Velmi bolestivé pichlavé kopání do moč. měchýře v 32tt

kikitt
7. zář 2016

Dobrý den, mám otázku.. Mám v sobě první miminko, tak nevím, zda je to normální. Asi již třetí den mám občas totální pichnuti do močového měchýře. Bolí to fakt hodně, jakoby mi tam mimi stačilo nohu nevím 🙂 dloubave píchání. Bolestivé. Je to normální?? Děkuji za odpověď.. Mimco ještě není otocene hlavou dolů.

broskvicka01
7. zář 2016

Ahoj, jsem ve 33tt a to co popisujes zazivam několikrát denně 🙂.
Nic neobvyklého to není, alespoň nee v mém případě ;)

cilka4488
7. zář 2016

Ahojky. Taky jsem to měla a hlavně když jsem třeba šla na procházce z kolečka dolú . Takže myslím ,že o.k ,ale určo bych to řekla na kontrole dr.

lajla
7. zář 2016

Ano,je to normální

radiva
22. zář 2016

jo to mívám taky a to je malá hlavou dolů, nevím čím mě tam buší 🙂

kikitt
autor
22. zář 2016

dekuji ;) vsem...

kinirka
8. pro 2016

Mně to začalo dělat už v 25. týdnu - takové nepříjemné píchnutí, které vystřeluje jak kdyby až do pochvy🙂, jako by se malé najednou přesunulo níž, nebo mu níž dosáhnou nožky, co já vím, ale dříve jsem to tak nepříjemně nevnímala. Dělá to hlavně když delší dobu sedím nebo chodím, po ránu třeba skoro nikdy. Dnes nebo zítra se pro jistotu zeptám doktora...

kinirka
9. led 2017

Takže, moje doplnění - doktor mi řekl, že malé je "trochu níž" a doporučil mi hodně polehávat, nejlépe na boku a s nohama trošku výš. Takže možná pokud to je fakt intenzivní, pro jistotu bych se poradila...

veeeraf
9. led 2017

Jojo, jako by ti někdo do spodku ryl jehlou, fakt to bolí až se mi kroutily prsty u nohou :D..já to měla když jsem dlouho stála a nebo když hodně vyváděl

danculina
10. led 2017

Ty jo teď to mam už asi 4 den, v noci mě to i budí.. a je to fakt nepřijemný, na kontrolu jdu 18.1 tak jsem zvědava

kinirka
10. led 2017

Ano ano, já dnes kvůli toho musela rychle domů z obchodu, z té pichlavé bolesti se mi až potily dlaně. Kamarádky tohle nezažily, takže to asi vždycky zas tak normální není... Co jediné mi pomáhá - lehnout si, uklidnit se, mluvit na mimi, dát nohy trošku výš a hlavně nesedět dlouho třeba u compu, takže vypínám 😀

kikitt
autor
19. led 2017

Asi to normální je. Každý to má opravdu jiné. Sto těhotných, sto jiné strasti.. Já už porodila a vše úplně v pořádku... Takže to bylo prostě vrtici se miminko 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru