Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
24. únor 2011

@ami33 už jsem si říkala, kdepak Tě máme? 🙂 Měla jsem obědovou pauzu, tak jsem myslela, že Ti písnu.

miana
24. únor 2011

Taky už takhle zezačátku přemýšlíte o jménech?

ami33
24. únor 2011

@mannadela já si byla taky nacpat břuch hehe. se mi zdá že jsem od rána snědla tolik jídla co normálně předtím jsem nesnědla za celej den, a te´d bych už spala, vlastně už jedu domů...padla...skáknu k dr. pro více léků, dochází mi munice a doma asi trochu zchrupnu.

mannadela
24. únor 2011

@miana My už je s manželem měli vymyšlený dlouho dopředu 🙂

lupinpupin
24. únor 2011

@snazilka_2011 Ahojky, tak to je super, že je vše v pořádku a jsi v 10tt. Já dneska končím 10t a zítra se řítíme do 11t.
Na kontrolu jdu 7.3. tak tam se dozvím zase něco víc. Ale krev mi ještě brát prý nebude...prý až v 16t. Tak jsem študovala na netu jak to je a záleží to dr. jak tě kam pošle... Ale už se moc těším až uvidím na UTZ mimíska. Doufám,že už dostanu fotečku a když ne tak si o ni řeknu a nebo si ho vyfotím.
Jinak do oblečení se nějak nemůžu vejít...bříško mám jak moje kolegyně která má dva měsíce do porodu...Včera když se manžel po třech dnech vrátil domů,tak koukal jak blázen,že bříško zase povyrostlo...Je zvláštní,že na někom to není znám několik měsíců a u někoho je to vidět hned na začátku. Těhotenské oblečení,ale kupovat zatím nebudu. Počkám až pojedeme za mojí svědkyní, ona porodila před třemi týdny a tak mi vše nachystala a tak si to koupím od ní. Ale už se na to těším. Takhle chodím s rozepnutým knoflíkem protože mě při sezení strašně tlačí...

miana
24. únor 2011

@mannadela Tak to jsi lepší než já. Já to pořád měním. No je ještě příliš brzo 🙂

mannadela
24. únor 2011

@ami33 Tak to Ti závidím, já končím až za 2 a půl hoďky. Taky bych to nejradši zabalila hned. Tak si doma hezky odpočiňte - Ty i to Tvoje dítko nebo dítka 😉

mannadela
24. únor 2011

@miana u nás už to moc měnit nejde. Byli jsme s manželem rádi, že jsme se shodli na čtyřech jménech 🙂

evcikevil
autor
24. únor 2011

No my musíme vydržet do 4.4.,pak donesu neschopenku,to su zvědavá jak se budou tvářit.....Dělala jsem tam listopad,prosinec jako brigádu při pracáku a od 3.1. mi dali smlouvu se zkušební dobou,ale stejně jen na rok....
Včera jsem na městě potkala asi po měsíci mamku od přítele a říkala když jí Mára volal že přijedem tak 1.co bylo když volal si myslela že jsem těhotná a on jí jen řekl že v sobotu k nim dojedem na návštěvu a budem u nich spát.
Taky už by jí to nejradši v tu chvíli řekl ale počkáme už na osobní sdělení 🙂 Su zvědavá jak se budou tvářit 🙂
No jo aspoň jsme je teď z toho vyvedli,jakože nic nečekáme a bude to pro ně aspoň šok 🙂

ami33
24. únor 2011

@mannadela No čeče někdy si říkám, že bych to dýl asi v práci ani nedala, možná díky tomu dlouho vydržím chodit do práce, uvidím ještě jestli nedojdou ty nevolnosti slavné...hehe 🙂

edithn
24. únor 2011

ahoj holky,pokud vám to nebude vadit, mile ráda se k vám přidám. 12.2. jsem objevila první slaboulinkou čárku na testu a k doktorovi jdu až 16.3. Nemůžu se dočkat až uvidím ten malý bonbonek na monitoru. Jinak termín porodu mi vychází na konec října 😉

mannadela
24. únor 2011

@ami33 když nepřišly doteď, tak už snad, potvory, nepřijdou 😀

mannadela
24. únor 2011

@edithn klíďo se přidej, vítáme Tě 🙂

edithn
24. únor 2011

@mannadela děkuju 😉

abecedka
24. únor 2011

@evcikevil 😀 oni jak kdyby to všichni tušili co!
My jsme zas byli v divadle s tchánama a oni budou mít v květnu naroky, tak jsme se bavili co jim koupit a tchýně povídá no já bych už chtěla ten uzlíček co kaká a čůrá a my čuměli dopředu na lidi, haha. jako že nic.
My ho máme moc očekávaného ze všech stran bude první, jsme totiž oba jedináčci. A manželovi je 38

abecedka
24. únor 2011

včera jsem byla s kamarádkou a té už ve 12 týdnu řekli, co čeká! 😕

miana
24. únor 2011

@edithn Moc Ti gratuluju 🙂 Já si dělala test 11.2. a byl jednoznačný. Víš, v jakém jsi týdnu? Já to nemůžu počítat od 1.dne cyklu, jelikož ovulaci jsem měla prokazatelně až 26. den cyklu. Takže po mé úpravě si myslím, že jsem 6+2

evcikevil
autor
24. únor 2011

@abecedka Tak to je krásný,okolo mě je 6 sestřeníc a 2 už mají a 2 čekají v srpnu a když to mamce volali,tak zářila štěstím,já mám jen bráchu staršího o 3 roky a ty se budou teď v létě brát tak z toho naši taky měli radost,ale až jim řeknem o mimískovi tak budou šťastní,tak jsem na to hrozně zvědavá 🙂
Tak to v tom divadle taky muselo být dobrý co?
No Márova mamka má narozky v březnu,ale to už bysme nevydrželi taji,už to tajíme měsíc,a když máme termín v říjnu,tak přítel je 27.října a já 11.listopadu-takže všichni štíři 🙂

snazilka_2011
24. únor 2011

@abecedka ahojky a kde jí to řekli, na Veveří?

evcikevil
autor
24. únor 2011

@abecedka Ty jo už ve 12tt? Tak to je docela brzy 🙂

abecedka
24. únor 2011

@evcikevil a tak do března byste to vydrželi ne? Já to řeknu až okolo 20 dubna. Veřejně myslím. Jinak moje mamka to ví a nejlepší kamarádka, jinak nikdo.

abecedka
24. únor 2011

@evcikevil néé já zítra začnu 7 týden ale kamarádce už řekli ve 12 týdnu co to bude zda holka nebo kluk.

abecedka
24. únor 2011

@snazilka_2011 v Heliosu, to spíš asi jde o tvar pánve - který doktor pozná. ale myslím že oni se většinou moc nesnaží.

mannadela
24. únor 2011

@abecedka Tybrďo, je to možný, aby se to vědělo tak brzo 😲 ?

abecedka
24. únor 2011

@evcikevil a tak to mi teda pověz, jací jsou štíři? To mě zajímá, když ho taky budu mít!

evcikevil
autor
24. únor 2011

@abecedka No podle sebe a Máry můžu říct že citlivý,upřímní,bohužel trošku žárlivý a když jim někdo něco provede,dokážou odpustit,ale nezapomínají!!!Jinak milují společnost a rádi hostí ostatní.......🙂

snazilka_2011
24. únor 2011

@abecedka někteří doktoři už to poznají v tom 12tt, pokud je mimi dobře natočený! 🙂

evcikevil
autor
24. únor 2011

@abecedka No ona jew má 21.3.,takže to je ještě 3 týdny,už jim to řeknem teď,jezdíme tam tak 1x za měsíc,Měsíc a půl....takže myslím že teď to bude vhodný.Jsou teď otrávený z výše hypoték,minulý rok v prosinci se vzali a chtějí na jaře stavět,ale Jindrovi(tátovi-máme ho jak vlastního) už je 55,takže jim nabízí buď hodně peněz splácet na málo let,nebo jim ju nedoporučují vůbec.Tak ať jim zlepšíme náladu aspoň touhle zprávou🙂Navíc Jindra byl teď na operacvi s ramenem tak je doma a pořád o tom přemýšlí a víc se trápí ☹

evcikevil
autor
24. únor 2011

@evcikevil Vlastně bysme museli čekat 4 týdny,březen jev dlouhej ☹

edithn
24. únor 2011

@miana děkuju, já si myslím že jsem v 6. týdnu, uvidíme co řekne doktro.

holky, jinak u nás to rodiče už ví, nedokázala jsem to před mamkou tajit a taťku jsme z toho nechtěla vynechat, takže jsem je poprosila ať si to zatím nechají pro sebe. Snad jsem neudělala špatně ☹ vim, že tyhle zprávy se šíří rychlostí blesku 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru