Ve 26. týdnu těhotenství mě bolí sex. Mám zánět dělohy?

petruska_007
31. led 2011

Dobrý den,jsem v 26.týdnu těhotenství.Mám takový intimní problém.S partnerem jsme se zkoušeli milovat,ale nešlo nám to.Bohužel mě to bolelo,tak že mi i vyletěli do očí slzy.Co jsem se tak koukala na netu,tak bych údajně měla mít zánět dělohy a nebo jen se mi zvětšují pohlavní orgány.Můžete mi někdo prosím poradit.Předem díky 😉 Petra

luciebx
31. led 2011

ja bych mozna zavolala dr .. ja sem bolesti nemela.. a vim ze se rika ze sex v tehu je v pohode a zadny problem by nemel nastat..

simonceli
31. led 2011

Ahoj, tak já bych si s tímhle zašla k dr. 😉 ta ti asi řekne nejvíc a nejlíp poradí. Tady ti každý řekne tak jen tak něco, ale jestli můžeš mít zánět dělohy a jsi těhotná, tak bych šla k dr. Maximálně ti řekne, že ti nic není a že tě prostě jen bolí.

romana29
31. led 2011

petrusko a doteď v pohodě? Pokud jo, určitě bych zašla k doktorce - no určitě, já sama jsem měla problém gynekologický a několik měsíců jsem to nechala tak, až jsem musela do nemocnice....takže já jsem poslední, co by měla radit 😢 😀 .
No a jestli jste doteď měli půst a zkoušíte po delší době, tak to může být i z toho 🙂

deeniisa
2. únor 2011

Rozhodne bych se nestrasila...v klidu si zajdi k doktorovi a rekni mu o problemu urcite se to nejak vyresi :Dmyslim si ze pokud te nebolelo nic do tet a nastartovalo se to az pri .... tak to nebude nic vaznyho.Drzim palecky a dej vedet nam jak jsi dopadla :D

storm07
2. únor 2011

Mám stejný názor - zavolej, zajdi k doktorce a zeptej se,ať jsi klidná 🙂

lenulinka00
2. únor 2011

Ahoj, měla jsem stejný problém, také mně to bolelo, ale i při čůrání. Můj gynekolog mi řekl, že je to mykóza dal mi mastičku a čípky a poslal mě domů, ale ani po týdnu se nic nezlepšilo a navíc mi to dole celý oteklo.. ☹ Tak jsme jeli do nemocnice a tam zjistili, že mám močovou infekci a brala jsem antibiotika. Proto radím, běž okamžitě k doktorovi a nebo ještě líp rovnou do nemocnice není to sranda.. 😢 Držím palečky

jennyska
26. srp 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Já jsem právě vytvořila článek na téma 26.týden těhotenství a ráda bych Vás poprosila, zda byste mohly k tomuto článku napsat svou zkušenost s 26.tt a vložit ji zde https://www.modrykonik.cz/26-tyden-tehotenstvi/ a nebo shrnout celý Váš 2.trimestr zde https://www.modrykonik.cz/druhy-trimestr/ , či jednotlivé týdny v 2.trimestru a připsat zkušenost také k nim https://www.modrykonik.cz/tehotenstvi-tyden-po-... .

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě prožívají to stejné. 😉

Děkuji Ti a přeji Vám krásný den!
Jennyska

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru