Vše o těhotenství. Od každýho něco 🙂

denousek
28. lis 2007

tak zakladam tohle téma doufam ze to nikomu nebude vadit ptz pak si s monouberuskou pisem ve vsech ruznych tematech o vsem moznym co tam ani nepatri...jestli se chce nekdo pridat a pokecat nejen o tehotentvi ale taky treba o malinikovym caji,zaroven o lenym seminku,o sexu v tehotenstvi proste o vsem co vas napadne tak piste klidne... 😉

denousek
autor
28. lis 2007

monyyy..kde seesss 🙂 najdes me??.. hii

sonjas
28. lis 2007

Ahojky, smím se přidat?

sonjas
28. lis 2007

Zajímalo by mě jestli holky pijete ten maliníkový čaj. Mám ho doma, koukám na něj a pořád nevím jestli mám nebo ne.

bambulik
28. lis 2007

však ty témata jako sex v těhu je tady taky, stačí jen brouzdat a najdeš jich tady hafo, až se sám člověk diví...
ale radši mlčím 😀 😝

denousek
autor
28. lis 2007

ahoj sonjas vitej..mona me jeste nenasla 😀 no ja ho dnes piju tretim dnem uz jsem prisla jak na to tak dobry....a nad cem premyslis jasne ze se do toho dej!!kdyz si to muzem ulehcit tak proc ne ze...

denousek
autor
28. lis 2007

bambuliku ja vim my vzdycky zacnem kecat o necem ceho se tyka nazev tematu ale za chvili kecame uplne o necem jinem...pak si pujdou holky pro radu do sekce malikovy caj a ejhle tam se mluvi o necem jinem jsme hold maminy udrbany znudeny...tady muzes o vsem dohromady a je to...

sonjas
28. lis 2007

a jak chutná? Nemám ráda moc bylinkové čaje.

paolin
28. lis 2007

bambuliku, o to Denouskovi prave jde. nehopsat z tematu na tema 😀

denousek
autor
28. lis 2007

no ja nevim abych pravdu rekla ptz si to vyvaruju jeste se lnenym seminkem vis...malinik je na lepsi otevreni porodnich cest a lneny seminko ti z nich udela skluzavku tak to davam varit spolu... 😉

lennis
28. lis 2007

Holky doporučuju malíník i masáž hráze, mně to u porodu moooc pomohlo. Dr mně ani nechtěl nastřihávat, ale prý jsem už málo tlačila, tak mi pomohl a zkrátil porod, pak se mi za to omlouval a maliník pijte, porod mi trval 5 hod i s napícchnutím vody a to jsem se pomalu otvírala, porodní cesty budou líp průchodný, rychlý porody a krásný miminečka přeji 😀

denousek
autor
28. lis 2007

diky paolin 😉

bambulik
28. lis 2007

dobře holky, máte vlastní téma, nic proti, už mlčím... 😀 😀

sonjas
28. lis 2007

A abych se vám holky trochu představila, jsem z Otrokovic, vdaná od tohoto července a podle posledního ultrazvuku čekáme 28.12. holčičku.

denousek
autor
28. lis 2007

sonjas myslis ze to stihnete jeste letos??... pak mas mensi porodny a plati se v nemocnici za pobyt zlodeji...ja to chci taky jeste letos mit za sebou...ja jsem od prostejova tesi me..

bamblik v pohode 😉

denousek
autor
28. lis 2007

lennis masaz hraze ted resim jestli zacit a)jeste jsem to nezkousela ani nevim jestli presne vim jak se to dela to si nejak strcis prsty az do pochvy ze...ale olej od veledy na to nesezenu..ale prej se to muze olivovym olejem..holky jezis ja mam na plotynce polivku hups...

sonjas
28. lis 2007

no doufám, že to stihneme. Já těch termínů mám více. první 28.12. pak 3.1. pak 24.12. No tak uvidíme. Podle poslední ms to taky vychází na 28. tak doufám že to stihnem. Ne že by tak moc šlo o peníze ale každá kačka dobrá, že. A k tomu hned ze začátku nového roku máme v rodině samé kulaté narozeniny 😉

sonjas
28. lis 2007

a vidím deny že se nám líbí stejné chlapecké jméno. Taky jsem chtěla Vojtu

monaberuska1
28. lis 2007

jééé už jsem tě našla🙂 😀 je to ono

monaberuska1
28. lis 2007

jo sonjas taky ho piju, a běž do něj🙂ten ti neublíží🙂ty brďo jakto že máš tolik termínů??já mámjen jeden🙂

monaberuska1
28. lis 2007

dení????kde jsi?????????????

sonjas
28. lis 2007

no taky se divím. Nějaký mám od svého gynekologa, další jak jsme byli na 3D ultrazvuku. Sama jsem zvědavá kdy to přijde.

denousek
autor
28. lis 2007

sem musela jit dodelat tu polivku uz se mi tam 45 min varila fazole se zeleninou 😀

no ja mam termin podle MS prave 24.12 ..a pak dle uzv 7.1..tak snad to letos stihnem..je to tim ze mimi je mladsi no..ovu prisla pozdeji mrcha ted me to stve..ale uvidime treba se zadari..

sonjas
28. lis 2007

moni a jste si jisti že to bude holčička? Nám to taky doktor řekl, ale všichni kolem mě říkají že vypadám na kluka tak to ve mě pořád hlodá, jestli se nemohl doktor splést. Jinak by jsme měli chlapečka v růžovém 🙂

denousek
autor
28. lis 2007

sonjas ja mam kazdy tyden neco jinyho :-ú ale Vojtisek zase vede asi uz to tak zustane uz si na to i vsichni doma zvykly...

sonjas
28. lis 2007

holky těšíte se tak mooooc jako já až bude mimi doma? To je hrozné jak jsem nedočkavá a hlavně zvědavá.

denousek
autor
28. lis 2007

no to si pis sonjas ja se tesim jak maly dite na jeziska ...jsem zvedava jak to bude ale i se bojim..ja se bbojim porodu ale i se na neho tesim...hroznej stav.. 😅

sonjas
28. lis 2007

přesně jak píšeš deni, smíšené pocity. Radost i strach. A hlavně prvorodičky, že. A vy jste chtěli chlapečka nebo vám to bylo jedno?

denousek
autor
28. lis 2007

holky jdu si dat trochu toho fazolovyho zazraku a asi se chvili natahnout jo vsak se tady sejdem a moc nekecejte jo kdo to ma docitat 😀

denousek
autor
28. lis 2007

tak jeste odpovim...muj chtel chlapecka a me tim asi trosku ovlivnil no...tak jsme ted radi...nam rekli na kazdym uzv chlapecka holka nepadla ani jednou tak doufam ze to tak je...mam vse modry zzatim teda pa

sonjas
28. lis 2007

taky holky mizím jelikož mi přijela máma a jdeme utrácet penízky. Samozřejmě určitě za něco růzového 🙂 🙂 🙂 Tak zatím se mějte krásně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru