Vodnatý výtok. Máte ho někdo?

veendula
20. srp 2007

ahoj holky,svůj dotaz už sem tady psala ale spletla sem si rubriku a napsala to do porodu.tak to zkusím ještě tady.máte někdo také vodnatý výtok?já musím pořád nosit intimky,jinak bych byla permanentně mokrá... 😢

bramburka
20. srp 2007

Mám... někdy je to opravdu šílený, že mi ani intimka nestačí, ale pokud je to bez zabarvení a bez zápachu, tak je to OK.

majka225
21. srp 2007

ahojte holky ja mam vytok do hnedasta je to normalne ja fakt neviem

georgine
21. srp 2007

veendulo: myslim ze u me je to stejne jsem sice jete v pulce ale bez intimky ani ránu, jinak bych mela i mokré fleky na obleceni.. myslela jsem si ze se to srovná ale jedine co tomu chybi je zápach tak je to snad dobre

veendula
autor
21. srp 2007

majka225-právě že když ho zachytím do intimky,tak na ní taky vytvoří takovou tmavě žlutou až světle hnědou barvu...tak nevím.ale nesmrdí! 😒

elucinka
21. srp 2007

Holky, já mám výtok po celé těhu, pořád docela hodně, je světležlutý a teď poslední tak měsíc i hodně "mokrý", za den tak cca 2-3 intimky. Byla jsem ve 30tt týden v nemocnici, dělali mi všechny možné stěry a kultivace, Dr. se zdálo, že mám výtok víc, než je běžné, ale pak sama uznala podle výsledků a rozborů, že je to u mě prostě tak normální, někdo ho má víc, někdo míň. Nemám ani mykozu, ani zánět, infekci, nic, je to prostě fyziologický projev. Tak třeba to máte taky tak...

maryshka
30. led 2008

Ahoj...ja som v 17 tt a vodnaty vytok mi zacal min. tyzden. Je skutocne vodnaty a skor nema ziadnu farbu, ako ma. Nie je ani slizky, jednoducho ako ked trosku unikne moc. Vystrasilo ma to, lebo som citala, ze predcasny unik plodovej vody sa neda od vodnateho vytoku rozoznat. Bola som aj na pohotovosti cez vikend, kde mi sestricka otestovala vlozku, ale nezafarbila sa. Dva dni som mala pokoj od vytoku a dnes okolo obeda mi zacal znovu. Na poradni mi moj lekar toto testovanie ani nerobil, len ma vysetril a predpisal mi masticku Gynazol. Som z toho trochu nervozna. Mate niekto podobny vodnaty vytok bez zafarbenia a bez zapachu?

dasa24
31. led 2008

ahoj holky,
vodnatý výtok mám někdy, někdy zase žlutý...
Ptala jsem se doktora a ten mi řekl že je to normální v těhotenství.
Je pravda že předtím jsem nic takového neměla, s výtokem to mám taky různé někdy víc někdy mín.
Ale když to nesvědí, nepálí, nezapáchá tak je to podle doktora ok 🙂

kofinek
2. únor 2008

Ahoj holky, vytok v tehotenstve, pokial nesposobuje ziadne problemy:nesvedi a neobtezuje, sa nelieci. Kazda tehotna ma znizenu imunitu, to aby toho prcka neodmietol nas organizmus. Prave mame v skole gynekologiu a pytala som sa na to. Ono to lekar moze preliecit, ale vzhladom k tomu, ze to je dlhodobe(tehotenstvo), tak sa to skoro vzdy hned zase vrati. Odporucaju bifidove jogurty, co je vlastne na zlepsenie celkovej imunity. pozor ale na chlamydiovy vytok, to ma konzistenciu ako tvaroh a je taky bielo-nazelenaly, to sa musi liecit. Takze vydrzte... 😀

ina.b
2. únor 2008

Ahojky. V těhotenství je to prý normální. Jen se musí hlídat, aby to nebyl únik plodové vody. Ale tento vodnatý výtok jsem měla skoro celé těhotenství. MUDr. říkala, že je to v pořádku 😉

sylvka
2. únor 2008

Ahoj,holky a co hnědý výtok?Mám ho malinko,tak jednou týdně na intimku ale jsem vždycky strašně vyděšená ☹ Nevíte co to je??????

caira
2. únor 2008

ja ted taky zacala trpet na vytok..vzdycky plasim, ze mi odteka voda.. 😅

haninka
4. únor 2008

Ahoj holky,
taky mám vodnatý výtok. Asi od 6tt. Nejdříve jsem z toho byla vyděšená, ale už 14 dní halt nosím intimky. Přes noc naštěstí nemusím, ale ráno pro ni hnedka mažu..
Taky užívám utroš a když se vyplaví, vypadá jak tvaroh, ale to vždy tak max 1. denně, tak myslim, že je to tim utrošem. Jinak mě taky netrápí žádné svědění, zápach ani bolest..(ťuky ťuk..)

Sylvka,
zeptej se gynekologa. Ten ti řekne víc. Já jela jednou na pohotovost s tmavobéžovým výtokem..nic tam neviděli, ale o týden později našel můj gyndař hematom který se už vztřebával..tak nevím, že v nemocnici by ho neviděli..každopádně se koukne co to špinění může způsobovat.

poola
6. lis 2008

ahiojte mamky 😎
Vodový výtok mě dnes hodně vystrašil.měla jsem hruzu z toho,že by mě mohla odtéct plodová voda.Jsem teprv v 21 tt a to by byl velký prušvih.
Měli jste někdy také takovou obavu?? Výtoky mívám,ale tak v normě,světlý.nezapáchá,jen je hodně aromatizován do "kysela".(zní to pěkně hloupě,těžko se to popisuje).....

Proč máme mít pořád nějaké obavy a starosti...pořád se sledovat,hlídat....už at je beruška na světe 🙂

janika7
6. lis 2008

Ahojky, tak to mame asi vsechny, je to pry hormonalni zalezitost. Nijak zvlast to neresim, jen kdyz vim, ze by mohla byt intimni chvilka s manzilkem, udelam si vyplach Rosalginem, aby me nic neotravovalo a je to 😀

evulinkab
7. lis 2008

já se s tím potýkám celé těhu, hlavně po ránu a dopoledne...Ze začátku jsem z toho byla taky dost vyplašená, ale ted už to nějak neřeším

poola
7. lis 2008

Holky,tak mě to nedalo a utíkala jsem kvuli tomu výtoku k doktorovi. A jak mě kontroloval i moč, tak našel nějakou infekci.Prý to není vážné a dal mi nějaké vhodné antibiotika na přeléčení.Ten vodnatý výtok prý bohužel někdy muže naznačit i tohle-bylo mi řečeno.No já jsem k tomu totiž ještě dnes měla nějaké "bolavé" břicho tam dole,tak asi i to mě k tomu doktorovi dohnalo..
Sem nervozní,ale snad bude vše OK.

pajmis
8. lis 2008

poola - já sem se tak nějak jako ty kolem toho 20tt taky obávala, že mi odtíká plodová voda a šla sem na pohotovost... a tam mi zjistili, že mám nějakou infekci a je to ten vodnatý výtok... akorát ke mě pan Dr. nebyl příjemný a koulel očima, že kde sem na to přišla, že by mi mohla odtékat voda... a že to není zase tak časté... a byl hodně arogantní dával mi najedvo že sem uplně blbá... tak už bych tam nikdy nešla... kadopádně se mi to přeléčilo a já to do ted měla ještě 2x... 😖 ted se s tím léčím znova... vrací se to jako bumerang... už mě to ani nebaví... 😒

poola
8. lis 2008

Pajmis,tak je je blbý, jen vydrž!! A ten doktor,tak to je fakt hruza.Takový arogantní "odborníky" opravdu obcházet z dálky..... 😠 😠
O tom odtékání plodové vody už od toho 20TT jsem se dočetla na ruzných místech a psal o tom i nějaký doktor.tak asi na tom něco pravdy bude.
Já jsem ted z té mé situace docela rozhozená,aby se malé něco nestalo.A ještě ty antibiotika-tak to taky vubec nevím,jestli se v těhu muže....ach jo,proč pořád nějaké trápení

evulinkab
8. lis 2008

poola- neboj, v těhotenství je někdy potřeba brát atb., já brala na zánět močáku ve 12tt, musíš duvěřovat doktorum. 😉 Nic, co by uškodilo mimi, by ti snad nedal

janika7
9. lis 2008

Ahoj holky, na vytoky se antibiotika moc nedavaji, ja je mela na ureoplazmata, to byl takovej neprijemnej palivej vytok a hned jak jsem je dobrala, tak jsem mela pokoj. Dostal je i manzel, vetsinu infekci musite resit spolecne (i kdyz se to u tech chlapu vetsinou neprojevuje...). Jinak v tehotnstvi se atb mohou, muze se penicilinova rada a cefolosporinova rada. Jen jestli vam muzu neco doporucit, dejte si na ne pozor, me spatnou lecbou vypestovali alergii a na oboje, takze ted nesmim nic a bylo to jen tim, ze mi davali na angynu ruzny druhy penicilinu, penecilinu kombinovanyho s necim a nakonec jsem skoncila cela otekla a jeste s angynou. Trvalo 6 tydnu, nez mi ty chytraci dali spravny prasky a ja mela pokoj. Pak mi zase jednou dali nejaky cesky generikum-teda prasek delany v licenci, protoze jsou asi levnejsi a ja zase skoncila v nemocnici s injekcema proti alergii. Nechci vas strasit, ale po tehle zkusenostech chci jen originalni lek a atb 3. generace a vsude rikam, ze jsem alergicka (coz jsem pred rokem nebyla...).

poola
10. lis 2008

Janika,tak to muselo být nepříjemné.Je fakt,že s ATB se musí moc opatrně,,není to jako vzít si paralen...
Máš pravdu,já beru ted ty cefalosporinové ATB,tak snad to bude OK.Taky sem si toho hodně našla na netu,,opravdu jen tyto nebo penicilinové jsou to "nejmenší zlo". Ale i tak pronikají placentou,ale mají prý dobré kllinické výsledky na plod.

A nevíte náhodu jestli mužu do práce,když se cítím ok a nemám žádné příznaky??? Doktor,že mužu,,ale mě to moc nejde dohromady-tehotná+ antibiotika+ práce.... ☹

Toto už není téma co se výtoku týče,ale není od věci si to připomenout.

opatrujte se všechny 😉

adrosek
12. lis 2008

Holky já som teprve na začátku těhotenství a taky mám výtok,nevadí to tedy něčemu?

poola
13. lis 2008

Adrošek,výtok je velmi obvyklý u těhulek. Pokud Tě nic nepálí,výtok nezapáchá a není nijak výrazně zbarven,je to vpořádku.Některé holky ho měli celé těhu a některé docela intenzivně a vše OK.Mě taky tápí,,tak bud vklidu. V kterém jsi týdnu??

adrosek
15. lis 2008

ahojík poola děkujem za info,já jsem teprve na začátku,ještě pořádně nevím kolikátý týden som,jdem teprve k dr.v úterý na potvrzení,mám to potvrzené len z testů a z krve zatím,navíc jsem po IVF

poola
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adrosek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
poola
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adrosek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mariasucha
15. led 2010

ahojte holky aj ja mam taky vodnaty vytok uz asi mesiac teraz som v 35. tyzdni bola som uz 6 krat na test ci mi neodteka plodovka tak raz vraveli ze hej potom ze zase nie tak dufam ze je to O.K ale vcera mi doktor povedal ze niektore zeny maju aj take vytoky

doldol
3. únor 2011

Ahojte, já mám stejný problém, jsem ráda že jsem našla toto téma a nemusím se obávat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru