Velikost bříška v 15. týdnu v druhém těhotenství

petulkanono
15. zář 2017

Ahoj, muzu se zeptat, jak vam rostli brisko v druhem tehotenstvi? Ja v breznu prisla o mimi v 5.mesici kvuli vyvojove vade, po trech mesicich jsem otehotnela a ted jsem v 15.tydnu a brisko zatim nejak hledam, i kdyz jsem cetla, ze podruhe ma rust drive..

veronikav31
15. zář 2017

Ahoj, jsem nyní 20tt a když si vezmu některé oblečení tak ani není poznat že jsem těhotná, toto těhotenství je druhé kdy jsem takhle daleko a u dcerky mi rostlo rychle, že se skrýt nedalo už na konci 3.měsíce, takhle je to v pohodě, občas bříško ráno hledám 🙂

lmartinkova85
15. zář 2017

Ahojky u obou deti to na me bylo vidět až kolem 7mesice měla jsem malé bříško a kluci byli 3kg mimca 😉 Kazdy to ma jinak někomu naroste pupík hned a někomu později

lmartinkova85
15. zář 2017

Kdyz jsem sla rodit tak se me ptali kolika ty týden jako jsem jestli nejdu předčasně 😂

pucmelinka
15. zář 2017

To je asi dost individualni...jak v prvnim,tak v dalsim...bud rada,ze neni videt...u me bylo videt az tak v 30.tydnu,vsichni si mysleli,ze mrne uvnitr je tak o dva mesice mensi...o to vetsi bylo pro vsechny prekvapko,ze se 36+6 narodil broucek s 3230 gramy...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru