V těhotenství mi schází fyzický kontakt s mým mužem

oliv257
24. kvě 2012

Nevím jak to lépe vyjádřit. Miminko si oba přejeme a těšíme se na něj, ale v podlední době můj muž kolem mě chodí jako kolem zosobněné svátosti. Mám dojem jako by měl strach, abych se nerozplynula. Už to začíná být celkem vidět 24tt. Každou chvíli mě někdo požádá jestli si může sáhnout na břicho, ale můj manžel zatím ne. Jinak je pozorný milý se vším pomůže nemyslím si, že by mě neměl rád, nebo že bych ho odpuzovala to ne, ale . . . Už sem se ho na to zeptala - únava z práce. Chápu, ale moc tomu nevěřím. Nechci ho do ničeho nutit v podstatě nedával city nikdy moc na jevo, takže jsem nečekala výbuch emocí a šišlání na břicho, ale ten fyzický kontakt mi chybí. Máte někdo podobné zkušenosti?

mitote
24. kvě 2012

bohuzel, ja jsem teprve konec sesteho tydny a manzel me otapkava bricho jak jen muze 😀 a to podotykam ze prace ma nad hlavu a unavenej je take solidne.. ale my jsme oba velci mazli, i casto behem dne se objimame, hladime, atd... takze to mozna bude vazne jen tim zalozenim, ze on proste na doteky neni

alt
24. kvě 2012

mě taky manžel nesahá na břicho, a nevadí mi to. řekla bych ,že se ho čím dál víc bojí.. 😀 jak se zvětšuje 33tt. Manža se chová , jako kdybych těhu nebyla, akorát mě nenechává dělat některé věci jako dřív.. (na zahradě, dostavujeme domek)ale vím, že až tučňáka vyplknu ak bude s ním pořád, bylo to tak i u prvního.

lucifereeek
24. kvě 2012

mě taky přítel nešahá na břicho, šáhne si jen když jsem mu řekla, že třeba malá kope, ať si šáhne, nebo nastavila břicho, někteří se prostě nad tím tak nerozplývají a neznamená to že by se na prcka netěšili 😉

oliv257
autor
24. kvě 2012

Mě tak nějak nevadí, že mi nesahá na břicho spíš tak nějak všeobecně doteky šetří. Pravda šetřil vždycky a teď si to asi nějak víc uvědomuju nebo nevím. Možná depka v těhotenství těžko říct. Vím, že bude skvělí tatínek má už dceru a vztah mají skvělí pro ni by se rozkrájel a myslím, že teď to nebude jinak a taky mám sem tam pocit, že sem tam se chová jako bych ani nebyla 🙂

llluckaaa
24. kvě 2012

Já mám taky partnera, který mi bříško moc neoťapkával, ale nijak zvlášť mi to nevadilo. Někteří muži na to prostě nejsou.

kaeth01
24. kvě 2012

@oliv257 tak tak.. v tehu to vice resis nez kdyz tehu nejsi 😉 muj chlop je jedinecny tata.. s prvni dcerou jsou nerozlucna dvojka! u druheho tehu si pomalu ani nestacil vsimnout ze uz budeme rodit.. zvlast ke konci sem to hrozne tezce nesla ze si me vic nevsima, ze se jakoby netesi.. a pritom to byl on kdo chtel druhe mimco! strasne me to vuci te male v brisku mrzelo ze ji proste vezme na vedomi az se narodi.. ale bylo to tak.. dokud bylo mimi v brisku vubec ale vubec to nebral na vedomi a zadne extra pozornosti se nekonaly.. ted uz ma malinka mesic a vim ze to je jeho druha laska jeho zivota 😀 - ja uz sem opravdu az ta treti, ty svoje dve cacorky zboznuje! takze neboj, oni to ti chlapi nekteri opravdu neprozivaji.. to mamy navazi ten kontakt s miminkem mnohem drive. pro nas je to uz milovane detatko i kdyz ho nevidime.. oni asi potrebuji jiny stimul k tomu aby se zamilovali 🙂 ale urcite to prijde - ver tomu!!

oliv257
autor
24. kvě 2012

No myslela sem si, že dálám z komára velblouda, ale asi jsem to potřebovala slyšet 🙂 . Jj je to ten typ co mu to dojde až to tu bude. Trochu mě to mrzí, ale on už jiný nebude 😉 .

iva_kucerova
24. kvě 2012

neboj, měli jsme doma to samé. Všichni mi hladili břicho, jak jen mohli, ale manžel si sáhnul jen jednou, malá zrovna trochu kopla, tak na to řekl, že je to "takový divný" a od tý doby už mi na břicho nesahal. On byl vůbec ze všeho vyjukanej, pořád řešil, co bude, až se malá narodí, na ultrazvuk se mnou nikdy nešel, takže jsem si často připadala v čekárně blbě mezi všema těma tatínkama, spíš jak svobodná mata, k porodu taky nešel a vůbec nechtěl radši nic kolem těhotenství a porodu vědět ani vidět🙂 Ale z malý byl nadšenej a miluje jí...taky jsem si často přišla taková odstrčená, ale prostě je to tak, že těhotenství a porod je holt ženská záležitost a všechny chlapy to fakt moc nebere....na jednu stranu jsem ale ráda, že nemám doma chlapa, kterej by mě pořád v těhu oblejzal, chtěl být u porodu a tak🙂

palomitacheca
24. kvě 2012

Když jsem čekala prvního syna a začaly být cítit pohyby, tak jsem ho jednou vzala za ruku, aby to taky mohl cítit. Je mu se to moc líbilo, tak vždycky čas od času mi bříško hladil. Když prcek trošku povyrostl a začal reagovat na dotek, tak přítele nejvíc bavilo šťouchat mi do bříška a čekat na reakci 🙂 Teď čekáme druhé dítě a bříško mi hladí míň než poprvé. Bývá teď unavený z práce, navíc když přijde domů, tak se na něj vrhne syn a chce pozornost, ale když máme chvíli klid a natáhneme se vedle sebe na gauč, tak mi ruku na bříško položí a čeká 🙂

oliv257
autor
30. kvě 2012

Zdravím všechny, tak se musím "pochlubit" 😉 .Včera u nás došlo k nečekané události. Mazala sem si břicho a vyjimečně u toho byl i můj muž a přidal se. Sem z toho byla úplně v pr. a on se zase tvářil, jakože je to u nás normální věc 😀 . Trochu mě mrzelo, že vetřelec se nijak neprojevil, protože jinak už se projevuje docela často. Většinou je totiž otočenej zádama k břichu, takže si jeho projevy "užívám" celkem dost, ale přes břicho to cítit moc není 😝 . Třeba se umoudří, aby z toho tatínek taky něco měl.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru