Vše o těhotenství. Od každýho něco 🙂

denousek
28. lis 2007

tak zakladam tohle téma doufam ze to nikomu nebude vadit ptz pak si s monouberuskou pisem ve vsech ruznych tematech o vsem moznym co tam ani nepatri...jestli se chce nekdo pridat a pokecat nejen o tehotentvi ale taky treba o malinikovym caji,zaroven o lenym seminku,o sexu v tehotenstvi proste o vsem co vas napadne tak piste klidne... 😉

draga
23. pro 2007

deni moc moc na tebe myslím, buď statečná a přežij Vánoce a pak hurá směr porodnice 🙂 a kdyby něco kočko tak hned písni smsku ať jsem v obraze 😉

denousek
autor
23. pro 2007

zdarec neboj hned pisu........ted se nejak nudim no..tak jdu asi udelat neco na papu paaa

draga
23. pro 2007

tak si dej nějakou mlsku ať si zpříjemníš to čekání na velký den...

draga
25. pro 2007

teda holky hurá hurá mony i deny mají mimi 🙂)) 😀 😎 gratulujuuuu a honem se vraťte 😵

monaberuska1
27. pro 2007

Ahojky holky🙂
vcera jsme prijeli z porodnice, pobyt se nam tam s Marketkou prodlouzil, ale uz jsme doma🙂no nakonec jsem přenášela týden a šla jsem na vyvolání ve čtvrtek 20.12. v 7:00 jsem měla nástup, tak jsme čekali a v 9 mi začli kontrakce ještě to docela šlo pak v 11:00 to byla už bolest musela jsem jít do sprchy nic jinýho nezabíralo,no a pak kolem půl druhý jsem začla omdlývat a bylo mi strašně zle takže doktoři začli dělat nějaký ještě jiný vyšetření nako nec neměla jsem žádné ozvi takže šílenej chaoz najednou co si pamatuji tak kolem mě bylo snad milion doktorů a všichni mi něco nikam zaváděli,☹a pak jsem se probrala až na pokoji .Manžel mi to musel vprávět tohle je co si pamatuji já, malá prý se zamotala do pupeční šňůry takže museli udělat okamžitě císař takže malou jsem měla až druhý den po porodu a to jenom na kojení u sebe jsem jí měla až třetí den.ale jsem strašně šťastná že už jí máme doma, a manžel taky🙂je úplně sla´doučká🙂a narodila se ve 14:10 měla 3660g a měřila 52 cm.-)je to miláček.-)
a denouškovi se narodil Vojtíšek 24.12:-)psala mi, to jsem byla ještě v porodnici☹

draga
27. pro 2007

mony gratulace největší, jis holka statečná a už to máš za sebou 🙂) vidíš, že to je nakonec úplně všechno jinak, než když si to čteš v knížkách a čekáš ...dej za mě Markétce pusinku a těším se na fotečky 🙂)

paolin
27. pro 2007

jeee holky! tak gratulace! Denousek si to tedy nakonec vybrala 🙂 ale paradni vanocni darecek 😉
tak hodne zdravi!

monaberuska1
27. pro 2007

Draga.-)jojo pusinku oplácí🙂jojo jsem ráda že už to mám za sebou.-)fotečky tam dám zítra🙂

draga
29. pro 2007

mony tak co jak zvládáš a jaký je to pocit nemít bříško a mít mimíska u sebe, krása co? 😵

monaberuska1
29. pro 2007

draga🙂
je to úplně úžasný🙂beruška malá🙂je to prostě bomba🙂furt jí pusinkuji🙂no je to takový zvláštní nemít ten velký pupík, dávám ale pořád na pupka pozor jako by tam malá ještě byla🙂za chvilku jdem koupat🙂vodičku moc nemusí, je stydlivá🙂

draga
30. pro 2007

tak to je super že jsi taková máma 🙂) já Dálu taky pořád muchluju 😀
copak je s deny?

draga
30. pro 2007

jůůů fotečky ...no je to beruška krásná 😵 takový miminko ...to si užívej za chvíli to bude už velká slečna, fakt to děsně letí 😉

monaberuska1
30. pro 2007

draga🙂
ahojík🙂no Denoušek už je taky doma, aspoň sms mi psala že už jí pustili.-)ale asi než se sem dostaví, ale ona se určitě ukáže🙂jojo to každý říká že to strašně letí, to je škoda,takže si jí jdu užívat, jdem koupat.-)

denousek
autor
30. pro 2007

ahoj holkyy::::ne ze bych nemela cas Vojtik je zlaticko porad hrne ale manzilek si koupil novou PC hru tak me nejak nehodla k pc ani pustit hii

no holky ja jsem taky chtela vloit fotecky udelat si novy album jenze mi to hlasi ze sou moc ve velkym formatu tak mi to nejde strasne me to stve mam fotky primo z porodnice hctela jsem se vam pochlubit ☹

jinak holky muj porod byl asi takovej...v noci o pul 1 z 23.12 na 24.12 mi zacali bolesti myslela jsem ze sou to posly budilo me to kazdou hodinu ...pak uz jsem byla vzhuro..v pul 5 jsem vlezla do sprchy aby posly zmizeli ale nic....o pul 6 jsem zacala merit intervaly...to uz jsem sedela u konika a o pul 7 jsem se podivala na svoje zapisky casu intervalu a huuppss presne po 10 min 😀

tak jsem volala do porodky prej mi nic nereknou bez vysetreni tak sem tam jela no a ze prej to zacinam ale pomalu a nevedi kdy se to rozjede a ze je ten stedry den muzu si vybrat bud zustat nebo jet domu a az to bude nabivat vetsi pravidelnosti tak se vratit...tak jsem si vybrala jela jsem domu ze jeste kousek stedryho dne stravim doma....

jenze jsem dojela domu a v zapeti kontrakce po 7 min takze jsem tam do hodiny byla zpet to uz bylo pul 9 rano....
v 9 mi dali klystyr ,o pul 12 mi pichly vodu...porad to dlouho trvalo uz jsem toho mela za cely den dost ..ve 3 mi dali kapacku prej by to jinak trvalo moc dlouho,kontrakce nabyli na intenzite a v 15.25 uz bylo po vsem a vojtisek 3100g a 50cm byl tady...

nikdy na to nezapomenu je to fakt neuveritelny...akorat me teda museli nastrihnout sem videla jak berou ty nuzky a uz mi to bylo jasny...ale bylo mi to fuk chtela ssem to uz mit za sebou....muj mi rikal ze me nastrihli jen tak 2 cm ale ja jsem se natrhla az po konecnik tak si porad nemuzu normalka sednout na zidli...

ufff to je vse.....

draga
31. pro 2007

holky a miminka přeju vám krásný rok 2008 a ať miláčkové rostou k radosti 😎

denousek
autor
1. led 2008

mony kde ses neni toho casu vid 🙂

monaberuska1
1. led 2008

Ahojky holky🙂no času je míň.-)ale Markétka je zlatíčko🙂No tak ještě že už to máme tedy za sebou že??a co jaký byl Silvestr???

ulicnice
1. led 2008

monaberuska, aktualizuj si údaje, takhle to vypadá, že čekáš malé slůňátko - 43tt 😀 😀 😀

denousek
autor
2. led 2008

hhiii slunatko 😀 no monyyyyyy 😅

silvestr byl dobrej malyho mi hlidala o pulnoci mamkaa ja jsem sla pred dum na ohostroj hii 😅 at si uzije babca ze jo..

monaberuska1
2. led 2008

ajo holky...jdu si to teda tam změnit🙂))) 😀

monaberuska1
2. led 2008

no denousek, a kde jsou fotečky???já už je tam mám a chystám se tam dát další, šup šup ať se na Vojtíka podívám sakryš🙂 😀 🙂 😵 a mrkala jsi ke mě?

denousek
autor
2. led 2008

cau monyyy..jojo koukala jste sikovna rodinka,moc vam to slusi...
ja bych tady fotky uz davno mela jenze sem z fotaku nejdou dat 😠 a ja je neumim zmensit tak mam smulu vis jak me to stve.... ☹

draga
2. led 2008

čau maminy 🙂) to je fajn že už máte mimísky 😉 začíná úplně jiná etapa života co? U nás silvestr pohoda, Dalíček spinkal, rachejtličky ho nebudily a my s manželem oslavovali 😉

deny tak jestli chceš pošli mi fotky do mailu já ti je zmenším a zase pošlu ať si můžeme Vojtíška prohlídnout 😀

denousek
autor
3. led 2008

draga 😀

holky ja mam pocit ze mam uplne dokonaly miminko...krasne spinka...sli jsme spat ve 12 ta jsem ho nakrmila a vzbdil se az ve 4 a pak az v 7 je to vubec mozny...

denousek
autor
4. led 2008

😕

mony neni toho casu co...

a co draga kdepak je..

nemo1985
4. led 2008

denousek: Ahojky tak moc gratuluji k Vojtíškovi, je moc krásnej. Hlavně, že to mátě už za sebou. My se budeme snažit příští týden, mám plodné dny. Jjinak na Nový rok jsem byla v Praze, byl krásný ohnostroj tam. A jak se jinak cítíš??????? 🙂

denousek
autor
5. led 2008

ahoooojjk\y 😵

ja se citim skvele je mi fjn.no ani nevis jak jsem rada ze to mam za sebou ted uz budem jen rust-doufam teda....Vojta je moc hodnej je to nas milacek,snad mu to vydrzi....kdyz si vzpomenu na ten porod brrr jeste ze uz jsem doma...

nemo1985
5. led 2008

Tak to je fajn, že se cítíš dobře a že je malej hodnej, tak ať mu to vydrží. Koukala jsem na tvá fota, je opravdu kouzelný. 🙂

draga
5. led 2008

ahoj já jsem na skok tady 🙂)

deny to je dobře, že je Vojtíšek hodné mimi, Dalíček byl taky ale teď začal...vyvádí, když mu něco nechceme dovolit nebo dát, vzteká se no asi bude po mě 😀

nemo tak držím palečky na snažilkování ať to vyjde 😉

denousek
autor
5. led 2008

no holky Vojta zacina nejak zlobit prestava se mu chtit spinkat....

no ale tak prece nebude porad spinkat..

nemo kdyz ja si vzpomenu na sve snazilkovani to byli casy a ted uz mam prcka doma tak hodne stesti ver ze se ani nenadejes a prcka budes mit doma... 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru