Vše o těhotenství. Od každýho něco 🙂

denousek
28. lis 2007

tak zakladam tohle téma doufam ze to nikomu nebude vadit ptz pak si s monouberuskou pisem ve vsech ruznych tematech o vsem moznym co tam ani nepatri...jestli se chce nekdo pridat a pokecat nejen o tehotentvi ale taky treba o malinikovym caji,zaroven o lenym seminku,o sexu v tehotenstvi proste o vsem co vas napadne tak piste klidne... 😉

denousek
autor
14. pro 2007

monyyyyy kde seesss!!!!!!!!!!§konik jede jupiiiiiiiiiiii

monaberuska1
14. pro 2007

Ahojky jojo, teď na to kukám že už to konečně faká🙂teď nám odešla nečekaná návštěva🙂takže jsem stihla jen oulky☹a jdu si zadělat na ty rohlíčky,🙂ale udělám si jen těsto a zítra je budu tvořit a píct🙂nemůžu skoro chodit, bolí mě tak strašně ty kosti ve předu, že je to fakt až děsný☹sakra☹Zítra jedem ráno do porodky na ty ozvy, tak jsem zvědavá🙂

denousek
autor
15. pro 2007

ahoj mony tak co ozvy..ze by uz si byla na hekarne 😉

zoufalka
15. pro 2007

😝 ahoj,ja se chci k vam taky pridat, malej si hraje, tak mohu.....

denousek
autor
15. pro 2007

cauky vitej zrovna jsem chtela odejit...ty ses tady nova ??

draga
15. pro 2007

ahoj krásnou sobotu 🙂) jen načuhuju a je možný že mona už teda konečně rodí já jí to tak přeju a tobě deni samo taky 😉 ale ty máš ještě trochu času 😎

zoufalka
15. pro 2007

Uplne nova, nevim jak to tady u vas chodi vubec nejsem v tom zbehla 😨

denousek
autor
15. pro 2007

cauky..no vim trosku casu ale uz bych to brala ...v pondeli zacinam 38tt a to uz by se ani nebralo jak nedonosenec ..uz bych to fakt brala... 😒

zoufalka
15. pro 2007

tak on uz tu asi nikdo neni, tak ja myslela jak pokecame o zivote a nezivote a ono nic... 😒

denousek
autor
15. pro 2007

ale je tady furt nekdo....a odkud jsi??dej si to do profilu...

draga
15. pro 2007

deni já rodila 37+6 a říkám ti pořád malýho vedli jako nedonošenýho 😉 vždy na vizitě pravili...nedonošenec 1 den 😎 vydrž tooooo 😎

denousek
autor
15. pro 2007

hii no taK TO je teda divne vzdyt 37+6 uz je 38tt na konci...tak to nechapu...ale at si ho vedou jak chteji ja uz bych rodila ajestli mu budou rikat nedonosenec to me nejak netrapi hlavne at je zdravi a to uz by ted jiste byl...

zoufalka
15. pro 2007

Tak vy jste tehulky, tak to ja pred rokem porodila den po terminu a kdybach porodila driv vubec bych nemela nic proti.Ja mela skoro tricet kg nad vahu zavodnena az na usni lalucky.Voda mi praskla na beznem vysetreni,na ozvach, ale nic jeste pred tim nic nepoznaly a jen co jsem vyskocila na kozu v cuku letu mi voda praskla a ja jakoz prvorodicka nevedela a jeste na dr. povidam "pane doktore ja se asi pocurala" pritel v soku ja v sokuů ale ten pocit kdyz to male po prve uviditeů naaaaaaaaadhera.... 😅

draga
15. pro 2007

zoufalka já rodila v únoru a voda mi praskla 3týdny před termínem 😉 doma v noci když jsem šla na wc 😉 taky jsem čučela jako puk, vůbec jsme to nečekala takový 😎 i když jsem vše měla teoreticky nastudované 😀 😎 😀

denousek
autor
15. pro 2007

jeee zoufalko tak to je dobry....praskla ti voda u dr jo...hiii tak to si te tam hned nechali co....a kolik toho bylo..museli vytirat 🙂
no ja uz bych to fakt brala....ale nevim jak to uspisit no..delam vse mozne ale nic...dnes jedu asi do hornbachu tak uvidime...treba to chuzi popozenu..

zoufalka
15. pro 2007

tak ja nevim no bylo toho dost ala aspon chvilI bylo teplo 🙂 nechali si me tam a kazdou hodku kontrolovala sestra ozvi pichali antik. do zily moc jsem ani neodpocivala porad jsem chodila a mela nervy kor kdyz pritel odesel ted jsem tam jeste slysela jak jina mamca rodi jak krici au au to boli a ja v mdlobach, myslela jsem ze vyskocim z okna a ma jedinA STOPA PO ME ZBUDE MOKRA CARA..

zoufalka
15. pro 2007

POROD MI ZACAL O NAVSTEVY PRESNE V DESET HODIN MI ZACALY DELAT KLISTYR A UCINEK HNED, JEDINY NA CO JSEM MYSLELA JEN AT ME NIKDO NEUSLYSI NA TOALETE, ALE COPAK SE TO DA.. TAK PRI KAZDYM TOTOK HLASITE ZAKASLANI....

denousek
autor
15. pro 2007

heee no na to taky myslim...at me pak neslysi muj kdyz bude se mnou u porodu 😀
jako sestricky sou na to zvykle ze ....ale co manzilci 😀
no a prave proto si zapnu hned na sale radio 😀

draga
15. pro 2007

tak mě to po klystýru bylo úplně jendo hlavně ať už rodím 🙂) a před manželem se teda rozhodně ani v tomhle nestydím 😉 a rádio mi chtěla pustit sestřička asi po 5 hodinách porodu a já byla rozhodně proti...vůbec jsem si neuměla představit co budu dělat když budou hrát nějakou protivnou písničku 😀 😎

zoufalka
15. pro 2007

TAK PRI PORODU JSEM ANI HUDBU NEVNIMALA. MALEJ NECHTEL MOC NA SVET TAK TO TRVALO DOCELA DLOUHO NARVALY DO ME CTYRI AMPULE NAKY ASI PROVOKACEK PAK UZ JSEM ANI NECEJTILA KONTRAKCE BEZ PORODNI ASISTENTKY BYCH TO NEZVLADLA I LOKTEM MALEHO TLACILA VEN VSI SILOU NA BRICHO , ALE JINAK V POHO........

zoufalka
15. pro 2007

TAK ME BY TAKY NEVADILO PRED PRITELEM, ALE O TY NAVSTEVY MI TO VADILO 😒, KOR KDYZ UZ BYLO PO A DRUHY DEN RODILA JINA MAMCA A Z VEDLEJSIHO POKOJE BYLO SLYSET TA TEDA HULAKA TO PREHANI NE...

paolin
15. pro 2007

ahoj holky, tak jsem se koukla, jestli rodite 😉
s tim klistyrem...ja s toho celkem bala a radeji poslala partnera se projit 😀 ale nakonec to byla otazka par minut a zadne neprijemnosti se neudaly. byla jsem az prekvapena 🙂 rozhodne mi klistyr pomohl a porod hezky rozjel 🙂

denousek
autor
15. pro 2007

holky ja dneska necitim nejak pohyby myslite ze to nic neni ☹

draga
15. pro 2007

deni četla jsem že ke konci tolik pohyby nejsou protože už je mimi obřík a nevejde se do bříška aby rošťačilo 🙂) já vždy cítila pohyby večer až když jsem si v klidu lehla, kamarádka říkala, že její mimi vždy probralo kakao, mě stačilo trochu čokošky, tak to zkus a kdyby se ti něco nezdálo, neboj se a klidně si zavolej třeba do porodnice...mylsím, že lepší být za "hysterku" než pak něčeho litovat 😎

denousek
autor
15. pro 2007

no jasan ja uz jsem tam byla predevcirem ve 2 rano ze sem si myslela ze mi tece plodova voda ale nebyla to no.....tak byli tak radi uplne rozespali a netvarili se na me moc pekne no....ale jo hlavne ze se hybe vubec ne...

monaberuska1
15. pro 2007

Ahojky holky🙂jéé vidím tu někoho novýho🙂vítám zoufalko🙂
tak teda jsem po ozvách, a nerodím☹doktorka mi řekla že jsem otevřená na 1 a půl a že by mi to vyvolali 7 dní po termínu to znamená 20.12.ale že si myslí že to bude samo a dřív🙂tak jsem zvědavá.-)no holky s tým klistýrem to já se před mým manžílkem taky nestydím🙂v pondělí tam jedu do porodky zas na ultrazvuk a na další vyšetření.-)jestli teda neporodím do tý doby🙂dneska tam zas nikdo nerodil🙂no jinak dneska ze mě šla i zátka ale už i skrví, myslíte že to něco začíná??a i to jak jsem otevřená??nebo to můžu být klidně měsíc před porodem??jako ta zátka jde ze mě už asi 2 týdny ale nebyla v ní ta krev.🙂holky už bych fakt rodila, a jak vy??

denousek
autor
15. pro 2007

mony teda ze se nestydis....co je t na koci tveho odstavce za otazku??a jak vy???

to si delas prcku ne 😠 ja uz lozim po zdi jak moc bych chtela rodit...ale clovece jak jsem jela do te porodky jak jsme si myslela ze mi tece ta voda tak se mi tam vubec nechtelo mela jsem slzy v ocich nechtelo se mi od pejsku a z domu ☹ ☹ ☹
fakt to na cloveka prijde az kd ☹ yz jede ja jsem si myslela ze uz tam zustanu a bylo mi desne....

draga
15. pro 2007

mony ahoooj tak já bych docela rodila 😉 dneska mě přepadl splín jak to rychle utíká, že už mám doma takovýho chlapáka...tak mě zátka odešla po prasknutí vody najendou bylo to jako medůza i taková konzistence 🙂) a možná trochu lrvácíš po tom jak tě dneska vyšetřovali, většinou holky pak začly rodit tak už třeba??? 😉 😀

deni klidně tam jeď znovu hlavně ať jste v pořádku, oni ti doktoři jsou přesvědčený, že to každej musí přesně poznat co a jak...i když mě když praskla voda, tak to teklo jak puštěnej kohoutek ...tak jsme jeli do porodky a já říkám, praskla mi voda...a oni tak pochybovačně hmmm tak si vyskočte na kozu na vyšetření...doktor do mě hrábnul a jak vyndaval tu ruku tak se vyvalila ta voda a jeho to úplně ohodilo, pode mnou kaluž a on jen:.. "no vám fakt ta voda teda teče..." si asi mysleli, že kecám 😀

monaberuska1
16. pro 2007

Ahojky baby:.-)
draga🙂
tak já tedy nezačala rodit po vyšetření☹a to jsem si ještě upekla rohlíčky🙂 😀 MŇAM🙂to jo ono to pak rychle letí, že??to mi každý říká, ať si toho užívám těch půl roku úplně na plno, pak už to začíná být aktivní a máš vždy vystaráno🙂

denousek🙂
ale já to přeci nemyslela nějak to... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to věřím, že by jsi už rodila jak to, já taky🙂no zítra tam jedu znovu, tak by mi mohli říct něco v tom smyslu jéé vy budete každou chvilku rodit, tak se převlečte do pižama a jdem na to 😀 😀 😀

no jinak jak jsem tam jela v sobotu na ty ozvy tak taky jsem ztoho měla jako takový zvláštní pocity, ale jak jsem si tam lehla na tu postel, tak jsem si řekla sakra já už bych tu zůstala a rodila🙂no uvidíme, ono to přijde🙂ven to musí🙂když to šlo i dovnitř ne??????

zoufalka
16. pro 2007

Dobre rano vsem, tak uz rodite, ja vam zavidim, myslim tim to male miminko vonavoucky 😵 hodnoucky, sladoucky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru