V těhotenství si připadám jak nymfomanka, co vy?

maia74
14. čer 2014

Ahoj holky, možná vám připadá tehle dotaz "ujetý", ale všude píšou, že na začátku těhotenství opadá chuť na sex, až později že se to zase srovná.Já to mám ale přesně naopak. Někdy si připadám jak nymfomanka 😖 😀 a skoro se "bojím" co přijde později Jak jsme na tom byli vy?

pampalin
15. čer 2014

Tak já už teď teda taky chuť mám, ale nemůžeme, takže smůla, no.

berunice12
16. čer 2014

Ahoj,tak já teda nemám no.-/// od té doby co jsem těhotná to prostě nepotřebuju 😵 snad se to změní , chudák přííítel 😀

ninive211
16. čer 2014

Já pořád čekám, kdy se dostaví ty avizované chutě v druhém trimestru. První trimestr sice nic moc, neprožívala jsem to nijak extra, ale i přesto, díky tomu, že jsem neměla nějaké zdravotní problémy, tak 2x týdně to i šlo. Teď? Ani ne jednou z týden, není absolutně totálně chuť, navíc jak jsem začala cítit pohyby miminka, tak je mi to nepříjemné a k tomu mi občas tvrdne bříško...A manžela už teď připravuji na minimálně 6-týdenní abstinenci po porodu (spíš si myslím, že bude delší...no, nedokáže si to vůbec představit, chudák).

marukm
16. čer 2014

Začátek bez problémů, sex jako před těhotenstvím. Pak to postupně začalo opadat. Ne že bych neměla chuť, ale když na to mělo dojít, vždycky mě to přešlo.:D A teď bych chtěla, ale moje tělo stávkuje a orgasmu nemůžu dosáhnout, ani kdybych se rozkrájela. Takže i teď sex máme (i když už je to dobrá gymnastika), ale není to prostě ono. Doufám, že se to po porodu spraví.🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru