Vše o těhotenství. Od každýho něco 🙂

denousek
28. lis 2007

tak zakladam tohle téma doufam ze to nikomu nebude vadit ptz pak si s monouberuskou pisem ve vsech ruznych tematech o vsem moznym co tam ani nepatri...jestli se chce nekdo pridat a pokecat nejen o tehotentvi ale taky treba o malinikovym caji,zaroven o lenym seminku,o sexu v tehotenstvi proste o vsem co vas napadne tak piste klidne... 😉

draga
9. pro 2007

no však jsem si to myslela, že tohle jsou rady které už jsi dávno vyzkoušela 🙂) tak se mimískovi asi ještě nechce ven, a ani se mu nedivím... 😎 ta kamarádka přenášela strašně dlouho a nakonec jí řekli, že asi špatně spočítali termín ☹ tak ať je to u tebe rychlejší 😎 nejhorší jsou asi ty otázky...a co už rodíš?,... a ty jsi ještě celá?...Tak to já jsem naštěstí nezažila ale zase jsem to měla naopak...jak to že už? cože jak to? to není možný? Ty kecáš? 😉 😎

jesterka8
9. pro 2007

No mně je to spiš líto.Když mi kámošky volají a jsou zvědaví.Mám hlavně strach, že se vůbec neotevřu a stejně mi jí budou muset vyndat císařem.Má už totiž teď 4kg, tak nechápu na co čekají

monaberuska1
9. pro 2007

Ahojky holky🙂to jsem ráda že se přidáváte🙂joo mi jsme ukecaný 😀 správný babay ne,? 😀 😀 no jesterko prý sex pomáhá:_)ale my sexujem jak divý a jsem pořád 2v1 😀 😀 uklízím jak divá po čtyrech vytírám a pořád nic, asi stím nic nenaděláme až to holt má přijít tak to přijde:_)
jo holky já teda podle MS mám 13.12.2007 a teď před 4 dněma mi napsala druhý termín podle ultrazvuku a to taky na 13.12.2007:-) 😀 takže jestli to nějak viděla a myslí si že to bude fakt na termín nebo co si myslíte???no hlavičku mámme prý už dole🙂
jesterko neboj🙂a druhý termín máš kdy?????????
draga🙂jojo taky se mě každý už ptá nejradši bych už řekla že jo🙂sakra

jesterka8
9. pro 2007

No podle menstruace byl už 22.11 a 6.12 bnyl podle pohybů a ultrazvuku

monaberuska1
9. pro 2007

ty brďo takže ty už máš rodit viď??a co ta hlenová zátka odchází ti aspoň??a DR.ti třeba neřekl že hlavička sestupuje???nebo co ti DR.řekl???

draga
9. pro 2007

já už chci číst že rodíte tak šup šup jako Vendulka v ordinaci 😀

monaberuska1
9. pro 2007

draga🙂
joo taky sleduješ ordinaci?taky taky bez ní bych neusnula 😀 😀 jo já bych tk ráda rodila v tý jejich nemocnici jsou tam všichni tak hodní🙂 😀 😀 už se těším až napíšu že rodím🙂jo a jaký je to šití??

monaberuska1
9. pro 2007

draga🙂
a cítíš hodně velikou bolest když miminko tlačíš???

draga
9. pro 2007

neee to už je úleva 😉 😀

draga
9. pro 2007

šití už jsem ti přece popisovala nedávno 😉 trochu to štípe 😀

monaberuska1
9. pro 2007

jo už jsi mi to popisovala??aha, tak pardon 😅 takže to jak leze mrňous ven je už v poho jo?a placenta taky že??nebo to taky něco cítíš??
no jo koukám že Dalimilkovi bude brzo 1 rok viď???ty ses bála porodu nebo ne??tě spovídám viď???sakra🙂 😅 stydím se 😅 😅 a jakou používá Dalimilek kosmetiku????

draga
9. pro 2007

to víš že jsem se bála, pořád jsem hledala různé články, pročítala porody apod. ale pak když to na tebe přijde tak je všechno jinak 😀

placenta u mě byla v poho šla ven hned takže než Dalíčka umyli, zvážili a ošetřili tak jsem jí měla venku...

a kosmetiku používám na mytí sebamed, na prdku rybilku a na tělíčko obyčjnou modrou idulonu to mi poradila doktorka

víš co bylo pro mě nejhorší...já jsem takový tele ani jsem si nikd ynehrála s panenkama takže nějaké oblíkání, přebalování šlo všechno mimo mě...a když mi ráno poprvé donesli Dalíčka a ukázali co budeme dělat klepaly se mi ruce no měla jsem normálně strašně trému 😀 ale pak už to bylo všechno automatický 😉 😀

monaberuska1
9. pro 2007

draga🙂
jojo já si myslím že do tohodle se mamina dostane hned🙂u nás už pár dětí máme takže stímhle si myslím že docela dobrý🙂taky právě pořád čtu nějaké články a tak něco, jako abych byla o něco chytřejší🙂no ale jak asi říkáš když to přijde tak budu stejně vědět prdlajs 😀 já víceméně bych už chtěla strašně moc rodit už abych to měla i za sebou a hlavně jak moc se na mimí už těším, ale jistý obavy jsou☹hlavně to abych nepřijela do porodnice a oni mě poslali domů🙂)to bych nerada.no já se jdu teď umýt teda jako osprchnout a manžel mě jde oholit🙂 😀 kdyby náhodou jsme už jeli teda. 😀 🙂 😵 tak tedy zatím pá a pozdravuj Dalimilka🙂

draga
9. pro 2007

mony tak hezké holení 🙂) já to nestihla a holili mě v porodnici 😀 a hezkou dobrou noc a třeba zítra pofrčíš 😉

denousek
autor
9. pro 2007

holky ja jsem dnes hotova a nemam ani silu to tady docitat dnes jsem si u kamosky v porodce chovala 3 denni miminko jeee ja uz chci takyyy chhjjooo!!
mony snad zitra pokecame.sem se chtela zeptat jestli se ti nebude v porodce styskat po pejskovi me po tech mych siilleennee miluju je nade vse a umru bez nich ☹
zatim paa

monaberuska1
10. pro 2007

draga🙂
jojo holení bylo fajn 🙂 😉 😀 😵 já právě nechci aby mě holili v porodce, tak jsem zaměstnala manžela🙂 😀 jo a jinak ještě teda nefrčím, sakra kdy já porodím, to nevím☹ 🙂 no zítra budu péct linecký,mnam🙂
denousek🙂
no tak to ti věřím to jsou mimínka úplně k spapání 😵 no dneska se tu moc bohužel neukážu☹teď jdu vařit a půjdem s manžílkem na prochajdu po obídku jako, a pak v 5 už budu u našich🙂Manžel má teď 2 noční a moji rodiče mají strach kdyby to na mě přišlo tak abych nebyla sama doma, takže budu u nich🙂potěšilo mě to🙂je to takový hezký když vám nikdo tohle řekne:_)

denousek
autor
10. pro 2007

beee monyyyy....si vem net sebou nebo ja nevim....co ja ted tady samotinka ☹
pak mi napis jestli se ti bude styskat po pejskovi v porodce ale ze se vubec ptam ze 😀

monaberuska1
10. pro 2007

denousek:_)
ahojík🙂teď jsme přišli z té procházky🙂a na porod to dneska teda nevypadá☹a co u tebe??No že se ptáš...ani nevíš jak se mi bude po ní stýskat, nejradši bych aby rodila snáma🙂 😀 ale to nejde🙂 😀 teď se půjdu teda osprchnout🙂a nakonec jdem k našim na čtvrtou🙂že si dá Michal jako můj manža kafčo snima🙂jo jasný vemu net na záda a pofrčím 😀 nějak ty procházky a ty spermoky a úklid na mě nezabírají☹asi to je vážně na mimí🙂

paolin
10. pro 2007

holky, bacha na zvedni veci vysoko! muze dojit k tisni plodu a to je nebezpecny. pri myti podlahy se muze zase mimi otocit a je to v...ptala jsem se na to doktorky, protoze jsem si puvodne myslela, ze se pri podlahovem lezeni muze omotat pupecnik. ani pucovat nas ti doktori nenechaji 😀
jinak me jeste napadla jedna vec...na tehu cvicenich nam rikali, at si nechame dat pri porodu nalev. ze treba Yal neni tak ucinny. nakonec jsem se odhodlala a nechala si nalev dat a fakt se mi porod paradne rozjel. nalev prohreje brisko a streva. druha faze byla tepla vodicka ve vane, to taky supr pomohlo 🙂

denousek
autor
10. pro 2007

mony mi se tady fakt dycky minem...sem tam me zaboli brisko ale jen malinko..cchhhjooooo....uz aby to bylo ale jak rikas je to na mimi...no ale co uz...

paolin jo to vim tehule nesmi treba umyvat okna to se muze ten pupecnik omotat.....a myti podlahy to je to samy...ale ja nedelam nic....uz aby to bylo mam porad takovej strach aby se jeste neco nestalo je to desny...

paolin
11. pro 2007

je to spis o otoceni miminka nez pupecniku. pry doktori nevi, proc se nekdy pupecnik okolo krku omota. hm, hm.. 😨
strach je fakt hrozny. ale porad si rikam, ze mame to mimco preci jen pod kontrolou - kopance a tak.
kdyz se maly narodil, tak ten strach u me neuveritelne vzrostl. porad jsem se bala, ze se neco stane a clovek to mimco nemuze mit porad pod dozorem. proste tehulkovstvim to zacina a pak je to celozivotni strach..

denousek
autor
11. pro 2007

paolin ale to uz je pak jiny strach ne??ja se ted tesim az prekona prcek tu tezkou cestu na svet to uz mijaks taks spadne kamen ze srdce...

monaberuska1
11. pro 2007

ahojky holky🙂
fakt jo??a já vytírala podlahu po čtyřech jak divá☹ale okna jsem si netroufla🙂takže raději ty procházky🙂zítra jedem nakupovat tak třeba se to zas nějak pohne🙂
denousek🙂
to je práce kde furt lířáš🙂) 😀 😀

denousek
autor
11. pro 2007

mony.....co tady jeste chces 😀

paolin
11. pro 2007

Denousku jo, mnohem vetsi, ze se neco semele 😉

denousek
autor
11. pro 2007

paolin tak ale prece jen uz je to takovej jinej strach...jeste ze jsem si koupila monitor dechu aspon nebudu mit strach jestli muj drobek dycha a vyspim se ale i tak ten strach budu mit ze....ja jsem tak zvedava jaky to bude...

monaberuska1
11. pro 2007

jak co tu ještě chci????vždyť přeci zítra je to krásný datum🙂12.12. 😀 no vypadá to že porodíš dřív jak já🙂 ☹ fakt bych jela, být to na mě🙂 😀 denousku za kolik jsi pořídila ten monitor dechu???

denousek
autor
11. pro 2007

mony ja jsem ho koupila za standart.cenu 2640 je to tak vsude...co se da delat je to uzitecny....ty ho nemas??radsi si ho porid fakt at se vyspis..

a nevim podle ceho soudis ze bych mela porodit driv jak ty....dyt ja taky na porod jeste nevypadam...uvidim zitra co mi reknou v porodce....
mony kdyz se rekne ze se jde na monitor tak to znamena jako na ozvy??to je jeste neco jinyho kde poznaji kontrakce ne??na ozvach to nepoznaji ne..

denousek
autor
11. pro 2007

mony tak ze by 12.12 bylo tvoje datum 😀

draga
12. pro 2007

holky tak co už rodíte??? 😀 já se tak těším až tu budete psát jaký to bylo 😉 ale nestresujte se odpočívejte a nabírejte síly 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru