Ve kterém týdnu těhotenství Vám začaly nevolnosti?

kacaba88
22. črc 2015

Prosím Vás, ve kterém tt Vám začali nevolnosti? jsem v 5 tt a rán si připadám jak bych měla kocovinu ☹

pladik
22. črc 2015

Ahoj, každá to má si myslím jinak. Ale ten pátý týden nebude nic zvláštního. Mě bylo nevolno už na konci čtvrtého. Zaplať pán Bůh nezvracím. Spíš by mě zajímalo, kdy to skončí 😀 Na to už se fakt těším.

raniha
22. črc 2015

Mě bylo blbě od 4tt (ke konci spíš už to byl přelom 5tého).. ale spíš jako kdyby něco na mě lezlo nebo mě někdo přetáhl klackem po hlavě..v 7tt jsem začala omdlévat a to už aji žaludek byl jak na vodě a od 8tt jsem zvracela jak Alík celodenně až do šestého měsíce 😉 Každý to má ale jinak 🙂

kytka12
22. črc 2015

Mně bylo blbě taky od začátku. Končí to ve 12. týdnu těhotenství. Jde prý o progesteron, který dráždí žaludek, chvíli trvá než si tělo zvykne. Jsem nyní 10+1 a přes den mi bývá občas šoufl, musím furt něco žvejkat, abych oblbla žaludek. Na ranní nevolnosti prý fungují piškoty u postele před vstáváním si zobnout. Mně teda opravu pomáhala šťáva z pomerančů (něco kyselého), měla jsem na ně hroznou chuť ale taky to dost lezlo do peněz. Nyní jsou pomeranče docela drahý. Pomerančový juice na mě nefungoval. Pak jsem zjistila, že pomeranče mají poměrně hodně kyseliny listové.

alen_ka
22. črc 2015

já jsem asi taky v 5, nebo 6 (nebo vlastně vůbec nevím, k doktorovi teprv půjdu a cykly jsem měla pořádně rozhozené, ovulaci jsem vůbec nesledovala, vlastně docela čumím, že jsem fakt těhotná) a mám lehce žaludek na vodě, naštěstí můžu normálně jíst, jenom nezvládám moc velké porce
teď se modlím, aby to u toho zůstalo, protože za 3 týdny se chystám na dovolenou, sice jenom povalovačka u moře, ale prozvracet bych to teda nechtěla

petit_grisu
22. črc 2015

U mě to začalo taky v 5tt.. Trvalo to 3 měsíce a stálo to -10kg. Pak mi švagrová lékárnice doporučila homeopatika Sepia Officinalis a během 2 dnů byly nevolnosti pryč. 🙂

beruna84
22. črc 2015

u mě kolem toho 5.,6. tt a přesně - první trimestr :/ měla jsem u postele bebe sušenky a piškoty a ráno jsem musela hned něco dát do žaludku, pak to bylo lepší. Jinak "ranní" nevolnosti jsem měla pravidelně odpoledne, jak jsem přišla domů z práce, stačilo mi jen se přiblížit ke kuchyni..

jaja01k
22. črc 2015

U prvního jsem měla nevolnosti asi od 7. do 13.tt, u druhého vůbec.

lexton
22. črc 2015

Od 7.tt do 16.tt.. bez zvracení, ale vyloženě nevolnost.. pomohlo jen pravidelně jíst, bohužel..

veri2424
24. črc 2015

Me začalo být víc špatně tak po sestem tydnu... byla to takova celodenní kocovina... ani jsem nemohla do prace i kvuli desne unave.... zkoncilo to asi v 11.tydnu... take mi pomahalo jist častěji... nejlip polevky...

pekackova
24. črc 2015

Mě začalo být zle v 5.týdnu, přešlo to někdy kolem 14tého 🙂 Taky bez zvracení. Jediné co pomohlo bylo jídlo - hlavně rohlíky. Taky to je na mě teď vidět 😀

klarisek29
24. črc 2015

Mě bylo špatně hned od začátku, snad už ve 4tt. Díky tomu jsem poznala, že jsem těhotná, protože mi bylo špatně ještě před vynecháním menstruace a ze začátku jsem si myslela, že trpím nějakou virózou. Ale když to potom nepřestávalo a já si udělala test, pochopila jsem, že to asi viróza nebude 😀 Ale každý to má opravdu jinak 🙂 Zvracet jsem začala až po 8 tt 🙂

avantgarda
27. črc 2015

U mě začala celodenní kocovina kolem 7 tt a tato "super stav" přešel po 14 tt. Pomáhalo mi jíst ovoce a rohlíky. Ćasto po malých dávkách. Když jsem delší dobu nejedla hlad velmi rychle přešel v pocit na zvracení a už jsem do sebe nic nedostala a bylo mi pak opravdu hodně zle.

veronika182
27. črc 2015

U mě začaly v 10tt. Neustálý hlad, do toho ale nechutenství (nezvracela jsem). Takže můj jídelníček byl syrová mrkev, jablko, banán, vývary a chleba nebo rohlík s máslem či sýrem. Dva měsíce jsem nejedla maso - nemohla jsem ho ani cejtit. Pořád jsem spala. Takový ten kocovinový stav odešel v 15tt. Naštěstí mě to chytlo v době, kdy už jsem nebyla v práci ale na PN.

deelayces
28. črc 2015

u mě taky v 10TT... nezvracela jsem ... ale bylo mi špatně jak kdybych denně dala 15 piv :D kocovina...pak jsem si udělala mátovo-zázvorový / bylinky / čaj a od té doby žádný nevolnosti nemám 🙂

leikkka
28. črc 2015

při všech těhu nějak od konce 4tt do 11-12tt, každá to má ale jinak,ale nezvracela jsem ve velkém, jen žaludek na voděpo celé dopoledne a i v odpoledních hodinách 🙂

svetlus_pepca
28. črc 2015

Mám dojem, že mi bylo zle snad od prvního dne 😀

simope1
28. črc 2015

Ahoj Holky tak mě začaly nevolnosti někdy kolem 7tt myslela jsem si že druhé těhu už ani nezačnou když až tak dlouho no a teď budu začnat 38tt a ještě neskončily takže to asi budu muset doklepat - je to šílené celé těhu od rána do večera pocity na zvracení jsou pořád super, už počítám dny kdy to skončí a těším se na prcka - pomáhá snad jen hezké počasí to je mi zle jen dopoledne 🙂 držím palečky ať vás to žádnou nepotká 🙂 a brzy vám to končí 🙂

karoli_p
28. črc 2015

Mě bylo cca do 6tt úplně dobře, žádné potíže, během 7tt se to zvrtlo, bylo mi celý den na zvracení, ale nezvracela jsem, tudíž se mi ani neulevilo, no a od 8tt do cca 14tt jsem teda zvracela snad denně, nejdřív večer před spaním, pak ráno na lačno. Po tom 14tt už se to uklidnilo🙂

domca89
28. črc 2015

simope1 tak jsem to měla já u prvního těhu, neustále špatně až do konce těhotenství, ale já po ránu i zvracela.

anja81
28. črc 2015

Mě začaly nevolnosti na konci 6tt, které byly celodenní, příšerný, myslela jsem že pojdu. Nebyla jsem schopna jíst, pomalu ani pít a ani vstát z postele.. To trvalo asi do 9 tt, pak se to začalo pomaloučku lepšit a omezilo se to jen tak na dvě zvracení denně, i když žaludek na vodě jsem měla pořád. Nejhorší pro mě je že musím jíst po 2-3 hodinách, jinak je mi špatně.. A nemám na nic chuť... 😒 Teď jsem 14. týden a je to zas o něco lepší, snad už bude líp, taky bych už si ráda to těhotenství začala příjemně užívat 🙂

lucifereeek
28. črc 2015

5-6 týden a skončily kolem 18 tt u obou deti

lucylju1
28. črc 2015

Mě ještě nezačali jsem 24týden, takže nejspíš už ani nezačnou, nebyt kopanců, tak ani nevím že jsem těhotná 😀

babulinkab
28. črc 2015

u mě nezačaly v žádném týdnu, protože jsem žádné neměla

lendulina
30. črc 2015

tak já dneska 6+2tt a první zvracení... Jinak mi do teď bylo pořád špatně od žaludku, pocit na zvracení, dneska teda už i to zvracení..

shine2015
30. črc 2015

V 9tt a byly až do 19tt.....s chlapeckem. S holkama to bylo mírnější a kratší.

makyyy86
13. srp 2015

já jsem ve 12. týdnu a zatim se nevolnosti nekonaly, tak snad se tomu vyhnu, ale zas jsou jiný radost, např. trochu špinění, ale dle doktora je vše ok. No, každý má holt něco... 😉

karlajasmine
13. srp 2015

Mne v 5tt, taky - jako kocovina. Pak se to kazdym tydnem zhorsovalo, v 9tt uz jsem myslela, ze pujdu na neschopenku, protoze jsem kazdy den zvracela.. ale nejak jsem to ustala a od 10tt uz se to pomalu zacinalo zlepsovat. Od 14tt uz mi bylo dobre.

iwet91
13. srp 2015

Az tak kolem 9tt 🙂

kacinda
13. srp 2015

Hned první den po očekáváne ms,to me donutilo si udělat tehu test a byl pozitivní. Mela jsem Velké nevolnosti

ty_na
13. srp 2015

Asi týden předtím než jsem si udělala test, tak jsem se cítila divně. Napětí v celém těle, občasné bolesti v podbřišku, ale jiné než při ms. Den předtím než jsem si udělala test jsem měla zvýšenou teplotu, ale přitom mi nic nebylo. Druhý den večer jsem měla // jak biče a další den mi to gyn potvrdil, byla jsem 5+2tt. Nevolnosti jako takové mi začaly kolem 8tt 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru