Viditelné pohyby. Kdy jste je cítily a hlavně viděly?

kacenka1111
9. únor 2012

Ahoj, zajimalo by me, kdy jste poprve ( a pak dal ) "videly" pohyby...Mam na mysli takove ty kopance, co jsou videt a boule a taky to klasicke mleti mimca, co je videt a ne ty co citite jen vy, ale napr manzel je nemuze videt...Asi je to v pozdejsim stadiu tehu....?

pampeliska1
9. únor 2012

Tak já jsem to na břichu viděla hned (takové jemné vlnky), když jsem začla pohyby cítit (ve 20+0, dřív ani ťuk). Ale určitě je to individuální, hlavní je, že pohyby cítíš ty 😉 Teď už se mi břicho boulí opravdu viditelně i přes oblečení 🙂

beta.m
9. únor 2012

Já měla první pohyby v 18 tt a vidět začali být tak okolo 20 tt, je to docela sranda pozorovat bříško jak se hýbe 🙂

vanule
9. únor 2012

Já cítím jen právě takové to bublání či lechtání, ale na pupíku nic. Přítel pořád číhá s rukou na bříšku a nic 😒 ale já jsem od "přírody" baculatější, tak možná mimčo bude mít co dělat mě "prokopnout" 😨 , ale každopádně už se na to mooooc těším 😉

skaredka
9. únor 2012

U prvniho tehu jsem pohyby citila az nekdy v 22tt a videt byly kolem 26tt, u druhyho taky tak nejak no a ted u treti jsem pohyby citila uz nekdy v 17tt a videt bouleni bylo kolem 21-22tt a to jsem teda ted o asi 20kg tezsi nez u prvniho tehu, tak si myslim, ze na tech spekach zas az tak nezalezi 😅

slundo
9. únor 2012

Pohyby jsem cítila někdy okolo 18. týdne, ale viditelný byly mnohem dýl. Nepamatuju si to přesně, ale myslím, že dřív jak v 25. týdnu to nebylo.

weri1
9. únor 2012

cítit v 18 týdnu a vidět později, přesně nevím, ale snad až někdy po 20 týdnu

hhranolka
10. únor 2012

Tak u ma byly videt pohyby az nekde okolo 28tt driv urcite ne - prcek byl klidas.... 🙂

megy
10. únor 2012

cítila jsem je ve 20tt, viděla tak 25 tt 🙂

luciemeli
10. únor 2012

Ahojky já jsem začala cítit pohyby kolem toho 16 tt+4 dny.. 🙂 ale pouze takové bublinky...ale viditelné asi až později...to si ještě počkám...ale máti mi říkala, že podle pohybů se dalo zjistit i přesný termín porodu tak nwm... 🙂

veru85
10. únor 2012

první pohyby jsem cítila až kolem 22.tt (mám placentu na přední stěně a ta je dost tlumí) a viditelné byly kolem 28.tt 🙂

radun
10. únor 2012

Ahoj. V tomto - druhém - těhotenství jsem cítila pohyby už tak v 15.týdnu, přestože mi to doktor vyvracel, ale já to přece poznám, ne? 🙂 No a vidět začaly být až 23-25, řekla bych. Ale u mě má mimi taky co prokopávat 🙂

maudn
11. únor 2012

cítila po 20.tt, viděla doposud ne (25+2), když jsou siilnější, tak to cítí i manžel rukou

medakote
13. únor 2012

Od 19.tt jsem něco cítila, ale vůbec jsem si nebyla jistá, po 21. už jsem si jistá byla. Silější kopanečky jsou od té doby cítit i rukou. A dnes (26.tt) jsem to i viděla, pupík mi při kopnutí úplně nadskočil 🙂

salomee
13. únor 2012

Já už nějak nevím, kdy jsem viděla poprvé, rukou jsem je lehce cítila ve 20tt, ale ne pokaždé, když jsem je cítila zevnitř., a teď, kdykoliv malý kope hodně a já se schválně chci podívat, tak samozřejmě přestane... no a taky přestane, když si chce třeba sáhnout kdokoliv jiný.

tichackova
13. únor 2012

Já je poprvé cítila v 17+1 a pár dní na to byly i vidět. Dlouho jsem neměla žádný bříško, takže byly vidět krásně🙂

saminomimino
13. únor 2012

u obou těhu pohyby v 17tt i malé bouličky do 20tt jasné boule a kopanečky,teď první pohyby 14tt,občas šimrání a vlnění a už byli i malé bouličky,velké vlnění i s nahmatání nožky nebo ručky cca po 25tt 😉

ikarkulka
16. únor 2012

první pohyby 16+4, první viditelné kopance 19+0

annie20
16. únor 2012

já první pohyby cítila přesně 17+0 a byly i viditelné 😉

werunqa
17. únor 2012

ahoj, ja prvni pohyby-kopance citila i videla od 18+4tt a pritel je videl i citil take... 😀

palomitacheca
12. bře 2012

U prvního jsem cítila pohyby asi od 17.týdne a vidět byly až tak od 20.týdnu, to už si přesně nepamatuju. Teď podruhé cítím slabé pohyby asi od 14.týdne, i když občas jsem si je určitě spletla i s pohybem střev. Od konce 16. týdne už cítím kopání a asi od konce 17.týdne to je občas i vidět, ale musí se drobek správně trefit 🙂

safryy
12. bře 2012

U obou deti pohyby od 16tt a uz v te dobe malinko viditelne...od 18tt poradne kopance 🙂

miskadis
12. bře 2012

První pohyby jsem cítila ve 22tt a viditelné to bylo až kolem 26tt.

ladyfista
1. srp 2013

Ahojki 🙂
tak naše první pohyby sme zpozorovali v 17 týdnu a od té doby se mrně pořád pěkně válí. V 18 týdnu už se to dalo zpozorovat i na podbřišku jak se pohlo...

gabriela2011
1. srp 2013

Ahoj, já už jsem teda 2 a půl roku maminkou, ale pohyby jsem začala cítit hodně brzy.. kolem 14tého týdne. přirovnala bych to k takovému pohybu střev.. nebo jako přelívaní vody ze strany na stranu... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru