Vychází vám podle grafu pohlaví dítěte?

kackaj
24. únor 2011

Ahoj, zajímalo by mě, jestli někomu podle tohoto grafu http://www.mimino.kvalitne.cz/ sedí pohlaví dětí? Myslím, že to bude na základě výpočtu podle stáří krve rodičů. Tak co sedí to někomu, nebo se graf může i mýlit? Zatím to v mém blízkém okolí všem vychází... Díky🙂

sussanah
24. únor 2011

u nas to nesedi a to podle grafu vypadalo tak, ze holka to mela byt temer jednoznacne, modra klucici linka byla skoro uplne dole. Bavili jsme se o tom kdysi s muzem a ten vznesl zajimavy dotaz, jestli na to nemuze mit vliv to, ze je pravidelnym darcem krve, takze vlastne u neho dochazi k obmene krve casteji nez u bezne nedarcovske populace 😉
A nebo to je proste nahoda 🙂

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
lena27
24. únor 2011

nám to vyšlo

krista
24. únor 2011

Nevyšlo mi to ani jednou 😉

jasekd
24. únor 2011

U prvniho ditete to vyslo (kluk), ted cekame holku a na grafu je opet kluk...

miska73
24. únor 2011

nevyšlo mi to ani jednou ☹

kalo
24. únor 2011

U nás je to divné, protože jsme věkově přesně o 7 let, dokonce i tři dny od sebe ve stejném měsíci, takže ty biorytmy jsou naprosto totožné, nic se nám nepřekrývá 🙂 To samé není možné určit ani u párů, kteří jsou stejně staří.
........PS: první porod se také počítá jako ztráta krve, takže pak se to počítá blbě a nepřesně. Nespoléhat 😉 😉 😉

babulinkab
24. únor 2011

mně to vyšlo u obou dvou

ashlee
24. únor 2011

nevyšlo

mamusa1611
24. únor 2011

Hmm..kdyby se mi ukázalo kam co zadat...dcl ráda bych to zkusila.. 😀 ale ta obměna krve po 7.letech je,si myslím, blbost.. Máme kluka (r.04) pak zas kluka (r.08) a teď,po 2,5 letech čekáme holčičku..(r.11) a to se snad počítá od každé obměny krve,ne? Tzn. po každém porodu například.. Je to hloupost.. 😉

kristi
24. únor 2011

jo, mne to vyslo, ale neverim tomu

kukuli
24. únor 2011

U prvního vyšel správné kluk, u druhého opět kluk, ale máme holčičku 😎

weri1
24. únor 2011

dělala jsem si různý "testy" i co mi všichni říkali podle různých pověr-měla to být holka a je to kluk 😉

yellowbanna
24. únor 2011

mne to zatim vyslo...mame jedno - kluka a to sedi 🙂

lucian26
25. únor 2011

Podle grafu 100% holčička, ale doma máme 100% chlapečka 😀

brusinka.pusinka
25. únor 2011

No pokud se přepočítá luneární věk matky dle čínského kalendáře tak my to vyšlo u obou dětí ale pokud je to dle věku našeho kalendáře tak my vyšla jen dcerka 😉 😀

kacici
25. únor 2011

Tak u prvni dcerky to vyslo u druhy to mel byt kluk jako buk,takze jako vsechny odhady a tipy 50:50 😉

kach82
25. únor 2011

nevyšlo, podle grafu máme doma kluka a přitom máme holku 🙂

lenule79
25. únor 2011

nevyšlo.... u obou dětí graf ukazuje 100% holky a my máme doma kluky jako buky 😉 😀

sasanka03
25. únor 2011

Tak u nas to vyslo presne naopak, prvni mel byt kluk a mame holcicku a ted zase mela vyjit holcicka a budeme mit chlapecka 😉 Takze tomu vubec neverim.

vorllinka
25. únor 2011

Mně to u prvního vyšlo 😉

eleonora
25. únor 2011

mě to vyšlo, ale něvěřim tomu 🙂

janinkaves
25. únor 2011

nám to podle tohoto vyšlo uplně naopak, první měla být holčička a je to chlapeček a druhé měl být chlapeček a je to holčička, ale u čínského lunárního kalendáře to vyšlo přesně 🙂) !!

zany
25. únor 2011

Nevyšlo 😀
První měla být holka a máme kluka 😀 A druhé měl být kluk a máme holku 😀

dendaz
25. únor 2011

Nevím jak graf použít... 😨
Nicméně, podle čínského kalendáře nám to vyšlo, podle tabulky "stáří krve" ne-e... 😀

http://www.pohlaviditete.cz/jak-ovlivnit-pohlav...

crca
25. únor 2011

Na půl 😀 mám tam kluka a toho mám,ale k tomu i holčičku 😀

j.kriv
26. únor 2011

U nás nevychází... 😝

petulka33
28. únor 2011

U nás to u obou dětí vyšlo, ale beru to jen jako na pobavení ne jako metodu k určení pohlaví... 😉

valentynkaa07
28. únor 2011

U mě to na první vyšlo, mám holku, holka vyšla, ale teď čekám zas holčičku a vychází tam kluk. A ta čínská mi vyšla obojí na kluky, takže úplně mimo 😉

sorini2
12. bře 2011

ahojky já na to koukala a nějak mi ten graf nejde.. ale u mě byla intuice.. u prvního těhotenství jsem od začátku cítila chlapečka v kostech a byl to chlapeček, jak nám pak dr. řekli a teť jsem znova těhotná čekáme dvojčátka a nějak jsem to necítila ani na jednu stranu více či méně a podle posledního ultrazvuku budeme mít páreček chlapečka viděl pan dr. na 100% a holčičku tak na 80% se mu tam pletla pupeční šňůra.. tak uvidíme příště.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru