Vše o těhotenství. Od každýho něco 🙂

denousek
28. lis 2007

tak zakladam tohle téma doufam ze to nikomu nebude vadit ptz pak si s monouberuskou pisem ve vsech ruznych tematech o vsem moznym co tam ani nepatri...jestli se chce nekdo pridat a pokecat nejen o tehotentvi ale taky treba o malinikovym caji,zaroven o lenym seminku,o sexu v tehotenstvi proste o vsem co vas napadne tak piste klidne... 😉

denousek
autor
2. pro 2007

keci ...nic nenapisu..radsi jeste ten tyden... 😝 mony ja uz valim spinkat ztraceni za chvili konci a me uz zase tahne brisko jak sedim...sice houpu na balone...no a kdybych si to rozmyslela s tim sexem tak co no 😝 uvidim....chvili si rikam ze 36tt uz je v klidu ale chvili si rikam ze jeste aspon tyden tak uvidim menim porad nazor ale stejne kdyz se mimimu nebude chtit tk s tim nic neudelam.....no ale móhla bych to zkusit ze??jestli se mu uz chce tak proc mu branit 😀 tak dobrou zitra móno paaaaaaaaaa 😵

monaberuska1
2. pro 2007

denousek🙂
jojo vždyť já si dělám prču🙂 😀 taky měním názor ale na tom je to O.K.:-)ten můj ze mě někdy nemůže🙂😀jojo taky se začnu odebírat do postele🙂stejně zas celou noc prolítám na záchod🙂 😖 taky už se tam vrtí, už se jí nelíbí to sezení no 🙂 chce abych si šla lehnout🙂tak tedy zítra pápá🙂dobrou noc🙂

denousek
autor
3. pro 2007

ahoj mono...
tak co litalas na wc??ja jen ve 2 a pak v 7 takze pohoda....uz mam v pase o tyden vic jak vcera to je naaaddhheerraaa 😵 az tam uvidim 37tt tak uz se zacnu snazit vyvolavat....ale to uz asi zacnu o vikendu jeste je tento tyden se mnou milak doma uz ctvrty tyden aspon mi tenhle mesic hned jinak utekl nez kdyz tady cumim sama do zdi....juuppiiii uz aby to bylo...kdyz mi dela tu masaz hraze tak to je bolest a ja zacinam chapat ze porod desne boli,tam nemuze prolist hlavicka proboha.. ☹

denousek
autor
3. pro 2007

monyyyy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kde seeesss....rodis co...

monaberuska1
3. pro 2007

denousek🙂
ahojky nějak jsem dělala úklid🙂abych to vůbec stihla do porodu víš?A teď jsem vyřizovala něco na netu jako objednávky atd...některý lidi, to je děs se snima domluvit☹jo a jinak ještě nerodím 😀 no normalne jsem sla az v 5 rano takze pohoda🙂za chvilku pujdu na ulici, ale pak se vratim🙂jeste ted musim dopsat objednavku vis???jojo a tvuj chlap dela jako kazdy den???denní??no porod bolí 😀 taky už jsem to slyšela🙂 😀 😀 a co byby odpověděla,?5íkala jsem manžovi že se plánujem někdy setkat až s prckama🙂tak to viděl asi nějak v létě🙂 😀

denousek
autor
3. pro 2007

mony no vsak jasan ze v lete....bude to fajn 😵
jojo muj dela denni tady u nas ve meste ale oni sou bud tady na dilne to by bylo super ale casto i jezdi na montaz nekam daleko i za Prahu vis a to kdyby me to chytlo tak se jeste vyboura..tak radsi at je tady..jo ja taky ted na chvili valim pryc jdu se mrknout za mamkou ...zatim pa

monaberuska1
3. pro 2007

denousek🙂
jo ale budes tu pak???já hned jak skončí ulice nastupuju sem 😀 😀

denousek
autor
3. pro 2007

ulice zacina´az 18.30 ne...no uvidime vsak me prozvon az tady budes ju ja ti pak prijdu rict jestli mam cas nebo ne zatim pa

monaberuska1
3. pro 2007

denousek🙂
jojo začínala v 18:30:-)ale ještě jsem dodělávala ty objednávky🙂 😒 a jak dneska pojedeš rodit?Nakonec půjdem dárky kupovat zítra🙂takže to bude pěknej záhul zítra🙂celý den lítání po krámu🙂

denousek
autor
3. pro 2007

monyyyy ona se ted zrovna mamka na neco diva na notase takze dojdu jeste pozdeji ju...bud tady budes nebo ne...tak kolem 8 vsak ja pak prozvonim a bud pokecame nebo ne paa

monaberuska1
3. pro 2007

denousek🙂
budu tady🙂 😀 tak běžte se divat🙂čekám tu na tebe🙂

denousek
autor
3. pro 2007

aha ....mony...me to nak nevyslo...plomin ☹

monaberuska1
3. pro 2007

je konečně jsi tu🙂ty jsi založila tesco plínky viď??teď jsem tam byla a všichni mě nějak odpálkovali že jsou tesco dobrý🙂a sranda na tom je že já tu pavču znám🙂

denousek
autor
3. pro 2007

no uz jsem tam ted nebyla je tam toho uz hodne pekne se to rozjelo jdu jim tam vysvetlit jak sou ty plinky na pi.u....

monaberuska1
3. pro 2007

já jsem jim to taky chtěla vysvětlit ale nende to🙂ale jasný, každý má svůj názor🙂a to je přece dobře🙂

monaberuska1
3. pro 2007

pěkně jsi jim to nandala🙂nechápu to, vždyť už po čtvrté myslím s nima něco je🙂

denousek
autor
3. pro 2007

sou to pipiny....

monaberuska1
3. pro 2007

no to bych řekla hlevně ta klaras nebo co!!!prý ještě nemáme mimča takže nemůžem nic říkat, to mě přímo nas...

monaberuska1
3. pro 2007

no řeknu ti že ta klaras mě pěkně naštvala, prý zabedněný!!!

denousek
autor
3. pro 2007

vsak si cetla co sem ji psala ne...kdyz zacala s tim prislovim.... 😀 uz ji neres me spis sere ze nekdo nechape k cemuje to tema proboha a uz me serou ku.va!!nebavim se o plenkach jak ktery protikaji nebo tahnou u nozicek kdyz o tom vim ho.no ale bavim se o hrebikach ach jo me z nich picne ..ale tak aspon se pobavim nad rozumem nekterych ze..

monaberuska1
3. pro 2007

denousek🙂
me to jen zarazi kdyby se neco takovyho stalo poprvi tak nereknu ale tesco plinky jsou uplne timhle znamy🙂tak nevim , no jako můj manža že by tesco pleny nikdy nechtěl a už i teď když se to stalo těm známem🙂

denousek
autor
3. pro 2007

no presne tak.....kdyz se to o tech plenkach vi tak proc je kupovat ...to je jako kdyby nekdo kupoval salam a vi o nem ze je v nem listerie...

monaberuska1
3. pro 2007

denousek🙂no jasný, ale tak víš co🙂někdo je v pohodě že?ale je to téma tak na pohádání že??a je jasný když se napíše tesco plíny tak tam budou psát hlavně maminy které ty plíny kupujou a aby si je obhájily🙂když by jsme založily jinou značku, tak tam zas půjdou maminy které používají je že???

denousek
autor
3. pro 2007

nojasne...uz to radsi neresim...mony ja uz pujdu spt rano frcim do poradny a za kamoskou do porodky...tak at mam sily..tak zitra ju??a nebav se s nima at śe pak nemusis zbytecne hadat..nestoji to za to tak paaa a brou noc 😲

monaberuska1
3. pro 2007

denousek🙂
ty jdeš pryč??jo já už tam snad ani nepůjdu🙂tak pozdravuj DR.🙂a písni jo??jak jsi dopadla?🙂zítra tu budu asi nějak večer budem nakupovat ty dárky:_)tak pá a dobrou noc i Tobiáškovi nebo Vojtíškovi🙂

f.nina
3. pro 2007

Holky není vám trošičku trapně tam jse obhajujete jak nevím co pohorsujete se nad tím jak tam klaras píše a co děláte vy???Zamyslete jse nad sebou 😢

denousek
autor
3. pro 2007

monyyy jo od kazdyho neco....sem to nepochopila ty si psla od kazdyho neco...

monaberuska1
3. pro 2007

denousek🙂
jojo tak jsem to trochu pomotala☹ 😀

denousek
autor
3. pro 2007

sem si rikala co je to za smsku....sem na to cucela jestli sis nespletla cislo 😅 co asi ta vendy ta uz je na porodnim sale ty jo....nechtela bych rodit v noci...unavena,nevyspana,,,

monaberuska1
3. pro 2007

denousek🙂
no já taky ne ale kdybych tam te´d byla já tak bych se vůbec nezlobila🙂už by to mohlo přijít🙂koukala jsem na ty nový fotečky jak tam máš:_)a postýlka už úplně připravená viď??fakt strašně moc pěkný🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru