V kolikátém týdnu jste se dozvěděli, co čekáte?

ajuska245
27. pro 2012

maminky v kolikátém týdnu jste se dozvěděli co čekáte 🙂 . Pokud jste si to nechali říct 😉 . Tohle je moje druhý těhotenství, první byl naš vysněný Radímek a věděli jsme to už snad 100% v 11 týdnu, a ted, 20 týden a pořád to nevíme. Když je to tak podě mohla by to být holka nebo kluk? Díky za odpovědi 🙂

lrg
27. pro 2012

A proč Vám to neřekli, neukázal se? Nám to řekl doktor ve 20 tt, jakože asi a potvrdili nám to na velkém UV ve screeningovém centru.

jantarka
27. pro 2012

Mě řekla doktorka tip v 11 tt a ve 13tt nám to samé řekli při screeningu. Nyní je to pořád stejně....holčička 🙂 A ještě se vám neukázal nebo nechápu otázku 😕

mafeska
27. pro 2012

@ajuska245 dozvěděla jsem se to v 17. týdnu z velkého ultrazvuku kde jsem byla kvůli VVV. Vady se naštěstí nepotvrdily a já se dozvěděla že čekáme vytouženou holčičku. Na každém dalším ultrazvuku mě jen Dr. potvrzovala že je to opravdu holčička takže jsem se bez jediné obavy pustila do růžové výbavičky. 🙂
Možná se jen nechce ukázat proto to ještě nevíte.

ajuska245
autor
27. pro 2012

No právě nechce, něco tam vyvadá, jako že možná, něco, ale je tam pupeční šnura, a pak bylo na boku, ani na velkém ultrazvuku ve 13tt na velkem UV, pak doktor to nerozeznal. Ráda, bych už nakupovala a vybrala kočárek. Když to bylo mále byla tam pecička nebo zrnko. Ale to má jak chlapeček tak holčička. 4.ledna jdeme na velkej UV, snad už to tam někdo rozezná. Čekali jsme dvojčátka jedno jsem potratila a zůstalo tam jen jedno, ale je to tajnustkář 🙂

mafeska
27. pro 2012

@ajuska245 držim pěsti a at už se to konečně dozvíte, já byla hrozně nedočkavá, taky jsem chtěla vědět jestli bude růžová nebo modrá a nechápu ty co se chtějí nechat překvapit jak to můžou vydržet 😀
chce to trpělivost, co si tak pamatuju tak Alenka v bříšku taky odmítala jakékoli spolupráce, leháro na zádech s jednou ručkou za hlavou a nezájem 😀 na tom velkém ultrazvuku jsem byla 2x protože jim prostě neukázala co potřebovali i přes to že mě poslali na procházku. Druhý den jsem tam jela znova a konečně jsem se dozvěděla ty dvě krásné zprávy.

kettynka1234
27. pro 2012

Ahojky, mi byli ve 13 tém týdnu v Brně na screeningu a tam nám řekli že to bude chlapeček a holčička. A pak na dalších ultraz. nám to jen potvrzovali 🙂

ajuska245
autor
27. pro 2012

Já bych si ted přál holčičku, jelikož už máme jednoho draka. Tak zase něco jiného, on je divokej tak by se třeba zklidnil trochu. Taky mi všichni říkají at se nechám překvapit, ne ne jsem nedočkavec. Je nechám at si počkají, ale mi ne. Říkala doktorka, že tam něco vidí, ale ruu do ohně by za to nedala. Já na sobě citím, holku je to jiný než u Radimka těhu, tak nevím. 🙂

radushka1
27. pro 2012

Ahojky, tak mi na NT ve 13tt řekli, že to bude na 80 % chlapeček, no a na velkém UTZ jsme byli s manželem v šoku, když nám bylo řečeno, že to bude holčička 😀 Tak už fakt váhám, co v tem břůšku nosím 🙂 Ale tak, snad teda už holčička, přeci jen, ta líp unosí modré věcičky než klučík růžové 🙂

pajuska87
27. pro 2012

Nám to s malou řekli okolo 19 tt, dnes jsem byla na utz 13 tt a mimi spalo, takže nic moc neukázalo 🙂

ajuska245
autor
27. pro 2012

radushka1 , tak to musel být teda šok, no já taky doufám, že tam je princezna, ty se prý poznají dýl, jelikož tam se motá ta šnura 😉 , a klame se to. snad už toho 4. ledna se to dozvíme. Pajuska87, no nám se taky nechtělo ukázat na každém utz. Tak ted půjdem se juknout na velkej ve 21 týdnu, snad už něco budeme vědět. : -). Hodně jsem četla, že kluk kluk, kuk ve 13 tydnu a pak v 8 měsící hup holčička. U prvního jsme to věděli 100% 🙂 🙂 , tam rotáhl nožky a mudr, to tatínkovi vyfotila, ale tady, nic nic 😖 . tak uvidíme, hlavně ať je to zdravé, a oba budeme v pořádku. To je důležitější 🙂

ined77
28. pro 2012

@ajuska245 ...u mladší holčičky to bylo jasné brzy a dokonce to ve 20tt na utz poznal i MM 😀 . ale u chlapečka jsme to opravdu nevěděli až do konce. vždycky bylo mimi natočené tak, že nebylo vidět vůbec nic. den před vyvolávaným porodem nám dr. při utz oznámil, že už se chlapík ukázal 😀 .

jennyska
28. pro 2012

@ajuska245 Ahoj, obrať se prosím na téma, které již tady máme https://www.modrykonik.cz/diskuse/vysetreni/kdy... Tvé téma je duplicitní a proto ho zamykám. Pěkný den přeji 🙂 J.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru