Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
20. čer 2011

@kajka_37 jo aha, i po tom je ti blbě...Holka, s tebou je to těžký teda!
@lipetra 😀

kajka_37
20. čer 2011

@lipetra jen si dej, nechcete si chutit 🙂))

kajka_37
20. čer 2011

@marketas1 kompotový ananas ještě šel...ale syrový ee

marketas1
20. čer 2011

@lipetra taky jdu dneska cvičit,ale kolem žádnýho jídla nejdu, doma budu v 7,nakoupit apka teprve večeřet 🙂 To říkám, že to prostě do 6 nedávám....

marketas1
20. čer 2011

@kajka_37 já můžu jenom kompotovaný, jinak jsem na čerstvý asi alergická, je mi po něm příšerně zle

kajka_37
20. čer 2011

@marketas1 tak normálně mi nevadí... 🙂

marketas1
20. čer 2011

@kajka_37 mě taky nikdy nevadil, přišla jsem na to před svatbou. Jsme si dala ovoce abylo mi pak tak zle, že jsme chtěla umřít. a postupně jsme došla na to, že je to z toho ananasu ☹A jjá ho měla tak ráda..Od té doby jsem nenašla odvahu ho zkusit

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 Ja jdu prave s kamoskou na kus reci, tak urco zapadneme do jejiho oblibeneho KFC a to ja nikdy nevim, co si tam mam dat, tak ted vim co si dam kukurici a k tomu asi nejake to jejich maso, abych mela bilkoviny taky 🙂

lipetra
20. čer 2011

@kajka_37 no a k tomu si dam maso, pac nejake bilkoviny musim do sebe taky dostat

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 @kajka_37 tak hezky zbytek dne, ja letim na cvico a pokec s kamoskou paaa kocky

kajka_37
20. čer 2011

@lipetra tak pa... 🙂
no já se snažím do sebe dostat, ale nic moc teda

marketas1
20. čer 2011

@lipetra páááááááááááááááááááááá

já už se taky loučím,páček zítra

marketas1
20. čer 2011

@kajka_37 ahoj Káji

kajka_37
20. čer 2011

@marketas1 páááá 🙂

lipetra
21. čer 2011

dooobreee raaankooo 🙂

marketas1
21. čer 2011

@lipetra Ahojky,moc krásné ránko nemám, od pátku mě roste osmička, ale od včerejšího večera už zažívám peklo. Příšerně to bolí, nemlžu pořádně polknout,otevřít pusu ☹ Bolí to jako čert. Te´d se snažím do sebe nasoukat musli s jogurtem a nic moc teda. V noci jsme skoro nespala a budila se bolestí ☹

lipetra
21. čer 2011

@marketas1 Jeee to je mrzute. Zuby jsou svinsto. To znam moc dobre.
Me vcera bylo nic moc, cely den mi byla zima, bolela me hlava a byla jsem hrozne unavena, ale dnes uz je to dobry.

marketas1
21. čer 2011

@lipetra to je dobře,že jsi o.k. Mě asi nemine trhání. Ani nevím, jestli se to může v těhu umrtvit ☹

lipetra
21. čer 2011

@marketas1 Ja myslim ze jo, pac kamaradce trhaly v tehu obe osmicky nahore...vis co kdyz ti muzou dat celkovou anestezii, tak ti myslim muzou neco dat...

marketas1
21. čer 2011

@lipetra no už jsem tam volala a prej se na to jako podívá, ale že trhat asi nebude, že to někam posílá. No to si ze mě dělají prdel....Přece mě tak nenechají s tím lítat bůh ví kde.... 😠

lipetra
21. čer 2011

@marketas1 no kamosce je trhaly v nemocnici...tak kdovi
ja si vcera dokonce musela vzit paralen a rovnou dva najednou, jak mi bylo zle, ale odpoledne se mi udelalo uz dobre, tak jsem sla cvicit 🙂

marketas1
21. čer 2011

@lipetra ale nepsala jsi, že je ti špatně?! No, jsem zvědavá teda,ale hlavně,ať už to přestane bolet! ☹

lipetra
21. čer 2011

@marketas1 no ja jsem blbe spala a od rana mi nebylo nejlip...ale jak rikam paralen a slabe kafe zabralo a odpoledne uz to bylo dobre...a po cvicu kor...s kamoskou jsem si dala kukurici v KFC a teply caj 😀

marketas1
21. čer 2011

@lipetra mě ten zub taky zlobil od pátku,ale včera až večer to teda začalo bolet hodně ☹

lipetra
21. čer 2011

@marketas1 me zuby nastesti nezlobi a kor osmicky, ja ani nevim ze je mam...tak drzim palecky at to brzy prejde nebo at s tim neco udelaji a mas klid...bolest zubu a hlavy, to je snad nejhorsi co muze byt

ami33
21. čer 2011

HOjte holky, tak zase na chvilku před prací....
@marketas1 osmičky jsou svinstvo...jednu už mám pryč, ale taky myslím, že by tě nenechali trpět, že ti to něčím opíchnout, já byla normálně v těhotenství po d narkózou a pak se mě furt ptali jestli chci něco od bolesti, nechala jsem si píchnout jen jednou, naštěsatí jsem pak bolesti neměla. Ty osmičky se asi né vždycky dělají u zubaře, mě trhali osmičku v USA a tam mi taky řekli, že to zrengenují a že se uvidí jestli mě s tím pošlou jinam nebo ne a nakonec mi to teda dělali v ordinaci.

marketas1
21. čer 2011

@lipetra já taky se zubama nemívám problémy, ale teď, během těhu,mě ta osmička zlobí už podruhé. Poprvé jsem ji umoudřila sama propolisem,ale teď už to jako fakt nedávám ☹

marketas1
21. čer 2011

@ami33 já nevím, jako ta osma je bezproblémová, na rentgenu roste rovně, tak nevidím důvod, proč by mi jji neškubla rovnou v ordinaci dneska... :--(

lipetra
21. čer 2011

@ami33 Ahoooj 🙂

lipetra
21. čer 2011

@marketas1 Tak doufam, ze te doktorka vezme hned a nebudes trpet dlouho...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru