Ve kterém týdnu vám začaly první pohyby?

paja
24. říj 2006

Ahoj holky, měla bych dotaz, ale nevím, zda náhodou tohle téma už tady někde není (já ho teda nenašla, tak pokud ano, tak se omlouvám za založení stejného tématu)... 😅
Ve kterém týdnu Vám začaly první pohyby?

smardik
28. črc 2008

baji jo jo boule už mám,zrovna před chvíli jsem to pozorovala a přemýšlela zda to je koleno, loket či co vlastně. Ale normálně se u toho směju jak to sleduju

dagina
28. črc 2008

Jéé, to je hezké jak to tady popisujete 😵 , na boule se už také těším, a manža si na prcka musí teda počkat až cca do 20tt 😅 .

deni
28. črc 2008

Já cítila první pohyby v 18tt. Jako prvorodička jsem fakt nevěděla, kdy to začne a jak to poznám... jsou to ze začátku takový tlaky (jako kdyby pracovaly střeva).

tetadolly
28. črc 2008

😀 no ten můj teda řádí jak divý, celý víkend mi bylo zle a vždycky, když jsem cítila to skákání žab v břiše, tak půl hoďky na to jsem šla zvracet 😀 ale za ten pocit, že mi v bříšku roste nový život to stojí 😎

slzicka
1. srp 2008

Ahoji holky tak vcera jsme byla na UTZ aaaa mame chlapecka 😵 akorat jsem se chtela zeptat ted jsem 21tt+1 a muze byt miminko velku uz 27 cm?????? me se to zda nejak mooc.

kacatko03
1. srp 2008

k prvním pohybum se také přidávám...jsem 18tt a pohyby začínám pocitova...v 17tt to byla bublinky které jsem citila jen já a lochtaly, od včera už jsou cítit na hmat 🙂

kacatko03
1. srp 2008

slzicka: také nám řekli že bude kluk, tak gratuluju...ale ve 21tt by mělo mít cca 18cm...27cm bývá až okolo 30tt

slzicka
1. srp 2008

kacatko03: ahaaaaa tak to je nejaky divny me rekli 27 tak se asik spletli nejdriv rikali neco o 17cm a potom ze 27cm. Aaaachjo tak ted to musim zmenit u vsech protoze se me ptali kolik meri a ja rekla 27cm tak musim vsem rict ze 17cm ze se doktor spletl. 😒

kacatko03
1. srp 2008

17 bybylo reálnější, a tech 27 nebylo to něco jiného změřeného???

slzicka
1. srp 2008

nene prave ze rikal 17 meri brisko a pak rikal 27cm . byla u toho i moje mamca, protoze pritel byl v praci. tak ja nevim

dvojka
1. srp 2008

slzicka-mě při prvním těhotenství měřila malá v 20tt -22cm,těch 27cm je malinko víc,ale kdo ví třeba je to obr 🙂

slzicka
3. srp 2008

dvojka: ja bych radsi aby to nebyl moc velkej obr 😀 staci malinkyyy mimicko 😉

anaconda
3. srp 2008

Ahojky.
Tak i já před 2 dny cítila první pohyby. Byly to ty praskající bulbinky v podbřišku. Jinak zatím nic hmatatelného 😉
Zítra jdu na ultrazvuk, tak jsem zvědavá, co nám doktor řekne.

A k té velikosti prcka. Myslela jsem, že má v půlce těhotenství, tedy ve 20tt, okolo 25 cm, tedy polovinu délky než při porodu, ale jak čtu Vaši diskuzi, tak asi ne..... 😅

tetadolly
3. srp 2008

Ahojik holky, s těma velikostma, je správně jak říká anakonda, když se mrknete na web buď 9měsíců nebo moje těhotenství, tak tam je to rozepsané týden po týdnu. no a jestliže je to 27cm krát 2 tak při porodu bude měřit tak 52-54 cm, což je naprosto normální dýlka, náš prcek už měří 15cm a to jsem v polovičce 4.měsíce 😀 prostě každá to máme jinak 😀

ssaara
3. srp 2008

Tak to já první pohyby začala pociťovat až ve 21.týdnu...

mallorry
3. srp 2008

ja citila pohyby taky pozdejs, spis az kolem 21 tydne, mozna to bylo i tim, ze jsem mela placentu na predni stene, tudiz ty pohyby byly trosku tou placentou tlumene🙂

dvojka
3. srp 2008

Slzička-Já se dneska dívala do chytré knihy a tam délka 27 cm v 20tt neni vedena jako nemožná.Takže mimnko klidně těch 27 cm mít může.Když si vezmu svoji dceru která měla v 20tt-22cm a po narození pouhých48 cm tak je to víc možné 😉

slzicka
3. srp 2008

Nooo tak to jsem rada ze se tedy doktor nespletl. to jsem rada diky holky 😵

slzicka
7. srp 2008

Hoooooolky jsem uplne zoufalaaa ☹ zacali mi padat vlasy a muzu rict ze fakt hooodne. Bojim se ze takhle to pujde daaal a nevim co s tiim ☹ ☹ ☹

hlavinka
8. srp 2008

Slzicka: ted se nevydes, ale stitnou zlazu mas v pohode? Nekdy to byva i tou stit. zlazou....Ale neboj, mne taky padaji vlasy a pritom vsude rikaji, ze v tehu (po 20 tydnu) padat prestanou a zacnou az po porodu....Holt jsme kazda jina. A opticky to spravi vlnity vlasy, takze sup do drogerie a nasadit si natacky 🙂

talls
10. srp 2008

Já začla cítit pohyby v 19+4...přesně den před tím, než jsme šli na velký UZ. A byly to šťouchánky, i nahmatné rukou...ale není to cítit pořád, jen občas...

dagina
11. srp 2008

Ahojky, holky, které už máte první pohyby za sebou...., berte můj dotaz spíše s úsměvem 😵 ...., ale přesto by mě zajímalo, jestli si některá pamatujete na které straně jste cítili první kopaneček...., nemyslím šimrání, ale opravdu kopaneček, tchyně se totiž dušovala, že se podle toho pozná pohlaví dítěte 😅 a prý to skutečně vychází 😕 .....

kacatko03
11. srp 2008

Ahoj dagi jak je....já jsem měla první kopanec na levé straně..ale nevím co z toho 😀

dagina
11. srp 2008

Ahojky Kači, tak to jsem ráda, že to je přeci jen kec, já totiž měla také na levé a to by prý měla být holka 😅 a ty přeci čekáš kluka 😉 . Takže přeci jen budeme mít překvapení 🙂 .

kacatko03
11. srp 2008

dagi ano čekám kluka...leda že by se dr sekl 😀 ale to se potvrdí 19.8. na UTZ 🙂 ale jinak tu tchyninou teorii slyším teda poprvé 🙂

dagina
11. srp 2008

Jj, také jsem to slyšela poprvé až teď od tchyně 😅 . Tak ať se vám ten chlapeček potvrdí 😉 .

kacatko03
11. srp 2008

dík dagi...ale bylo by to milé překvapení kdyby se dr seknul 🙂 ...co vy vy pořád nechcete pohlaví znát? ale co jsem ti koukala do alba tak to tipuju na kluka 😉 😉

dagina
11. srp 2008

Jj, já vím že by jste chtěli Kačenku 😵 , uvidíš na tom UTZ. A jakpak jsi na to přišla že budeme mít kluka 😅 ??? Jak podle alba 😉 ??????????

meleri
11. srp 2008

Jej, no u mě to bylo v podbřišku, tak nějak uprostřed, už si to přesně nepamatuju..jakoby mě někdo dloubal. spíš to cítím napravo než nalevo.. 🙂

smajlik
11. srp 2008

ahojky, já cítím pohyby od 17tt, nejdříve jemné bublinky ale teď spíš dloubnutí nebo jako by byl pod pupíkem křeček ... ale cítím pohyby jen na levé straně a vyjímečně pod pupíkem, vpravo ani ťuk

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru