Ve kterém týdnu vám začaly první pohyby?

paja
24. říj 2006

Ahoj holky, měla bych dotaz, ale nevím, zda náhodou tohle téma už tady někde není (já ho teda nenašla, tak pokud ano, tak se omlouvám za založení stejného tématu)... 😅
Ve kterém týdnu Vám začaly první pohyby?

licina
1. led 2008

Ahoj holky,

předem Vám všem vše nej v Novém roce, hodně zdraví, štěstí, lásky a jen samé příjmené zprávy....
Jen jsem se chtěla zeptat, jak jste na tom s prvníma pohybama???? Stále čekám a stále nic.....

jitka711
1. led 2008

Holky nebojte, to příde. jestli už je nemáte. Já je měla asi od 17tt, jen jsem nevěděla, že jsou to pohyby. Nejdřív jsem cítila takový tepání, pak šimrání. Říká se tomu třepotání motýl. křídly.

svetluska.l
2. led 2008

Ja zadne trepotani necitila,rovnou me dloubnul u pupiku 🙂 Ale pak jsme o nem zase tyden nevedela a ted mi dela na brisel velehory 😀 Ju citila jsem pohyby nekdy od 18tt🙂

alena..
2. led 2008

Já jsem se bála, že to nepoznám - právě proto, že se to tak podezřele popisuje (motýlí křídla a tak 😉 ), ale samozřejmě jsem to taky ucítila - jako bublifuk, co dělá veeelký bubliny 🙂 a to až ve 20 tt, takže času je dost...po týdnu už mimi cítil i manžel přes břicho a včera jsme dokonce viděli, jak nadskakuje...zírali jsme oba jak blázni 😀

many
2. led 2008

ahoj holky 🙂 tak já už to 4x cítila,vždycky na večer jak jsem ležela u telky na zádech,tak jsem měla uvolněné bříško a dala jsem si na něj ruku a vždycky mi tam projela přes ní jakoby bublina 😀 i manžílek to cítil ale včera jsem to třeba zkoušela a nic 😉 byl tam klid 😉

licina
6. led 2008

Dobré ráno holky,

tak Vám nevím, jestli se v mém případě jedná o pohyby, ale asi 2 x se mi stalo, že jsem v bříšku cítila (omlouvám se za to přirovnání) jakoby mi tam někdo prděl do vody.....
Všude se píše, že ucítím něco jako třepotání křídel atd., což si ani moc nedovedu představit.....
Co myslíte????

--------------------------------------------
Jo a ještě prosím o radu.....: nemůžu mimískovi ublížit tím, když se ráno protahuju??
Ono to totiž nejde moc ovládnout (však to znáte, je to jako ........orgasmus).
Ale někdy mě potom píchne v podbřišku a já si to vyčítám......

licina
6. led 2008

🙂

licina
8. led 2008

Ahoj holky,

ráda bych věděla, jak jste na tom vy.....
Já zatím totiž nic necítím....., tak se začínám strachovat.....

kyri
8. led 2008

licina: 😀 jo, to určo budou pohyby 😀
já to měla takový, jako kdyby mi plavaly v břiše rybičky a oďobávaly mě tlamičkama 😵
(poprvé v 17-18tt, pak cca týden nic, a pak už každý den)
a hodně to spouštělo, když jsem si dala nohu přes nohu 😉

licina
8. led 2008

Díky za odpověď.
Já jsem to ten minulý týden cítila, ale od čtvrtka nic. asi se přehnaně kontroluju....
ale už se na to moc těším a o to větší strach mám, jestli je všechno v pořádku....
A na první kopaneček si vzpomínáš????
Bylo to nepřehlédnutelné???

many
8. led 2008

licina - taky se moc těším až to začne kopat,jinak taky jsem to cítila jen párkrát a teď už dlouho nic

martinka79
8. led 2008

holky za 2týdny to bude skoro celý den, pokaždé když budete v klidu. těšte se je to úžasné. 🙂 Také jsem měla obavy, když jsem dlouho nic necítila, ale vše bylo a je v pořádku. 😉

alenka83
8. led 2008

ahoj holky, tak to jsem na tom stejně jako vy. Zatím nic intenzivního, ale včera se mi ráno poprvé vypoukla na břichu taková tvrdá bulka, tak myslím, že mimi vystrkovalo zadeček a odpoledne mi přišlo, že mám střevní potíže, ale po chvíli to ustalo a nic z toho nebylo, tak si myslím, že se mimi poprvé ohlásilo. Ale od té doby zase nic, tak je možný, že se ozve dneska. Už víte co budete mít?

many
8. led 2008

alenka - já se to snad dozvím 17.1 😀 pokud to zase nebude schovávat 😀

licina
8. led 2008

Já jdu na UTZ 25.1.2008, tak snad se to taky dozvím.
I když já nějak podvědomě cítím, že to bude kluk, tak jsem zvědavá, jestli se pletu nebo ne.
No, hlavně aby se už mimis ozval...... aspoň jeden pořádnej kopanec.

Martinak79:
A první kopaneček si myslíš, že poznáme???
Je to něco tak úžasného jak čekám???

many
8. led 2008

já taky cítím kluka,ale podle tabulky a podle výpočtu známýho mi vychází holka a dvakrát jsem ve snu rodila holku

alenka83
8. led 2008

tak to jsem na to stejně, taky od začátku tvrdím, že cítím kluka, ale možná se pletu a věřím, že se nám zítra ukáže a bude to jasně vidět, jestli tam ten bimbas je nebo ne. Už bych tak nakupovala a pořád se držím, když nevím, co to bude.
LICINA - taky jsem zvědavá na ten jasnej první kopanec nebo jasné znamení, že už ho cítím🙂 Snad se dočkám co nejdřív stejně jako vy. To je čekáního, co? ☹
MANY - tak to by mělo být takový znamení, že to bude holka, když jsi jí už 2x rodila 😀 To už jdeš teď někdy na srdíčko, viď?

aja123
8. led 2008

ahoj těhulky, tak první pohyby jsem cítila v 19tt, ale teď bych řekla že to mohlo být i dřív, jenom jsem si myslela, že to není ono.
A pohlaví mimíska taky ještě pořád řešíme, před měsícem nám doktorka řekla, že to bude holčička, tak jsme s manželem byli připraveni na naši berušku no a teď mi doktor k velkému úžasu oznámil, že tam vidí pytlíka, tak to s manžou rozdýcháváme a jsme strašně zvědaví jestli k nám v květnu přiletí beruška nebo brouček 🙂

alenka83
8. led 2008

Tak snad nám to řeknou co nejpřesněji, aby pak kluk nechodil v červeném🙂) Ale i doktoři se pletou, to jedině vidět třeba z velkého utz nebo z 3D, pokud bude dobře natočenej🙂 Jéé, já jsem už zvědavá na zítra, hlavně nás čekají i výsledky z tripple testů, tak mám i trošku obavy

many
8. led 2008

alenka - 17.1 jdu na ultrazvuk tak to určitě i to srdíčko uslyším a přirození uvidím 😀 😀 😀

licina
8. led 2008

Já si několikrát dělala "prstýnek" a vždycky mi vyšel první kluk a druhá holka, tak uvidíme, jestli se kluk potvrdí.
Pár oblečků už doma mám, ale i když se vždycky snažím nakupovat neutrálně, tak nějak podvědomě sáhnu po modré. ale pořád lepší holka v modré než kluk v růžové....
A podle výpočtu tabuldy Rd. Plzáka mi taky vychází kluk (je to v rubrice "dítě s prstýnku").....

haniczkaa
9. led 2008

Ahoj Holky! já je cítim od nedele - jsem v 16tydnu... Je to takove krasné bublinkování...hihi

licina
15. led 2008

Ahoj holky, tak jak jste na tom s pohybama???
Já cítím takové nedefinovatelné cosi...., ale těším se na první kopaneček.....

many
15. led 2008

tak já taky sem tam něco cítím - ale moc málo ☹ spíš takové vrnění 😀 a jednou za čas nějakou velkou bublinu a konec 😀

licina
15. led 2008

Many:
to je to slovo.... vrnění, to přesně cítím taky......

many
15. led 2008

je to takový zvláštní že 😀 takový divný 😀

kaczka
15. led 2008

Ahojky holky,chtěla jsem se zeptat co považujete za první pohyb do průkazky?Jestli první bublinku nebo šťouchnutí nebo nějaké větší kopnutí!

pavlina05
15. led 2008

Holky ☹ tak u nás ještě stále nic. No nějaké bublinky v břeše mám...ale kdo ví co to je....

many
15. led 2008

tak to teda nevím,to se tam někde uvádí 😉 to teda nevím co řeknu a kdy 😉

licina
15. led 2008

Tak to já taky nevím, co bych řekla. U doktora jsem byla minulý čtvrtek a ani se mě nezeptal....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru