Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

cell
27. čer 2011

uááá, smaženej květák, vy mi dáváte .... a já nemám dneska omylem naraženej oběd ☹

ami33
27. čer 2011

no květáček sem ještě v těhu neměla...ňám

cell
27. čer 2011

já taky ne, ale už jsem na něj myslela, že ho musím udělat .... ale celej víkend jsme dlabali řízky, tak teď to smažený chvilku omezím

marketas1
27. čer 2011

@cell a co budeš papat? Nemůžeš být o hladu!
@ami33 já v těhu už 3x,já květák miluju!

cell
27. čer 2011

@marketas1 : mám hosuku s lososem a asi půjdu vysomrovat do jídelny polívku 😀

cell
27. čer 2011

a píšu jak čunče, asi z hladu ☹

kajka_37
27. čer 2011

@marketas1 já si ho dělala když sem byla doma na neschopence... uááá 🙂 a dušenou mrkvičku s hráčkem, ňamiii 🙂
tjo už chcu na oběd 😀 třeba bude květák 😀

marketas1
27. čer 2011

@cell já píšu jka čuně furt,asi mám hlad furt 😀 A na polívku si zajdi, vždycky mají víc!
@kajka_37 mńam, i mrkvičku bych si dala....

cell
27. čer 2011

@marketas1 : ona je tam teď nějaká nová kuchařka a ta je pěkně protivná, jako by dávala ze svýho

ale zksuím vytrčit břicho a udělat psí oči 🙂

tož Kaji, dneska ty kočárky!!!!!! 😉

ami33
27. čer 2011

@cell no já právě doma smažený věci vůbec nedělám, krom řízků teda,ale mám teď koupený žampióny v lednici, asi je udělám plněné některý den

ami33
27. čer 2011

no 12 hodin a zase se motáme kolem jídla, holt hladový těhule...já jsem teda dnes bez polívky,ale za to jsem si udělala okurkovej salát se zakysanou smetanou k rybičce.

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 ona bude sedet vedle nez odejdu na materskou🙂 Tak mi nenarusi moje soukromko🙂 No byla hrozne ukecana ta holka, ufff...
ja prave miluji mozecek, ale jen od mamky 😀

kajka_37
27. čer 2011

@cell no my jdem asi jindy, kuci si dneska vymysleli golf, tak se jdu do Hodkoviček projít 😀 chtěli sme včera do babyparku na čerňák... a nějak sme to nestihli 😎 ale budem to muset zmáknout jindy...
poreferuješ jaký to tam bylo a jak radili... stli jako obchodníci co chtěj za každou cenu něco prodat nebo zda radili prakticky 🙂

lipetra
27. čer 2011

@kajka_37 zkus nez ten Babypark, Babystar 🙂

kajka_37
27. čer 2011

hih jak sem byla doma dělala sem si i mozeček...a jelikož sem neměla klasickou cibuli tak sem použila tu červenou.... poprvé v životě.... takže jaký bylo překvapení když si jdu večer (nebo kdy) pro zbytek a ono to bylo zelenýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀

lipetra
27. čer 2011

Ze bych si misto steaku dala k obedu smazeny kvetak 😀 😀 😀

kajka_37
27. čer 2011

@lipetra babystar? to neznám... kde to je? sou lepší? větší?

lipetra
27. čer 2011

@kajka_37 My jsme byli v Baby parku a teda zrovna tam byl blby personal asi, tak jsme sli pryc a nahodou narazili na ten Baby star, tam jsou taky velky a pak Spuntik, ten muzu hodne doporucit 🙂

marketas1
27. čer 2011

vy jste kecalky 😀
Já mám tady od kolegy misku třešní,heč!
@cell tak snad se kuchařka slituje, když uvidí těhulku! Jí nabídni desetikorunu 😀

kajka_37
27. čer 2011

@lipetra do spuntiku půjdu taky... v tom staru není ani teutonka ani mutsy... takže tam na kočárky nee
@cell jj zajdi, třena se nad tebou slitují a zbyde i druhý 😉

marketas1
27. čer 2011

@kajka_37 a kdy jdeš koukat na kočárky?

kajka_37
27. čer 2011

@marketas1 chtěli sme včera ale nezvládli sme to... teď o víku jedeme směr OStrava tak se možná kuknem tam... nebo stli zvládneme něco v týdnu.... uvidíme... chtěla sem si to i vnitřně rozseknout ať můžu řešit výbavičku dál... 🙂))
škoda že cell nekončí později, bych se přidala k nim... 🙂

marketas1
27. čer 2011

@kajka_37 na tebe mohla počkat 🙂 A já jedu taky o víkendu na valachy 🙂 taky na vélet 😀

ami33
27. čer 2011

@marketas1 nekecé jedeš na vélet? hehe....snad bude příští víkend hezčí počasí než tento.

ami33
27. čer 2011

Tak jsem snědla celýho pstroužka a ktomu pečené brambůrky a salát a do večera nechci jídlo ani vidět

kajka_37
27. čer 2011

takže nakonec byla koprovka... i květák měli.. ale ten mívají častěji než koprpvku, takže bylo jasno 😀

@marketas1 nj, já jedu slavit narozky, uh uh 😝

marketas1
27. čer 2011

@ami33 jj, jedu, musím za babičkou a za dědou, babička má jít na operaci, tak se tam musím stavit

ami33
27. čer 2011

@marketas1 tak to je jasné, tak hlavně aby to bábi dobře dopadlo

marketas1
27. čer 2011

@kajka_37 jé, oslava, parádička! A koprovku bych si taky dala!
@ami33 díky, ale už je to špatný, ona má 84 let, hodně velké zdravotní problémy....

kajka_37
27. čer 2011

@marketas1 tak já se ani moc netěším... naši už sou líný koupit kytku a místo dárku mi daj obálku a nazdar, sice si koupím co potřebuju, ale že se nezmůžou ani na kytku, to mě mrzí... a teď když budu slavit 30tiny, na kor.... takže já jedu jen z povinnosti....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru