Vše o těhotenství. Od každýho něco 🙂

denousek
28. lis 2007

tak zakladam tohle téma doufam ze to nikomu nebude vadit ptz pak si s monouberuskou pisem ve vsech ruznych tematech o vsem moznym co tam ani nepatri...jestli se chce nekdo pridat a pokecat nejen o tehotentvi ale taky treba o malinikovym caji,zaroven o lenym seminku,o sexu v tehotenstvi proste o vsem co vas napadne tak piste klidne... 😉

draga
6. pro 2007

a jo ty máš termín na vánoce no tak to je dobrý to bude ježíšek 😉

monaberuska1
6. pro 2007

Ahojky holky🙂
draga🙂tak to je paráda🙂my jsme teď byli s mýma rodičma v cukrárně🙂MŇAM🙂a pak jsme šli na procházku tak doufám, že se brzy rozhodne jít už za náma🙂a myslíš že když je teda hlavička dole, že už to vypadá na brzký porod??no pak jak jsem odcházela od ní tak mi ještě dodatečně řekla ať jdem s manželem na procházku🙂co tím asi myslela??
denousek🙂
ahojky tak jaký byli ozvi???já jak už jsem psala byli jsme v cukrošce🙂jdu se teď umýt a balit dárky🙂abych to měla🙂a zítra má můj tatínek narozeniny, takže budem zítra chystat nějakou mńamku🙂ale ještě se tu dnes ukážu🙂jo a netlačím teda ještě☹škoda🙂už bych tlačila, můžu jít vlastně tlačit ale na záchod 😀 😀 a co spermošky???nic???

monaberuska1
6. pro 2007

Kam jste zmizeli??Peťulko????ke jsi............... 😢 pláču tu 😢

denousek
autor
6. pro 2007

mony ja sem byla u segry....no spermosky asi nic potvory ale neboj dnes zase 😀
kdyz sem byla v porodce tak zrovna brali kamosku na vyvolani tak sem za ni byla az na sale prej ji muzu jit pozdravit ze jim rikala ze za ni ma nekdo prijit...tak uz ji zacinali kontrakce pekne to rozdychavala.ja uz chci takyyyyy

monaberuska1
6. pro 2007

denousek🙂
fakt jo?ty jo já jsem ještě nikoho neviděla s kontrakcema🙂uvidím jen sama sebe🙂no a co ozvi???mě dneska DR.řekla že mám už hodně nízko hlavičku🙂tak snad už to brzy bude🙂

denousek
autor
6. pro 2007

mony ozvy v klidecku...mame zdraveho drobka jen by me fakt zajimalo jak uz jje asi velikej bobek...to mi nikdo nerekne a taky by me zajimalo jestli mi jako jeste hodlaj udelat UZV a kdy...at vim jestli je hlavickou dolu..jestli pekne roste a tak...

denousek
autor
7. pro 2007

mooonnooo nudaa.....ty zase nikde co ...co dela takova tehule jak ty cely dny kdyz neni na konovi 😕

monaberuska1
7. pro 2007

denousek🙂ahoéjky nejak se ted vzdycky minem co???byla jsem tu a ty nikde:_)no náš drobeček prý má kolem 3 a půl kila🙂jo a budou ti dělat UZV mě ho dělají teď každý týden :_)od 37tt mi ho začli dělat každý týden🙂kontroluje pupeční šňůru jestli není obmotaná kolem hlavičky pak jestli má drobeček vše co potřebuje z té pup.šňůry🙂a jestli je hlavičkou dolů to taky koukala🙂a teď podle hmatu mi právě řekla že je mimí už nízko a když mrkla na ten UZV tak řekla že je opravdu už dost nízko🙂takže neboj určo ti ho musejí taky dělat🙂mě ho teda dělá od toho 37tt každý týden🙂

denousek
autor
7. pro 2007

jeee mony ty se mas ja ho chci taky kazdy tyden... ☹ ale jak pujdu do porodky tak se na to zeptam....no kamoska vcera rodila ta abinka vis a museli ji malyho vytahovat zvonem pac mel omotanou pupecni snuru mohl se udusit!nic prijemnyho...to me prave zajima jestli to vidi na uzv tu snuru....tak dobry...ja si o to reknu 😀

prdecek
7. pro 2007

mám blbej dotaz....jak dlouho trvá pohřeb v kostele s uložením do hrobu?

denousek
autor
7. pro 2007

che jak te to napadlo??no ale t nevim jak dlouho snad v kostele co ja vim pul hodky + dalsi pul hodky na hrbitove ne??...fakt nevim...byla jsem jen na jednom to sem byla mala

prdecek
7. pro 2007

jdu na takovy pohřeb zítra a mám z toho strasny strach...ukazuje se i ten mrtvy??? ja byla na pohrbu jen kdyz sem byla mala ☹

monaberuska1
7. pro 2007

holky teď mě mrazí v zádech, 😢 😢 byla jsem na pohřbu 2 x a strašný, radši chodím na svatby 🙂 a nevím teda☹

denousek🙂jojo opítej se tam.-)no asi tam ta šňůra jde vidět sto pro🙂ale já si myslím že budeš chodit každý týden🙂Peťulko pojď pojedem rodit🙂mě se dneska chce🙂 😀

monaberuska1
8. pro 2007

denousek kde jsi???? ☹ Dneska jsi tu ani nebyla ještě ☹ asi vyvoláváte co??sakra na mě ty spermošky nějak nepůsobí☹a ani vytírání a uklízení☹takže půjdu ještě na procházku dneska po obědě🙂Musím sama protože manžel má denní☹od rána do večera v práci ach jo☹škoda že nejsme sousedky co???asi porodíš dřív jak já🙂)

denousek
autor
8. pro 2007

cauky mooonoo.....dik za sms...nejdriv ti zkusim napsat sem...ale asi ses na vychazce vid...jo skoda ze nebydlis nekde tady ☹ nechces prijet do prostejova?? 😀
no vcera hadka jako prase ani nebudu psat skrz co to je na dlouho jenze ja sem chtela sex tak sem to musela rict ze chci sex tak bylo najednou po hadce 😀 no bylo to takovy divny no milovat se v rozhadani 😅 jeste muj byl navatej ze zabijacky 😠 a to bylo asi 23.00 a od pul 12 do 2 do rana me budili bolestti bricha to byli asi poslici fakt hnus uz sem se chystala ze pojedu ze prece nemuzou byt poslici pres 2 hodiny...ale pak sem to rozchodila no 😠 vsak uvidime....jeeeeeežžžiissiiiii ja varim malinik,ten bude prevarenej...

monaberuska1
8. pro 2007

Ahojky Peťulko🙂
Ještě jsem se nevidala, teď jsem všude do utírala prach🙂A teď se ještě vrhnu na nádobí🙂A sice jsem ráno vytírala, ale nevzala jsem kuchyň tak si dám ještě vytírání kuchyně🙂No to znám jednou jsme se taky po hádali a pak hned skoro sexovali aby lo takový divný, protože jsme nebyli úplně udobřený☹Moc jsem si ho neužila☹nebudeš psát skrz co???jakto???? ☹ Asi něco bleee..vi´d,??No víš co jednou jsem měla poslíčky nějak po 21:00 začli a skončili až ve po 3:00 ráno☹taky jsem chvilkama myslela že pojedu🙂Ale nakonec ustali☹a teď ty poslední poslíky jsem měla taky dlouho nějak až v 5 ráno končily, byla jsem za tu noc úplně hotová☹ 😝 ale bolest právě nevztupovala a byla nepravidelná tak jsem nějak věděla že to jsou posly☹ale hnusný☹ 😀 No ale teď jsem nějak dlouho neměla poslíky???To je divný...vaříš si maliníček??já si dám dneska 3 šálky🙂myslíš že to vadí???

denousek
autor
8. pro 2007

mony...ja uz jsem dnes malinku vypila 3/4 litra 😀 nevim jestli to vadi snad ne no...je to prece jen caj ze...
takze posly muzou byt tak dlouhy jo??tak to jo tak tim padem nepoznam jestli uz rodim no....

monaberuska1
8. pro 2007

denousek🙂
taky právě se bojím abych to poznala🙂ale porodní asistentka říkala když budou zesilovat bolesti a budou čímdál víc pravidelný tak to je porod jako že začíná🙂a prý když ty bolesti jsou furt stejný a hrozně nepravidelný tak to jsou ty posly🙂dneska jsem si teda dala 3 hrnky toho maliníku🙂tak uvidíme:_)no dneska asi dáme zas sexík🙂třeba po třetí se bude něco dít🙂říká se ne???do třetice všeho dobrého🙂 😀 a co vy??už je to v poho?nebo tě ještě chlapák štve???

denousek
autor
8. pro 2007

no chlapak stve porad..ted se hadame kdo umyje okna...tehule to delat nesmi taK mi slibil pred mesicem ze je umyje a uz se vymlouva ...moje mamka-bydli nad nama -mi dnes celej den rika ze je umyje ale ja proste nechci jsme dva a on rikal ze je umyje...a dnes prisel s tim ze nam je prijede umyt jeho mamka 😠 on snad nema rozum!!!kdybych je chtela umyt po rodicich tak uz je mam od svy mamky umyty proc by k nam domu jak mela jeho mamka jezdit umyvat okna jeste si rekne ze moje mamka je neschopna proc nam je neumyje ona''!!!ale moje mamka se nabizela ale ja proste nechci §§§!!!
NO JO TO SOU PROSTE CHLAPI!!jinak dnes uz mam taky sexik za sebou navazoval na masaz hraze 😀 no ale jako nic ze...ach jo....asi si ty okna umyju fakt sama treba se neco zacne dit ...ale tak zatim nestresuju stejne by mi vyhovovalo porodit v pristim tydnu tak zatim sem klidna 😎

monaberuska1
8. pro 2007

denousek🙂
jo tak to moc dobre znám s těma oknama🙂 😀 Můj zlatý manžílek mi to slibuje že mi umyje okna už asi 3 měsíce no a stále se nic neděje,🙂takže já si je prostě umyju až po zimě sama🙂 😀 teď před zimou to nemá cenu 😀 😀 i když by bylo moc hezký mít umytý okna na Vánoce, ale toho já se nedočkám 😀 😀 v tomhle jsou chlapi nějak nastejno🙂jako ten můj umyje nádobí uvaří vytře..prostě jako všechno udělá i uvaří ale okne NE 😀 😀 takže si ztoho nic nedělej🙂 😀 jo a to tě chápu s tou mamku taky by mi bylo jako trapně nebo jako přesně jak popisuješ🙂no já se jdu umýt a pak nějak půjdem ležet a spínkat🙂tak si ho dáme:_)už se těším třeba se něco začne🙂 😀 jo prosímtě ale HLAVNĚ JE NEMYJ TY jasný!!!!!to nevíš???když zdviháš nahoru ruce a děláš moc prudký pohyby tak se mimískovi může zamotat pupeční šňůra kolem krku.☹to fakt nedělej, jo??moje mamka strašně šílela když jsem dostala jen nápad že si je udělám🙂takže je fakt nemyj ty ju???je to fakt nebezpečný.

denousek
autor
8. pro 2007

jojo mony no praaaavveee...ja to vim ze se muze ta snura omotat...ja to delat nebudu nebuj 😕 tak to asi udela moje mamka ptz kdo by se y snad ho prosil ale pekne me nasere jestli rekne ze to delat nebude bydli tady snad se mnou!!!tak ju me sem tam zase zaboli bricho asi z tech spermosek,ach jo nemuze se radsi neco dit...ale je to hnus ti posly co,si vem kdyz tak boli tak jak boli porodni bolesti!!hnus....blleee tak brou noc

monaberuska1
9. pro 2007

denousek🙂
no to jo, taky jsem nadávala když posly sakra jsou takhle nepříjemný☹jaký musí být asi bolesti porodní?????No asi horší🙂 😀 😀 jak jinak že??? 🙂 mě zas dneska nějak pobolívá pupek a tvrdne☹asi že by taky z těch spermošků???no kdo ví🙂ale jo už by se mohlo něco dít🙂ale dneska jdu ještě s mamkou do cukrárny tak až potom🙂musím si dát ještě nějakou dobrůtku🙂 😀 😀 jojo souhlasím:_)bydlí snámi chlapi:_)jako já víceméně co řeknu aby mi s něčím pomohl tak všechno udělá🙂minule i žehlil🙂ale do těch oken jsem ho prostě nedokopala🙂na tom něco asi bude🙂no jdu zas něco pošmrdlávat abych se teda hýbala aby jsme mohli jed rodit🙂prý je pohyb i dobrý že u porodu jsi taková rozhýbaná, že prý většinou ty rodičky který chodí takhle na procházky a tak mají lepší porod a rychlejší než když ležíš🙂))záleží i jak jsou na to připravený svaly🙂takže se jdu hýbat🙂a pořádně to rozhejbu 😀 😀 teď jsem vypila malíník🙂odpoledne pak si dám zas a pak až večer🙂 😀 😀 jo píšeš že tě bolí pupík, třeba začínáš rodit🙂ale tobě nějak DR:říkal ne???že porodíš dřív🙂nebo se pletu???

denousek
autor
9. pro 2007

no na zacatku tak ve 20tt me s tim strasili a mela jsem z toho hruzu a ted kdyz bych chtela porodit driv tak nic... ☹
ja jedu dnes za abinkou do porodky a pk do tesca 😲 to zas bude fuska...
mony koukni na ty ty odstavce to je samej smajlik 😀
spermosky nejak nezabiraj akorat mi rozbolavaj bricho no ale tak treba se diky nim otviram ne??no to zjistim ve stredu v porodce...

monaberuska1
9. pro 2007

denousek🙂
no prý poslíčci ale nenapomáhají k otevírání☹už jsem se na tohle ptala🙂Tak uvidíš co ti řekne DR.🙂a ty už teď chodíš každý týden ne?jestli jo tak bych spíš řekla že ti počítají spíš ten první termín, no nevím sakra proč zrovna teď nejsem doktorka gyndařka nebo můj chlap🙂jak o tom nic nevím pořád bych se na něco a někoho ptala🙂no ale o probíhajícím těhu něco vím🙂 😀 akorád sakra o tom porodu ještě ne🙂ale brzy snad jo🙂třeba dneska🙂jojo je to samerj smajl🙂já píšu smajli skoro jako tečky a čárky🙂tak třeba to není jentak nějaký bolavý bříško🙂třeba se něco chystá🙂 😀

denousek
autor
9. pro 2007

mony no sestra se ptala na termin a ja ji rikam ze mam dva a ona no ten podle ms a ja rikam 24.12 no a dr zase zajimal ten druhej termin tak sem z toho jelen v zivote mi nikdo nerekne kdybych prenasela jestli mi to vyvolaji podle prvniho terminu nebo podle druhyho...vyvolavaji 10dni od terminu no tak by mi to vyvolali bud 4.ledna-to me milak narozky -nebo az 17 ledna to je trosku rozdil ne...ach jo to sou furt dilema

monaberuska1
9. pro 2007

denousek🙂
ahojík🙂no to je divný že to máš i docela velký rozdíl🙂moje mamka říká že jí to vždycky DR. bral podle MS a taky jsme se jí všichni podle MS narodily🙂ne jako úpně přesně na termín sice o něco dřív, a segra o 2 dny dýl ale že vše bylo podle MS.a mě to moje DR.bere všechno podle MS🙂až teď mi dala druhý termín podle ultrazvuku a mám ho úplně stejný jako podle MS🙂no a to nevím podle čeho by to vyvolávali, já jsem se dneska maminy ptala ona je sice zdravotní sestra ale ne porodní bába, ale přece když něco tak se jí ptám🙂protože má o tom trochu páru a ona říkala že podle toho jakýho máš DR.některý se řídí podle MS a některý podle ultrazvuku, ale ona prý více dává na MS🙂ale myslím že když už teď chodíš po týdnu na kontroli tak že to u tebe bere podle MS.

draga
9. pro 2007

holky jak to že ještě nerodíte 🙂) tohle je téma jen vás dvou kecky ukecaný 😀 😉 já měla termíny 21.2. podle MS a podle utz 19.2. říkal doktor, že jsem vzorová, že je někdy rozdíl mezi těma termínama i 14 dní no a nakonec jsem stejně rodila 6.2. tak si vyberte 😀 😎 😀

jesterka8
9. pro 2007

Ahoj, můžu se zapojit???Nejspíš mám podobný problém.Dnes jsem 40+3 a na děloha je stále v klidu.Jsem už z toho docela smutná, protože podle menstruace jsem měla termín už 22.11 a pořád nic.Může mi někdo poradit ňákou fintu, co mi to trošku popožene??Díky

draga
9. pro 2007

jesterka radí se sex naostro 🙂) pití červeného vína, horká vana a prý chůze do schodů 🙂) no ale moje kamarádka tohle všechno dělala a stejně nic mě porod uspíšilo asi vybalování věcí a zvedání rukou do poliček 😎 😀

jesterka8
9. pro 2007

Děkuji za rady, ale tohle všechno už mám za sebou a nic.Včera jsem umyla i okno v kuchyni a vytřela koupelnu a na monitoru je rovná čára

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru