Vychází vám podle grafu pohlaví dítěte?

kackaj
24. únor 2011

Ahoj, zajímalo by mě, jestli někomu podle tohoto grafu http://www.mimino.kvalitne.cz/ sedí pohlaví dětí? Myslím, že to bude na základě výpočtu podle stáří krve rodičů. Tak co sedí to někomu, nebo se graf může i mýlit? Zatím to v mém blízkém okolí všem vychází... Díky🙂

herminka
12. bře 2011

Vyšlo, ale pravděpodobnost je stejně půl na půl 😀

petaov
12. bře 2011

Mi to nevyšlo. Jsem pravidelný dárce krve, tak nevím, jestli je to tím 😕

martaska78
13. bře 2011

ahojky mě to nevyšlo ani u jednoho ☹ , to samé mi nevyšli žádné čínské ani jiné, vždy jsem to měla naopak

petruskaaa
19. bře 2011

mě to vyšlo...a čínský kalendář taky 😉

lencza
19. bře 2011

tenhle graf mi nevychází, protože jsme s manželem narozeni hrozně blízko sebe, takže poněkud neprůkazné.........ale u dcery mi vyšel čínský kalendář, teď u syna ne........ale vyšlo mi 100% věštění z prstýnku, první holka, druhý kluk a pak už nic

tince
19. bře 2011

Ahoj, podle grafu nesedí ale prstýnky jsou zajímavé,ukázalo že první je kluk(což je pravda) o druhen se uvidí až se zplodí a narodi 😀 , švagrové prstýnky ukázalý že prvni bude holka a take je to pravda 😝

esuska
20. bře 2011

nevyšlo ani na jedno dítě.

jana804
16. kvě 2011

Vychází to přesně, ale opačně 😀 😀 😀 Nespoléhat!

janca_dobi
16. kvě 2011

Podle krve nám to nevyšlo, podle čínského lunárního kalendáře ano. 🙂

coxa
17. kvě 2011

nevyšlo 😀 ani podle krve, ani podle čínského lunárního kalendáře - měli jsme mít páreček, takže druhý syn měl být holčička. 😝 😀

ivca_doubek
17. kvě 2011

Tak u prvního jsme byli přesně na kříži kluk X holka a máme kluka, a u druhého by to měla být jasná holka (podle grafu téměř 100%), a čekáme zase kluka 🙂. A podle čínského lunárnho kalendáře bychom měli mít dvě holky 😀 😀

domiz
5. črc 2011

mě vyšel chlaúeček a máme holčičku🙂

alzaxxx
9. črc 2011

Schválně jsem to zkoušela pozpátku a to iž mám odrostlejší děti 5,5let a 3 a vyšlo mi to u obou... 🙂 První vyšla holka...a byla holka...druhy kluk a byl to kluk....!!!! Ted cekám třetí mimi má se ńarodit letos v Listopadu ...a řekli nám ,že to vypadá na kluka...ve 12týdnu...a podle grafu to má být holka...🙂 Ted jedeme na velký UTZ ve 20 týdnu tak uvidíme co nám potvrdí... 😲

mischako
2. srp 2011

No sice nejsem zatím ani maminka, ani těhotná, ale věřím tomu... prstýnek mi totiž ukázal 3holky a příteli taky a podle krve máme všechny čtverečky růžové, jen jednou za 7 let modrý.... 😀 takže myslím, že můžu jít koupit růžový dupky 😀

myscha
3. srp 2011

Vyšlo to jen u syna, u dcery ne. Asi to bude podobně úspěšná metoda jako ta čínská tabulka, úspěšnost tak 50 %, buď anebo 🙂
Já jsem na to šla spíše vědecky a zkusila jsem počít na ovulaci a před ovulací a to vyšlo, při ovulaci jsme vyrobili kluka a před ovulací holku.

kasparci
3. srp 2011

Nám to vychází;)

dagmarkaaa
3. srp 2011

Nevychází ani u jednoho 😅

kami1984
3. srp 2011

Neee🙂

iv123
6. srp 2011

Vyšlo 🙂 Narodila se holčička.

pejty
6. srp 2011

U prvního vyšlo, ale u druhého ne 😉

pitruskaskarolinkou
6. srp 2011

vyšlo jak u dcery, tak u druhé dítka 🙂

poupe
6. srp 2011

tak me vysly 2 holky podle grafu a mam holku a kluka 🙂

fram
10. srp 2011

vychází mi kluk a podle UZ čekáme holčičku (doufám) 😀 😀

pavlanatlinka
10. srp 2011

ahojky no mě vyšlo že budu mít holčičku a na UZ mě řekli že na 85% to bude holka

p.klara
10. srp 2011

teď jsem to zkoušela... a vyšlo... vyšla holka a máme holčičku 🙂

syll.
10. srp 2011

Nevyšlo podle grafu měla být holka a máme chlapečkaa 🙂 , ale nevadí, třeba to vyjde příště 🙂

monny89
10. srp 2011

Nevyšlo, podle všeho mi vycházela holka, ale mám kluka 😀

miskadis
25. srp 2011

Tak to mi teda nevyšlo, vycházel mi kluk, ale máme holčičku.

zuza01
25. srp 2011

Tak nám to vyšlo i podle grafu, ale to bude náhoda🙂

iira
25. srp 2011

me to taky nevyslo ,1 ano mela jsem holku ,ale ted mam kluka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru