Vše o těhotenství. Od každýho něco 🙂

denousek
28. lis 2007

tak zakladam tohle téma doufam ze to nikomu nebude vadit ptz pak si s monouberuskou pisem ve vsech ruznych tematech o vsem moznym co tam ani nepatri...jestli se chce nekdo pridat a pokecat nejen o tehotentvi ale taky treba o malinikovym caji,zaroven o lenym seminku,o sexu v tehotenstvi proste o vsem co vas napadne tak piste klidne... 😉

denousek
autor
28. lis 2007

holky tak jaka co??....ja pecu maso,pozdni obed 🙂 a pak prijde navsteva..

denousek
autor
29. lis 2007

Móňo kde te mam ☹

monaberuska1
29. lis 2007

Ahojky holky🙂
denousek🙂ty jsi mi někam na chvilku zmizela 😔 ☹ Nemohla jsem tě najít ☹ A pak jsem musela jít, jelikož k nám přišla nečekaná návštěva 🙂 Dneska jsem byla u DR.tak prý vše O.K. a že prý si myslí že za ní ještě za týden přijdu🙂Takže tenhle týden asi ještě rodit nebudu 😖 Škoda 😒
jinak jste pěkně rozjeli tohle téma🙂

denousek
autor
29. lis 2007

hii 😀 to je dobre ne...aspon vim kam muzu jit pisnout kdyz se jinde nic nedeje 🙂) mono nevymenime si cisla pres IP??pak mi musis napsat ne ze uz to mas na svete!!budu totiz zvedava kde tak dlouho ses a tak 😅

monaberuska1
30. lis 2007

Jo jasný, to je dobrý nápad🙂a hned ti můžu pak napsat jak zabralo semínko a maliníček🙂 😀 A jestli máš mob.i na MMS tak ti klidně hed pošlu fotečku🙂No a třeba se to narodí dřív tobě, takže bys mi musela hned písnout ju?Já si myslím totiž že od 36tt to už může být kdykoliv 🙂 😀 😵 Jo jinak budem taky vyvolávat tím sexíkem 😀 už se těším.-) 😀 pošlu ti teda to číslo jo?

denousek
autor
30. lis 2007

Moní uz jsem te procrnkla 🙂) zname uz taky zacal porod meli ji planovat cisare ptz mela mimi koncem panevnim ale ve ctvrtek se ji rozjel porod a kontrakce tak ji hned brali na sal....a to mela termin 13.12...ja taky chci byt na vanoce doma... ☹ ale treba budu..po tom 36tt v pondeli zacinam 36tt uz by jsme mohli no,...vcera byl sex dopoledne a me pak k veceu pobolivalo brisko a vecer taky i dlouho do noci a dnes jsem to taky zacitila tak treba to na me pak bude mit vliv ty spermosky..no uvidime...

krista
30. lis 2007

Holky všimla jsem si že se tu zmínil ten maliník, nechce se mi to hledat, od jakého "tt" to pijete? 🙂

monaberuska1
30. lis 2007

ahojkyholky🙂
krista- od ukončeného 34tt se to má začít pít a někde píšou i od 36tt🙂
denousek- jsem tu na chvilku než přijdou🙂ty brďo fakt se jí to takhle rozjelo jo?2týdny dopředu🙂no taky doufám že ty spermošky zaberou.-)jestli ne tak jsou vadný☹

denousek
autor
30. lis 2007

ahoj kristy ma se pit od 34tt....ja ho piju od 35tt...vyvarim si ho i s lnenym seminkem 2krat denne 😉

monaberuska1
30. lis 2007

no a já ho piju od 36tt🙂a je chuťově i dobrý🙂jo denousek- to lněný semínko ten sliz vypadá jak zdeformovaný půesnivý sperma a jak to hustě teče, fuj....nějak se mi ztoho zvedl žaludek ale udržela jsem to v sobě?nevypadá to tedy vůbec vábně☹(( 😝

krista
30. lis 2007

Dobře díky holky, snad to na mě nebude moc složitý, na to semínko se asi vyprdnu 😝 Ještě se chystám na masáž hráze tak snad to trošku pomůže 🙂

monaberuska1
30. lis 2007

krista- no na tu masáž hrádze se taky chystám, už aspoň týden 😀 nechám to asi manželíkovi🙂
Denouse-ty jsi zas někam utekla🙂

krista
30. lis 2007

Monaberuska a neni na to už nějak pozdě? 😀 ty jsi 39tt? To je nejúčinější od 35tt 😀

monaberuska1
30. lis 2007

krista- no vidíš, takže jsem to nakonec prošvihla☹,ale tak snad aspoň maliník zabere a to semínko mi stačilo asi jen jednou☹fakt to je ble.... 😅 😝 😨

bambulik
30. lis 2007

a může se pít i samotnej ne? kčemu je tam to semínko?

krista
30. lis 2007

Monaberuska neboj to bude určitě dobrý, kolikrát se musí nastříhnout rodičky i co poctivě masírovali, to těžko říct jestli to ovlivníš, záleží na celým průběhu porodu a někdy je ten nástřih vysvobození 🙂

To semínko nevim na co je 😅

monaberuska1
30. lis 2007

bambulik- to semínko vytváří taký maz v tobě který je potřeba k porodu, tělo si ho vytváří ale v menším množství, tohle semínko ti pomůže aby jsi měla toho slizu hodně a pro mimínko to vytvoří jakousi klouzačku🙂
krista- jojo já ho piju furt ten čajík samotnej🙂teď jsem zkusila to semínko ale bleee.....asi to bohužel nezvládám to semeno! 😀

denousek
autor
30. lis 2007

mono musis si prave to seminko povarit na plotynce zaroven s tim malinikem a ten sliz se ti vytvori v tom caji a pak o nem ani nevis vis....pak to jen precedim a mam proste caj se slizem a sem spokojena ze delam maximum...jeste s do toho davam lzicku medu...zkus to mony tak povarit fakt spolu na plotynce a uvidis...jestli pijes hrnek tak dej na plotynku necelej hrnek a pul ono se o vypari a 3-5 min to vyvar s malinikem a uvidis...
mony pisnu sms az to bude ju abych nebyla sakra driv jak ty 😀

monaberuska1
30. lis 2007

denousek🙂- no jasny klidne driv to muzes mit🙂Hlavne pisni, ja budu uplne napnuta🙂no ten sliz je prave ble....no ten med jsem se i ptala a pry v tehu neni dobry tak ja nevim☹jojo ja jeste teda zkusim jednou to semeno🙂 😀 ale snad se ztoho uz vazne nepobliju 😝

denousek
autor
30. lis 2007

mony ale ten sliz se prave rozmicha v tom caji tak ani neni poznat ze tam je fakt to zkus a med ze se nesmi??to sem nikdy nejak neresila taky sem to zaslechla ale jako ja meduju porad a docela dost....tim bych se zas tak nezabyvala.... 😉 samotnej ten sliz bych asi taky nedaLA BLEE

monaberuska1
30. lis 2007

denousek- jojo tak já to udělám úplně přesně jak mi říkáš, takže to mám povařit ty semínka i s tím čajem a pak to scedit?

denousek
autor
30. lis 2007

jo jasne jestli uz to teda nemas 😀 dej si hrnek a neco studene vody do hrnce a dej to na plotnu a hned do te vody dej polevkovou lzici maliniku a polevkovou lzici seminka....uved to do varu a 3-5 min to povar ja to varim tech 5 nedy i vic to je jedno....pak to odstav na 10 min prikryj pak to preced a bud si tam dej jeste ten medik nebo to vypij....ale ty uz to mas asi za sebou ze 😅

monaberuska1
1. pro 2007

denousek- tak dneska si to udělám takhle jak píšeš🙂 😀 Jak jsi na tom s dárkama?Na Vánoce?Mám z toho depky protože mám jen pár dárku objednaných z Avonu a to jen díky tomu že Avon dělám🙂a jinak teď 12.12.chcem jed do města do Jih.a nakopit to všechno, bude to asi náročný, 13.12 mám totiž termín porodu🙂takže to vidím tak že nakoupím dárky a porodím.-)

denousek
autor
1. pro 2007

no mony abys je vubec stihla nakoupit 🙂) ja uz mam nastesti vsechno poreseny...

monaberuska1
1. pro 2007

denousek, no ja to musim nejak stihnout ted jsem se ptala i porodni babicky jestli nemuzu nejak mimi ublížit kdybych byla celý den na nohou🙂když bych porodila dřív jak toho 13.12.tak to bude O.K nakoupím těsně před Vánocema🙂ale když budu ještě 12.12 kulatá, tak to musím jít holt nakoupit🙂mám z toho depky☹ ☹ 😒

denousek
autor
1. pro 2007

mony dyt ty uz to mas ted v pohode prosimte.,,ak bud v klidu ja doufam ze ve tvem tydnu to ja uz bdu mit davno venku..

monaberuska1
1. pro 2007

denousek🙂- no to já bych už taky chtěla mít venku🙂já jen abych mimíkovi neublížila🙂ale prý si jen můžu vyvolat porod a že mě můžou bolet nohy, takže je to O.K:-)když do té doby neporodím, tak nakoupím a pak bych mohla rovnou jed ne? 😀 🙂 a pak by jsme s mimí balili dárečky🙂 😀 ještě mě napadla jedna věc🙂musím se jí jít zeptat🙂

denousek
autor
1. pro 2007

my ji tam zahltime chuderu 😀

monaberuska1
1. pro 2007

jojo, ale je dobře že je tu i někdo kdo ti odpoví profesně ne??hele teď mě napadlo mohli bychom se jí zeptat i na ten maliník ne?jak to vidí jako porodní babička,?

denousek
autor
1. pro 2007

a co s malinikem ??ohledne maliniku je mi vse jasne...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru