Vycítily jste pohlaví svého miminka?

magdalenabebe
24. zář 2013

Ahoj holky, končím 19tt, velký utz mám plánovaný na 9.10. a stále ještě nevíme pohlaví miminka a předpokládám, že se ho snad už dovíme v tom říjnu, ale chtěla bych se Vás zeptat, jestli jste pohlaví svého dítěte tak nějak vycítily. Jsem prostě přesvědčená, že ve mně roste chlapeček, ale možná je to prostě jen přání otcem myšlenky, protože si právě kluka moc přejeme a s holkou se prostě počítá až na příště 🙂 Máte zkušenost s tím, že jste to prostě "věděly" nebo je to jen nějaká těhotenská chiméra? 🙂 Díky za Vaše příspěvky

benjik
24. zář 2013

Ano,u obou jsem od začátku tušila,co se narodí.

evitaa
24. zář 2013

Od malička jsem byla přesvědčená, že budu mít holčičku. Dlouho jsem se vzpamatovávala z toho, že budu mít kluka. Podvědomí se s tím ještě asi nesrovnalo, protože když se mi zdá o Davidovi, je z něj holčička.

mimarse
24. zář 2013

Moje mamča si u bráchy myslela, že to bude holčička...a z porodnice jel málem v růžovém, ale já jsem od začátku cítila holčičku a už ji máme 3xpotvrzenou. Opravdu jsem ji cítila (bylo mi úplně jedno jaké pohlaví budeme mít) a to mi všichni říkali, že to je jasné, určitě čekáme chlapečka. 🙂

novynka
24. zář 2013

já jsem ve 32.tt a pohlaví vědět nechceme, ale každý se ptá, na co se cítím.... na 90% procent to mým vzhledem vypadá na kloučka, ale vnitřně o tom pořád moc přesvědčená nejsem... takže kdoví, jestli to z mých pocitů nebude ta holčička ;) každopádně je tohle čekání nádherný 🙂

eliska10
24. zář 2013

Ja jsem taky citila, ze to bude kluk a ejhle na ult. se ukazala holcicka 🙂.

mamkamarketa
24. zář 2013

U prvniho jsem tusila kluka.
Tentokrat jsem jeden myslela, ze cekam kluka a druhy den jsem myslela,ze to je holka😀

vashaa
24. zář 2013

Od začátku jsem cítila, že to bude kluk a prý bude. Jen jestli ještě nebude u porodu překvapení 😀

jenny.kay
24. zář 2013

V prvním těhotenství jsem si myslela, že to bude kluk, ale podvědomě toužila po holčičce - a mám holku. Teď na podruhé jsem ještě před otěhotněním byla stoprocentně přesvědčená, že budu mít určitě kluka, na NT screeningu to na něj i doktor tipoval. No, a od 20 tt je to prý holka, už se na tom shodli tři doktoři nezávisle na sobě. Takže asi tu holčičku mít opravdu budu a už se na ni moc těším. Je ale fakt, že mi den trvalo, než jsem se přeorientovala ze svého původního přesvědčení.

1miska
24. zář 2013

od zacatku jsem si myslela ze to bude chlapecek a od zacatku mu rikala Honziku, co to bude jsme se dozvedeli ve 20 tydnu a uz vime ze to bude Maruska - bylo mi to uplne jedno, jen to zezačátku bylo tezke se přeorientovat, když jsem mu tolik tydnu rikala Honzo 🙂

petrajurinova
24. zář 2013

Obě děti se před ultrazvukem účinně schovávaly, takže jistota o pohlaví se projevila až na porodním sále. A u obou jsem to tak nějak vnitřně věděla už v průběhu těhotenství - u kluka teda tak nějak v polovině těhotenství - prostě jsem nebyla schopná myslet na to děťátko v ženském rodě a u holky jsem to věděla snad v okamžiku, kdy se mi na testu objevily 2 čárky a první šaty jsem měla koupené ještě před tím, než jsem šla na vyšetření a potvrzení těhotenství k doktorovi.

naomi6
24. zář 2013

V prvním těhotenstvtí jsem si myslela, že to bude kluk a máme holku. Teď při druhém jsem od začátku věděla, že to bude kluk, protože jsem měla úplně jiné příznaky a čekáme opravdu kluka 😉

baris
24. zář 2013

já jsem chtěla mít dvě dcery a mám dvě dcery 😀 Můj tatínek má "rentgenové oči" - na každé ženské od cca 12tt pozná co čeká, takže já jsem šla pokaždé v cca 20tt na velký UTZ potvrdit holčičku.

Já osobně bych nevydržela do porodu čekat, co se mi narodí. My se s manželem s vypětím všech sil shodli na jméně pro holky. Kluka jsme ani neřešili a klučičí jméno jsem ani neměla vyplněné (do porodnice).

suki
24. zář 2013

Já bych se na ty pocity moc neupínala, moje kamarádka s strašně přála holčičku, řekla bych až nezdravě a v každém těhotenství byla na 200% přesvědčená, že holčičku čeká a dopadlo to tak, že má s velkým zklamáním dva kluky...já jsem v prvním těhotenství myslela, že čekám holčičku a byla to holčička 🙂 myslím, že je to náhoda 😀, že to vyšlo, protože tentokrát jsem myslela, že čekám chlapce, zdály se mi sny o chlapci a je to holčička 😀 . Jsem moc ráda, že se všechno dobře vyvíjí a miminko je v pořádku, protože, když člověk zažije potrat, je šťastný, že má zdravé dítě a pohlaví neřeší 😉

vespinka
24. zář 2013

Já jsem věděla hned, že to bude holčička. A také jsem hned "po tom" věděla, že jsem otěhotněla 😎

besita
24. zář 2013

Já tedy pohlaví zatím neznám (17.tt), ale prostě nějak od začátku "vím", že to bude holčička, tak uvidíme!! 🙂

marhulinka
24. zář 2013

U všech těhotenství jsem od začátku cítila - né přála,ale opravdu cítila - co ve mě roste. Dva doktoři mi říkali,že některé ženy mají opravdu intuici a dokáží to tak ucítit.

medakote
24. zář 2013

"věděla" jsem to, ještě dřív než bylo potvrzené těhotenství. Prostě jsem cítila, že jsem těhotná a budu mít kluka a racionální člověk ve mě říkal, neblbni, tohle nemůžeš vědět a přesvědčoval mě, že si něco namlouvám.... Nicméně těhotná jsem byla a máme chlapečka...

blahova_andrea
24. zář 2013

my si moc přáli holčičku, ale já byla od začátku přesvědčená, že to bude kluk. když jsem se neudržela a něco koupila (brzy), tak to prostě bylo spíš na kluka. pak nám ho 3x podle utz potvrdili a nakonec se i narodil 😀

romca05
24. zář 2013

Já vůbec ne, když jsem čekala syna "tušila" jsem, že to bude holčička a když dceru, tak jsem zase byla přesvědčená o klukovi 🙂 U mě teda intuice fungovala přesně naopak 🙂

pavluska88
24. zář 2013

Celou dobu jsem si myslela a i se mi zdálo jen o holčičce. Čekáme chlapečka 😀

ustarana
24. zář 2013

U dcéry som si to myslela, že to bude holka. Mala som hodne problémový začiatok tehotenstva a miminko to všetko ustálo, tak som manželovi stále hovorila, že to musí byť ženská, že žiadny chlap by niečo také nevydržal. A mala som pravdu 😀.

lamarika
24. zář 2013

@magdalenabebe u prvního jsme si nenechali říct co to bude. Vnitřně jsem věděla, že je to kluk a byl to kluk. U druhého těhu jsem vnitřně věděla, že je to holka a byla to holka. U třetího jsem byla opět přesvědčená o holce a byl to kluk.
Já si myslím, že někdy se naše přání prostě vyplní a někdy ne 🙂

janahoub
24. zář 2013

Tak u mě byl pocit vždy opačný 😉 ,a to jsem o tom byla přesvědčená, ale možná že u někoho to opravdu platí....

marcinek
24. zář 2013

tchan mi predpovedel, ze budu mit 3 kluky jako on, coz jsem si rikala, ze takhle to nebude. Domca nas dlouho napinala a nechtela ukazat, az ve 32tt mi rekli, ze holka, ale ja uz ve 3. mesici si koupila ruzovy backurky, tak jsem si prala moc holcicku a mela ten pocit. U druhyho tehu mi bylo dost zle az do 17tt a bylo to takovy jiny. Jeli jsme pak do Gennetu a manzel jestli si to nechame rict. Ja rikam, ze mi to je jedno, ale ze na 90% to citim na kluka, ze me proste"zlobil" jak mi bylo mdlo. A taky ze to kluk byl. A ted je mnohem hodnejsi nez holka 🙂

magdalenabebe
autor
24. zář 2013

Holky moc díky všem za Vaše zkušenosti, schválně to sem potom doplním, když se prcek nebude stydět 🙂 Když by to byl kluk, bude to pro nás nejbáječnější svatební dar (4.10. se bereme a 9.10. jdeme na utz) Ale samozřejmě, že když to bude holčička, aspoň budu vědět, že je moje intuice k ničemu 😀

ajina17
24. zář 2013

Ano, já to tušila hned od začátku, že to bude kluk 🙂 A měla jsem pravdu 🙂 už mi v postýlce spinká tří měsíční chlapeček 🙂

metallico_mondo
24. zář 2013

celej život jsem si přála mít kluka prvních asi 10 TT jsem věřila že to bude kluk, pak se ve mě něco zlomilo a já najednou chtěla za každou cenu holku a začla jsem i věřit že to bude holka a nakonec to opravdu holčička byla 🙂 takže kdo ví 🙂

paracka
24. zář 2013

@magdalenabebe ahoj, já hned jak jsem věděla že jsem těhu a po potvrzení srdíčka někdy v 7. tt jsem cítila že to bude kluk 🙂 a taky že se mi Štěpánek 9.8. narodil 🙂 vůbec mi nebylo v 1. trimestru špatně, neměla jsem chuť na sladké ale spíš slané a na maso a tak 🙂 říkala jsem to vlastně hned od začátku že to bude kluk, když se mi potom ve 14. tt na NT screeningu potvrdil tak jsem byla šťastná, protože už jsme mohli vymýšlet jméno a manžel příšel se jménem Štěpánek, které se mi líbilo, takže jsem už broučka mohla v bříšku oslovovat 🙂

janesafari
25. zář 2013

V prvním těhu mě každý přesvědčoval,že to bude kluk jako buk...Jen já si tím vůbec jistá nebyla-necítila sem se na kluka 😅 A narodila se Nellinka-ted je jí 10 let a je horší než celá parta kluků !!!!!!!!!!!!!!!!
Ted v druhém těhu sem si holčičku přála,ale od začátku sem tušila,že mé přání vyslyšeno nebude a snažila sem se s tím smířit a byla sem ráda,že mimčo je v pořádku,ikdyž já těhu snášela hůř než to první-pokaždé je to jiné!A narodil se nám nádherný chlapeček Tobiášek-je užasný,hodný a strašně ho miluju 😀 !

olivazelena
25. zář 2013

hihihi...já i manžel jsme stoprocentně cítili holku až do toho 20. týdne, než nám to řekl doktor, že to bude kluk 😀 Já jsem o holce byla přesvědčená, i když mi všichni hádali kluka, kromě jednoho člověka úplně všichni (asi 80 ku 1 😀 ). Asi podle břicha, ale to je blbost. Maminky kluků, které znám měly břicho jak na holku - do široka a do boku (dle pověry) a všechny měly akné. Já teda ani ne, jen tak normálně, ale taky jsem neměla čistou pleť (nemám).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru