 tt

aaababy
27. lis 2014

1.kluk 19tt a 2.kluk 17tt ale spis hodne dlouho jen takove vlny nez kopance.

ellodie
8. pro 2014

Kopání od 20 týdne, od 16. takové motýlí šimrání.

happy_dafne
8. pro 2014

Já obě těhotenství od 18tt .o)

evelinkaaa29
24. únor 2015

ahoj ja som 19 tyzdnou tehotna asi to bude chlapcek ale dako ma este nekope 😢

sasi2222
24. únor 2015

16+1 🙂 Holky kdo necítíte netrapte se, je to jen o tom, jak dobře znáte své tělo a jak moc se pozorujete 🙂 ... každý není takový, že ví o každém svém píchnutí a s tímhle je to stejné 🙂

ludul
24. únor 2015

jsem v 19 týdnu a pořád nic ☹

melodygirl
24. únor 2015

V 17 týdnu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru