Vše o těhotenství. Od každýho něco 🙂

denousek
28. lis 2007

tak zakladam tohle téma doufam ze to nikomu nebude vadit ptz pak si s monouberuskou pisem ve vsech ruznych tematech o vsem moznym co tam ani nepatri...jestli se chce nekdo pridat a pokecat nejen o tehotentvi ale taky treba o malinikovym caji,zaroven o lenym seminku,o sexu v tehotenstvi proste o vsem co vas napadne tak piste klidne... 😉

nemo1985
5. led 2008

denousek : Ahojky, ted takový čas na počítač není že? Ale určitě, jsi štastná, že máš už Vojtíška doma, hned se mrknu až přidáš další fotečky.
No na Vánoce 2008 bychom chtěli být už s mimčem, uvidíme. Vy jste mimčo plánovali nebo to bylo nečekané??

denousek
autor
5. led 2008

vojtisek byl moc vymodlene miminko uz jsem videla pred nim // na testu dvakrat ale proste po 14 dnech a po 3 tydnech miminka svuj boj vzdala...vojtisek byl moc sikovnej a zvladl tu cestu na svet......
a ted jsme konecne 3 a mame pohodu ..

jo toho casu moc neni to mas pravdu ale ja spis mam ted chut kdyz mam cas si treba cist nebo jen tak koukat na kouknout na telku...no a fotecky nevim kdy nejake pridam ptz mi fotky z fotaku sem nejdou dat sou moc velke a ty co tam mam ta mi je jedna kamoska z konika zmensila no....ale dnes teda Vojtu blysknu u koupani doufam ze nebude plakat 🙂 at se pak na sebe muze podivat jak vypadal kdyz mel pouhe 2 tydny ze...chystame se ho i natocit na kameru at mame pamatku jakej byl prcek..

segra ma 5 mesicni holcicku a vubec uz si nevzpomenem jak vypadala kdyz byla malinkata jak Vojtisek ..je to desny ze si fakt clovek nevzpomene uz ted je o hodne jiny nez po porodu,uz tak pekne po vsem kouka je to parada... 🙂

nemo1985
5. led 2008

Ano to je pravda, chce to hodně fotit i kamerovat, aby byla nějaká ta pěkná památka.
Jo tak, takže fota mají velký formát, proto ti to tam nejde vložit.
A jak se ti budí v noci na kojení? Mojí kámošce ze třídy se ted 14.12. narodil chlapeček, tak mi dnes poslala jeho fota, je roztomilý a prý je moc hodný

draga
5. led 2008

deny souhlas já si vůbec nepamatuju jaký byl Dalíček miminko a hrozně moc ráda se koukám na fotky a videa, tak foťte, točte ať toho máte co nejvíc a fotos klidně pošli na mailík však jsme domluvený 😉

denousek
autor
5. led 2008

nemo budi se jak kdy...po 2-4 hod...je to strasne individualni zalezi jak je utahanej...

draga zrovna jsem ti sem chtela napsat jestli teda muzu poslat nejaky fotecky na zmenseni hii 😀

a ty mi to nabizis sama tty ses zlata...dnes mame par fotecek z koupani tak posilam na meilika ale musis mi je poslat normalne zpet na zadny zabaleny atd ja totiz nemam v emailu nejaky program a hodne veci neotevru pekne me to stve!!

draga
6. led 2008

deny už jsem to zmenšila a poslala 😉

denousek
autor
6. led 2008

diikkk

denousek
autor
8. led 2008

pěkně to flakate....hlavne mona asi ji mala dava zabrat,,, 😎

nemo1985
8. led 2008

denousek : Ahajky, tak jak se máme???? Co Vojtíšek ???????
Včera u nás celý den sněžilo v Chomutově a dnes nám tu krásně svítí sluníčko, to bude čvachtanice 😅

denousek
autor
8. led 2008

cauky..Vojtisek chrni dnes je zlaticko moje 🙂))

vcera tady taky snezilo sme sli ven a uplne nam kocarej zapadl snehem dnes je docela pekne ceam az se malej vzbudi a pojedem na vychazku...

draga
8. led 2008

ahoj holky mi přišli z plavča bylo to skvělý Dála už byl celej pod vodou 😉

deni určitě mažte ven je tam nádherně 😉

monaberuska1
8. led 2008

Ahojky holky🙂
ty brďo mě tak dlouho šel tak blbě koník, že hrůza☹čekala jsem totiž skoro půl dne než se mi něco vůbec otevřelo☹jako že šel šíleně pomalu☹a co je novýho??koukám, že tu je nějaká nová tvář🙂to je bezva vítám tě nemo🙂
a co Peťulko jak to jde s Vojtíškem??už se těším až se setkáme🙂malá je zatím hodná🙂ale už začíná přes den trošku kukákovat🙂
a jak ty draga?jak se máte s Dalimilkem??
úplně super že můžu už na koníka 🙂chyběli jste mi🙂

nemo1985
9. led 2008

Dobré ránko holčiny

monaberuska1 : Ahojky gratuluji k Markétce, je moc krásná a sluší Vám to .

Jinak dnes tu u nás máme pěknou ledovku, včera krásně svítilo svítíčko a dnes zase tohle 😠

denousek
autor
9. led 2008

cauky..

mony to je dost ze se taky ukazes...hii no mi uz taky pres den hodne koukame 🙂 ale jeste ze pres den a ne v noci no..i kdyz dnes v noci jsme kukakovali od 4 asi hodku a pul dycky 10 min spani pak nam vypadne udyn tak kricime no.....v 8 jsem si ho dala do postele v do pul 11 jsme hrnuli a hrnuli by jsme dyl kdyby nas milacek nevzbudil telefonem no...

draga a nemo zdravim ,aby jste nerekli 😀 😅

draga
9. led 2008

holky jen si užívejte to spinkání dokud můžete, já vzpomínám jak jsme hezky s Dálou chrupali spolu v posteli třeba po obídku...nebo ráno po kojení to byla krása 🙂 😵

mony Dála je divoch za chvíli bude lítat a já za ním tak doufám, že aspoń vyběhám ty kila co mám pořád nahoře 😎

denousek
autor
10. led 2008

jojo taky chrupkame po ranu v ppostylce kdyz milacek odejde do prace tak se spolu vyvalujem a je nam fajn... 😉

monaberuska1
11. led 2008

Ahojky🙂
DENOUSEK🙂
čauvejsky🙂normálně v noci mi spala 8 hodin.-)to bylo spínkání nemohla jsem tomu uvěřit, ale pak baštila jak divá🙂 😀 beruška naše🙂jojo někdy taky vnoci nám trvá než usnem a když vypadne dudel tak se zas probudí prostě dudel je opravdu její velký kámoš🙂no já bych tu byla častěji ale nějak mi to nešlo ten koník☹a kolik jsi shodila při porodu??já mám ještě něco nahoře a chtěla bych se toho co nejdřív zbavit🙂snad to zvládnu🙂ale naštěstí kalhoty co jsem nosila mi jsou i zimní bundy🙂ale je to na mě těsný ☹

DRAGA🙂
ahojíčky.-)jojo užívám si spinkání když to jde🙂přes den se ale spát nedostanu☹ale ono se mi moc ani nechce🙂takže paráda🙂asi jsem si to naspala v těhu 😀 😀 jojo tak Dalimilkovi koukám že bude rok🙂sestra má ročního a čtvrt Tomáška a je to fakt, už za ním lítá a nezastaví se, ale on je fakt hyper.je to takový zlobítko🙂taky bych už chtěla být aspoň na svý váze:_)

nemo1985🙂
ahojky moc děkujem🙂

denousek
autor
11. led 2008

mony ja jsem v porodce nechala nejakejch 8-9 kg no.....ale mam jeste co delat jeste mam furt 6kg nahore ale chtela bych shodit jeste vic tak uvidime no...

monaberuska1
11. led 2008

denousek🙂
jojo taky bych chtěla ještě shodit víc🙂a taky uvidím🙂taky jsem přibrala 15 kg a v porodce jsem nechala 12kg.-)ale bylo to asi i tím že jsem po porodu za těch 6 dní snědla asi jen 2 jablka🙂nějak mi nešlo jíst☹ale furt mám stejně,no snad to shodím🙂už jsem si udělala to album🙂

denousek
autor
15. led 2008

mony tady to nejak upada co album super ta ma kukadla velikansky 😀

draga
15. led 2008

mony fotečky krásný maličká je krásná 😉

deny jj upadá to bo je hrozný ten kůň jak pořád padá 😖

tak se holky mějte, miminkám pusinky a zatím 😵

monaberuska1
16. led 2008

Ahojky holky🙂jojo upadá to tu☹a koník furt taky padá aspoň mě, mají nějaký poruchy pořád☹ani vy už sem moc nechodíte že??☹no alw na léto se moc těším🙂

denousek
autor
16. led 2008

no mono neni tolik casu vis...jak sou ti spunti na svete co....ja jsem rada kdyz spi ze si vubec podelam co potrebuju..jo a maji to nejaky poruchovy uz me to vazne stve 😠

draga
16. led 2008

já jsem tu každou chvilku a koukám co se děje 😉 teda pokud kůň běží 😠

denousek
autor
16. led 2008

holky musime mimisky pojistit nebo neco?? 😕

draga
19. led 2008

deny my jsme Dálu pojistit nechali přišel k nám pojišťovací agent 😀 platíme něco kolem 500,- Kč

monaberuska1
20. led 2008

Ahojky holky🙂
jojo času moc není a taky mě pěkně štve že kůň pořád nejde ☹ 😠 taky necháme malou pojistit ale říkali jsme až jí bude půl roku🙂že teď nikoho shánět , už tu taky jeden byl ale byl divnej, tchýně má známýho v tomhle oboru tak asi u něho ji necháme pojistit🙂

denousek
autor
20. led 2008

no ja si myslim ze kdyz mimi jeste jen lezi ...v postylce tak pojistovat ho je naprosto zbytecny ...co by se mu stalo v postylce

monaberuska1
20. led 2008

a jak vůbec spínkáte v noci?a co ty příkrmy už v poho???

denousek
autor
20. led 2008

no ja vubec neprikrmuju kdyz sem dojela z porodky tak jsem se rozkojila nedavala jsem mu jeste ani jedinkrat !normalne my uz pasem kone 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru