V kolikátém týdnu těhotenství vám začalo praskat bříško?

janii
24. kvě 2012

Maminky, chtěla bych se zeptat v kolikátém tt Vám začalo praskat bříško? Mě u prvního nic, tak jsem zvědavá co bude teď 😀 A jak jste na tom vy? 🙂

misi.21
25. kvě 2012

já jsem popraskaná po celým břichu,na podbřišku byly úplně do černa,hrozně tmavý..Po druhým budu popraskaná až na prdeli 😀 Mamka je popraskaná a ségra taky,jenom druhá ségra má jenom pár mini ranek... Mě se první strie objevila ,když jsem vysadila HA a rychle přibrala 7 kg. Takže ta moje kůže je asi dost pevná a radši praskne,než aby povolila...

marrei
25. kvě 2012

Nepopraskalo ani jednou, pokaždé jsem poctivě mazala cca od 12tt.

olusenka
25. kvě 2012

Břicho vůbec ne. Ale zadek. Respektive z každé strany až nahoře, co zadek končí a začínají záda. 🙂 A dost brzo, asi 1. nebo 2.trimestr.

majinka1981
27. kvě 2012

Mě vůbec a nic. Za to jsem samý pupínek 😀

lucifereeek
27. kvě 2012

mě zatím ne, a snad to tak už zůstane 🙂 a jsem za to ráda 😉

sariel
28. kvě 2012

Já už mám dvě centimetrové strie nad pupíkem. Jsem zvědavá, kolik se jich během 5 týdnů ještě objeví.

milada2
28. kvě 2012

Mě v těhotenství nepopraskalo vůbec. Strie se mi udělaly až po porodu. Naštěstí jen pár.

diviska
28. kvě 2012

Mě nezačalo a to jsem přibrala 35 kg a z toho tak 20 na břiše 🙂

blahova_andrea
28. kvě 2012

Mě bříško vůbec nepopraskalo. Ale dost mi popraskaly prsa a zadek. Už to trochu bledne, ale v těhotenství jsem vypadala, jako by mi zadek poškrábal tygr v ZOO 😀

petruska_007
28. kvě 2012

Mě taky nic nepopraskalo a to jsem měla 25 kg nahoře,ale trošku jen min.prsa 😎

andulka444
30. kvě 2012

Mě nepopraskalo, jen na boku takové dvě malé jizvy. Mám ke striím dispozice po mamce a tak jsem se celkem bála. Doporučili mi v lékárně Elasti-q exclusive a mazala jsem se pravidelně a myslím, že díky němu ty strie nemám. Přibrala jsem totiž přes 20 kg a to kůže dostala celkem zabrat. Po tom krému jsem ji měla hodně pružnou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru