Větší bolesti břicha u dvojčat. Zažily jste to?

karlam
9. bře 2012

Maminy nebo skoro maminy dvojčat, bolelo vás taky se zvětšujícím se bříškem víc v podbřišku? Jsem teprve v 18. týdnu a mám pocit, že už nemůžu nic, aby mě břicho nebolelo (nepíchalo), doufám, že je to jen roztahující se děloha 😒

marca22
9. bře 2012

Mě teda občas v podbřišku píchalo,jakoby ze stran,asi děložní vazy,ale vždycky to bylo třeba jeden den a pak to přešlo,ale je možný že je to zvětšujícím se bříškem. Snaž se co nejvíc odpočívat,nic jiného se asi dělat nedá.

jarkalada
9. bře 2012

mně taky občas píchalo, někdy třeba 2 dny vkuse, pak třeba několik dní nic. Radši jsem zašla za Dr., ale řekl, že to jen jak píšete ty vazy a zvětšující se bříško - to se zvětšuje rychleji než u 1 mimi, takže to možná více prý pociťujem. Ale za zeptání u svého Dr.,aby na tě juknul, nic nedáš.. 😉
Ale už si nepamutuju, v kterém tt jsem to tak nejvíc vnímala..

ivarei
10. bře 2012

Mě břicho nebolelo, ale hrozně mě bolela třísla a stydká kost.

zuzau2
10. bře 2012

Ahoj, už si moc nepamatuju, jestli mě břicho bolelo, ale vím, že mně pořád tvrdlo. Přece jenom je to větší nápor na bříško, když jsou miminka dvě. Za doktorem bych určtě zašla... pro jistotu 🙂

ivetm
10. bře 2012

ahoj,
u mě zatím dobrý - sem tam se podbřišek ozve,ale nic hroznýho...horší je, když začnou zlobit kyčle - to je masakt, to jsem ráda, že se ploužím - na obojí je dobrý od Swiss magnésium 1

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru