Ve kterém týdnu vám začaly první pohyby?

paja
24. říj 2006

Ahoj holky, měla bych dotaz, ale nevím, zda náhodou tohle téma už tady někde není (já ho teda nenašla, tak pokud ano, tak se omlouvám za založení stejného tématu)... 😅
Ve kterém týdnu Vám začaly první pohyby?

sikiki
12. říj 2008

Death...ještě studuješ?Já už mám před státnicema,ale už mám dostudováno,Spojila jsem si vloni 3+4.ročník,takže občas písnu něco do diplomky,ale moc se nepřetrhnu 🙂,ale jsem dálkař,už jsem studovala při práci 😝

Já malýho dneska cítim maličko.Furt jsem v pohybu.Odpol jsme pak jeli do zoo,bylo hezky.Tak je asi ukolíbanej 🙂
ten kočárek je hezký,to je to co máš na fotce?Hele přítel to je nějaký drak ne 😀 už tak dopředu kočárek 😀
Jinak doktor ti něřekl,kdy bys tak pohyby měla začít cítit?Já se ho ptala a on mi říká že kolem 20.září a je fakt,že tak nějak se melej začal i ozývat. 😉

deathy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sikiki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deathy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sikiki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deathy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sikiki
4. lis 2008

Ahojík,
tak to mám radost,že prťousek se už taky projevuje 🙂
na tý ruce je to mooooooc příjemný.Mám ráda,když se vrtí a já se ho dotýkám.Někdy nadávám a to když mi kope do pipky.tak to docela bolí a včera dost tlačil dolu.Tak jsem furt pérovala na balóně.
Musela jsem se teď juknout,co to je ten screening?Aby mi náhodou nějaké to vyšetření neuniklo.Ale máme ho taky zdárně za sebou.Já měla i odběr plodovky a pak tohle.No spíš ti to video udělají na srdíčku a u nás stálo 200 + fotečka 50.Tak to zas tak hrozný není.Jen to 3D,to je palba,ale zase to zato stojí.Mám hromadu fotek a půlhodinový záznam s prťouskem + ten čas co jsme tam byli a pan dr.vyprávěl a všechno co se děje v tom bříšku ukazoval.Takže fakt zajímavý.
Jdu něco dělat,nebo to psí mímo konečně usnulo.Jinak nehrozí ,abych něco udělala,se vším má potřebu si hrát.Dopol s ním chodim na hodinu po kopcích,takže kondičku k porodu snad mít budu 😀
Tak zatím pa a písni co máš v bříšku za pokládek 😉

deathy
4. lis 2008

Ahoj, určitě dám vědět.
Jinak jak si psala o tom míči, já teď v jiný diskusi sháním nějaký stránky ohledně toho, jak se na tom cvičí, takže kdybys věděla, budu ráda.
Prcek je dneska kupodivu v klidu, i když byl velmi stresově náročnej den. Nejdřív mě neskutečně rozzuřil pes, pak přišel opilej táta (mají s mámou nedořešený vztah, resp. on to nemá dořešený), no a zatáhl mě do hádky, takže já sem s brekem odjela k příteli..no, šílený. A mrňous si zatím kopl jen párkrát, tak sem ráda že tyhle hysterický výlevy zaspal..
Tak jo, přeju hezkej večer, ahoj

sikiki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deathy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sikiki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deathy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sikiki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deathy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sikiki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deathy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sikiki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deathy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petua
18. lis 2008

Ahoj holky,

tak já pořád čekám, už by to snad taky mohlo přijít, ale pořád nic... 😅 Jsme ve 20tt, první prcek, tak snad se ještě projeví...!!! 😝
Já si při každým zakručení řikam "už", ale prdlajs 😀 😀

dolda
18. lis 2008

petua: neměj strach ono to určitě přiijde, mě začaly pohyby, takový ty opravdový, až ve 20tt.

hanulka82
15. únor 2009

ahoj holky,
jsem v 19+6tt a pohyby porad necitim ☹ nekdy mam pocit, ze me mimco šimra uplne dole v podbrisku, ale jinak nic 😒

jeudi
16. únor 2009

ahojky me pri prvnim miminku zacali velmi brzy uz v 16tydnu a ted cekam druhe a to jsem citila v 18tt.je to krasny pocit a myslim si ze prave pohyby uz se nedaji jen tak splest s prdikama 😀

mar26
16. únor 2009

Ahoj, já první pohyby cítíla v 18.týdnu a opravdu to nejde zaměnit, prostě to jsou takové malé šťouchanečky, krásně cítit a cítí je i manže přes ruku. Je to naše první mimi,tak u druhého to bude třeba ještě trošku dřív.
Ale píše se,že prvorodičky je můžou cítit třeba až v 21.týdnu,tak že se hanulko nestrachuj a ono to brzy přijde 😉

marku
21. zář 2009

Tak mi to nedalo a musím se vás holky zeptat 🙂 ........v prvním těhu jsem první šťouchanečky cítila v 17tt...na prvorodičku brzy, ale byla jsem si jistá, protože den po dne byly čímdál výraznější a s pohybem ve střevech nezamněnitelné 😀 . Teď u druhého těhu ....jsem 15tt ...a mám pocit, že už mimíska cítím.včera třeba jen 2x, dnes už 3x, ale protože jsem už těhotná byla a vím jaké to je cítit pohyby, tak bych opravdu tvrdila, že je to ono 😵 😵 ..... jen mě překvapilo, je možné, že to cítím tak brzy?? Podle pocitu bych tvrdila opravdu jooo, ale podle tt si říkám, není ještě brzy 😅 ?máte někdo pododbnou zkušenost???

pelmisek
25. zář 2009

Ahojky marku. Mám podobnou zkušenost a jsem tak nastejno jako ty. Je to krásné viď 🙂 Já si to hrozně užívám, protože naše první byla taková dost neakční (a je doteď) a ani moc nekopala, takže teď si to fakt užívám. Jsem zvědavá co budu říkat až mě pořádně čutne 😀

petradova
27. bře 2010

Holky, jsem ve 21.tt. už asi týden cítím ťukání na bříško, ale jen pod pupkem. Na jiných místech nikoliv. Není to divné, že cítím ťukanečky pouze tam? 😅

motylek
27. bře 2010

Petradova, je to normální, děloha dosahu pouze pod pupík, takže jinde ani kopat nemůže 😉 , já jsem o kousek dál a taky cítím pořád jenom kolem pupíku 😉 😉 😉

petroska
27. bře 2010

ahoj holky.sice na tuhle diskuzi nechodím protože sem ted 16 týden ale chtěla bych se zeptat jestli je tu nekterá která ješte nemá bříško?nebo popř.kdy vám začalo rust bříško,myslím tím prvorodičky.končím totiž zítra 16 týden a ani náznak bříška jeste,jen večer když za celý den pořádně pojím jinak ráno zase ani tuk.už sem zoufalá.poradíte?děkuju..

motylek
28. bře 2010

Petroska, já měla trochu vidět bříško až v šestým metru u prvního a teprve teď mi leze u druhýho, stále nosím džíny, co pře těhu, takže buď v klidu, je to individuální. Na někom je to vidět hned a někdo si počká, buď ráda, na konci budeš to bříško proklínat 😀 😀 😀 a jediný na co myslet, aby už bylo pryč 😉 😉 😉

sambucca
28. bře 2010

Petroska: ja mam zas opacny "problem", jsem ve 14tt a vypadam jako v patym mesici, lidi me poustej v tramvaji sednout 😕
Hlavne nechapu, mam pocit ze vyrostlo behem par dni - proste se rano probudim a jsem zas kulatejsi 😅 Bojim se si predstavit jak budu vypadat pozdejc - a to necekam dvojcata, pribrala jsem zatim jen o tri kila!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru