Včera pozitivní test, dnes negativní a menstruace

matulinka88
3. pro 2014

Ahojky holky.

Mám otázečku.
Včera to byli skoro 4 dny kdy se mi spozdila menstruace. Večer jsem si dělala test který mi vyšel pozitivně. Ještě dneska tam krásně vidím //... Dneska ráno jsem to zkoušela a skoro nic tam není... a ktomu jsem dostala menzes.
Takže teďka nechápu jestli bych mohla být těhotná nebo ne ?
Volala jsem i doktorovi, mám počkat až odmenstruuji, apak znovu zkusit test....
Moje otázka je, jestli se tohle někdy některé stalo a přesto byla těhotná....

Děkuji moc za všechny odpovědi.
Pěkný den M.

nonacek
3. pro 2014

@matulinka88 podle me pokud byl test pozitivní a nyní není a dostavila se MS tak se jedna o nějaký biochemicke tehu,proste se vajíčku nepodařilo se uhnízdit a odešlo z MS.
stává se to bohužel ..✌
Mě se to stalo , to samé. A bylo to biochemicke těhotenství co odešlo z ms

matulinka88
autor
3. pro 2014

no něco strašně málo je tom druhém testu vidět, ale malinko...
V podstatě moc nedoufám :( ale děkuji

nonacek
3. pro 2014

@matulinka88 čárka na testu musí sílit a ne slabnout

mysonek
3. pro 2014

@matulinka88 v začátku se potratí až 30% těhotenství, většina žen to ani neví, prostě se jim jen trochu zpozdí menstruace. Většinou je důvodem nějaká vada neslučitelná se životem a příroda to vlastně vyřeší sama. Zřejmě to bude i tvůj případ. Já se vždycky testovala až minimálně týden po vynechání. Teď to už neřeš a třeba se zadaří v dalším cyklu.

katyxq
3. pro 2014

ano, pravděpodobně se oplodněné vajíčko pokoušeli zahnízdit, ale nepovedlo se to nebo se vyvíjelo špatně, přestal se tvořit HCG, jeho hladina byla nízká a proto přišla menstruace. Není to nic neobvyklého. Moje první těhotenství taky takto skončilo brzo po tom, co začalo (6.tt), ale měla jsem předtím i hodně slaboučkou MS (což mi bylo divné a proto jsme testovala, jenže čárky byly slabé a dál slábly, pak jsem se jen nechala na pohotovosti zkontrolovat, jestli je děloha čistá).

matulinka88
autor
3. pro 2014

děkuji moc za názory.... Už se mi to takto stalo jednou. No nedá se nic dělat. Hlavu vzhůru a dál bojivat... bylo by to po třech letech, tak jsem se těšila. Ale naději neztrácím. Moc děkuji holky 🙂

katyxq
3. pro 2014

@matulinka88 možná nechat si vyšetřit štítnou žlázu, případně faktory sražlivosti krve, případně nějaké dědičné nemoci, pokud máte v rodině ... nemusí se nic najít, ale pro jistotu. To, že se vajíčko oplodní je první pozitivní krok.

martina250703
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru