Ve kterém tt se dělá test na těhot. cukrovku?

sariky
26. led 2012

ve kterém tt se dělá test na těhot. cukrovku? mám se objednat do laboratoře na test, ale doktor mi řekl, že je jedno, kdy to bude (teď jsem ve 25 tt a prý stačí, když to nechám udělat do 28 tt). díky za odpovědi 🙂

kfitecko23
26. led 2012

28tt

llluckaaa
26. led 2012

Ve 24 až 28 tt. Objednej se hned, někde bývají čekačky...

hanuu
26. led 2012

24 - 28tt, ale třeba na Obilňák není potřeba se objednávat. Prostě ve všední den ráno příjdeš s žádankou.

andelka
26. led 2012

záleží jestli se musíš objednávat nebo ne. Dělá se mezi 24 a 28tt. U nás se prostě jen přijde, kdykoliv ráno, nalačno.

crca
26. led 2012

Jak píšou holky,ale mě je nedělali,jen mě dr.vzal krev s tím,že pokud bude zvýšená hladina tak mě pošle,jinak nevidí důvod takhle trápit 😀 měla jsem to naštěstí dobré 😅

jajina.c
26. led 2012

Ahoj, mně ji dr dělala ve 25 tt, přišla jsem a vypila na ex 0,5 litru strašně sladkýho pití, pak mě mudra píchla do prstu, pak jsem měla přijít za hodinu a znovu mi vzala krev z prstu, bylo to o.k. pak mi už nic v souvislosti s cukrovkou do konce těhu nedělali🙂.

delina81
26. led 2012

Ahoj, já jdu zítra - právě začínám 26tt. Je fakt, že jsem 2 týdny objednaná. Doktorka mi řekla, že si mám na diabetologii zavolat a že mě poučí a objednají na správnou dobu.

megy
26. led 2012

tak já byla ve 26tt - u nás to dělají bez objednání v laboratoři, na diabetologii jsem vůbec nemusela chodit a už vůbec se tam objednat🙂

jasminy
27. led 2012

Já byla ve 25tt.

dilemma
27. led 2012

ma se delat od 25 do 28tt🙂

denousek
27. led 2012

24-28tt -ja byla 24tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru