Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
1. črc 2011

@kajka_37 ne a to jsem cca 5 min. před tím vypila ještě Activia nápoj a nic.... Dneska mám zase na obídek toasty,mňam
@lipetra já taky, chystám výplaty
@ami33 recepis chci! 😉

ami33
1. črc 2011

http://www.toprecepty.cz/recept/1892-perinkova-...

dělala jsem ji už třikrát i s čoko pudinkem, je výborná, tchýně ji začala dělat taky, a tchán ji vyžaduje prej skoro každý víkend. Určitě stojí za vyzkoušení a co je dobré, že není skoro vůbec sladká a ani sytá.

kajka_37
1. črc 2011

vyražím na obídek, zatím pa 🙂

marketas1
1. črc 2011

@ami33 upeču,už se těším! .-)

lipetra
1. črc 2011

@marketas1 @ami33 tady byla podepisovat smlouvu ta pani co nastupuje za me, tak se tu rozpovidala a zdrzela me od prace, me ceka spocitat stravenky, no snad to stihnu, pac pristi tyden mam dovcu, tak to by bez stravenek tady nikdo neprezil 😀 😀 😀
ja mela k obedu ryzi s kurecim masem a zeleninou, mnam 🙂

ami33
1. črc 2011

@marketas1 ta ti bude chutnat, s tím vanilkovým pudinkem je luxusní, s tím čoko mi moc nechutnala.
@lipetra no já taky dneska frčím, ještě obchod a vaření a práce bude muset stranou. Já práve poobědvala rýže, kuřecí maso na smetanové omáčce.
Holky dneska si budu už v pokojíku skládat věci pro malého do komody. Včera smontoval manžel přebalovák a dneska poslední dodělávky, ještě mi tam chybí záclona,ale ta počká do příštího týdne. Teď už jen ta postýlka a dekorace, hračky a tak, je to strašně prázdné.

marketas1
1. črc 2011

@lipetra stravenky už mám spočítaný a rozdávám vesele klukům 🙂

marketas1
1. črc 2011

@ami33 no, my snad uděláme příští týden podlahu a pak si musíme naplánovat výlet do Brna

kajka_37
1. črc 2011

sem tuuu, dneska paprikový lusk, ňam 🙂

marketas1
1. črc 2011

@kajka_37 áááá,tak ten já teda nemusím

ami33
1. črc 2011

@marketas1 no jde pak rychle jak se do toho člověk pustí....my si musely pohnout, nás čekají ještě chodby. Sice omítky a podlahy už jsou, částečně i zařízené,ale ještě dveře nové a zrcadlo a ty tapety a finito, můžu do porodu lítat po lese a Pustevnách.

ami33
1. črc 2011

@kajka_37 tak ten bych sidala, jsem ho dlouho neměla, se chystám že si udělám plněné papriky na mrazák jak budou levné papriky, až budu pupkatá a nebude se mi chtít stát u vaření, tak to jen hodím do trouby.

kajka_37
1. črc 2011

@marketas1 já nemusím tu papriku.... ale hlavně jde o tu rajskou 🙂))

ami33
1. črc 2011

@kajka_37 tak já je můžu i bez rajské s bramborem,ale musí to být takové připečené, ňam

marketas1
1. črc 2011

za mě už je prej přihlášeno 40 ženských ☹ chjo, já na jednu stranu nechci odejít! ☹

marketas1
1. črc 2011

@kajka_37 rajskou miluju moc!

kajka_37
1. črc 2011

já miluju omáčky vůbec 😵

marketas1
1. črc 2011

@kajka_37 já taky,minulej týden jsme měli pipinku na paprice 🙂

marketas1
1. črc 2011

Holky,tak já se loučím, mějte se krásně a ve čtvrtek páček 🙂

kajka_37
1. črc 2011

nápodobně, páčko 🙂

lipetra
1. črc 2011

Kocky tak hezky vikendik i svatky, ja jdu do prace az v pondeli 11.7...moje posledni dovolena, pak az 1. zari nastoupim na materskou 🙂

woodsova
3. črc 2011

Ahojky holky, tak jsem ráda, že jsem konečně našla aktuální forum a ne dva roky starý. S maželem jsme se snažili půl roku a nyní nám to vyšlo jsem teprv na začátku v devátem týdnu 🙂 ale i přes to, že jsem na začátku jsem nečekala všechny ty příznaky "jiného stavu" hned takhle brzo. Musím říct, že nevolnosti mám a nejen ranní :D Mám často žaludek jak na vodě,ale vždy to přejde samo, pořád bych spala (ráno se nasnídám a šla bych hned spát :D) mám výhodu, že pracuji z domova, takže opravdu si mohu lehnout kdykoliv 🙂 nevím jak to zvládají ostatní, když musí každý den chodit do práce JSTE FAKT DOBRÝ 🙂 a nejhorší je snad, že mi je pořád zima, čas od času mě bolí v podbříšku, ale to je prý normální. 🙂 Jak jste na tom s výbavičkou? Kdy by se měla začít pořizovat? Doufám, že tu najdu zpřízněné duše tak se mějte krásně a těším se na pokec 🙂

rradka
4. črc 2011

Ahoj těhulky, taky bych se ráda připojila do vaší diskuze. Termín mám 17.12. a těším se jako blázen 😉 Je to moje první mimčo. Zatím vše probíhá tak jak má, jen zezačátku jsem trpěla nevolnostma 😒 Naštěstí je to už za mnou a můžu zase normálně fungovat. Pro prcka ještě nic nemáme - počkám, co zdědím po švagrových a pak budu dokupovat. A necháte si říct pohlaví? Nebo to už víte? Na to jsem strašně zvědavá...ale v podstatě je to úplně jedno.

michaela_2
4. črc 2011

@rradka ahoj, já mám termín 4. ledna, miminko bylo naprosto neplánované, ale těším se čím dál tím víc 🙂 Jinak měla jsem zezačátku také nevolnosti - a vyšly mi akorád do zkouškového ve škole 😀 takže paráda, naštěstí se to nějak zvládlo.............my si pohlaví chceme nechat říct - jsme moc zvědaví, další ultrazvuk mám za dva týdny, to budu v 16, tak to na to bude asi ještě brzy viď, všude tedy čtu něco jiného, někde píšou, že lze pohlaví určit už ve 13 týdnu, někde ve 20.................

rradka
4. črc 2011

@michaela_2 gratuluji, že jsi to všechno zvládla 😉 Já jsem byla ráda, že jsem ty nevolnosti nějak v práci přetrpěla, někdy jsem si brala i volno. A ještě studuješ? Kdy budeš končit? My jsme mimčo plánovali, až manžel dodělá školu a nakonec to všechno pěkně vyšlo - otěhotněla jsem v březnu a manžel má příští týden promoce 🙂 Já jsem se právě taky dočetla, že se dá pohlaví určit už kolem 13tt, ale pak jsem zase četla, kolikrát se doktoři sekli. Jdu k doktorce teď v pátek, tak uvidím, jestli mi něco řekne. Jestli se teda prcek dobře natočí 🙂
Krásnej pejsek na fotce! My máme rotvajlera - tak jsem zvědavá, jak příchod mimča zvládne, jelikož není zvyklej na děti.

michaela_2
4. črc 2011

@rradka Já jsem právě ukončila druhák a příští rok jsem měla mít státnice - bakalář. Takže jsem si to na rok odložila a další říjen budu pokračovat dálkově, miminku v té době bude deset měsíců, tak uvidíme 🙂.......tak to vám gratuluji, to bylo úplně načasované 🙂.............jinak s tím pohlavím, ono asi čím dříve se ptáš, tak je možné, že ti to v průběhu ještě můžou změnit, ale já se stejně zeptám už příště 😀 zase moje doktorka je taková, že když to nebude dobře vidět, řekne mi to................pejsek na fotce je manželovy ségry, ale často si ho půjčujeme, je to zlatíčko 🙂 moji rodiče doma mají ohařku a to je zase pěkný číslo 🙂

rradka
4. črc 2011

@michaela_2 tak to budeš mladá maminka 🙂 Mě je "už" 29, tak jsem ráda, že nám to vyšlo celkem brzo. Moje doktorka je tak hrozně ukecaná, že mě ani nepustí ke slovu...tak doufám, že se nezapomenu zeptat. I když jsem tak napjatá, že to asi nezapomenu😉 A tebe teď čekají prázdniny? Jestli jo, tak ti závidím...špatně ti už není, tak si můžeš užívat. A máš už vidět bříško? Mě totiž ještě nevylezlo, což mě celkem mrzí 😒 Už se těším, až se budu moct pochlubit pupíkem 😉

michaela_2
4. črc 2011

@rradka Jj teď mám prázdniny - vlastně takové úplně poslední myslím 😀 . Chodím tedy třikrát týdně do kanceláře na brigádu.............jinak bříško už malinko znát je, zatím to není nijak hodně vidět, ale v plavkách se to už třeba pozná - teda těhotenství by mi asi ještě netipnul kdo to neví, ale oproti tomu jaké jsem měla bříško dříve, tak už se trochu změnilo 🙂.................už jste přemýšleli o jménech? 🙂 my ano, ale u holčičky se to pořád mění 🙂

rradka
4. črc 2011

@michaela_2 mě by taky nikdo netipnul, že jsem těhu a večer vypadám spíš přežraně než těhotně 🙂 🙂 a ráno tam zase nic není.
U holčičky jsme se shodli - to by byla Laura. A u chlapečka máme dilema. Já chci Davida, manžel Olivera. A taky se nám líbí jména typu - Tobiáš/Tobias, Tadeáš, ale bohužel příjmení nám začíná na Š, takže by to měl chudák těžký. A taky řešíme, že když to bude vánoční dáreček, tak aby aspoň svátek měl někdy v létě 🙂 Co vy?

michaela_2
4. črc 2011

@rradka Tak chlapeček by byl po tatínkovi - František..........a u holčičky jsme se hned shodli na Adélce - ta se líbí nám oběma.....ale je jich víc, ještě třeba Magdalenka a mě osobně se hodně moc líbí Adrianka, ale ta neprojde 🙂...............jinak David je u kluka moc pěkný 🙂.......................kdy začnete shánět věci typu kočárek a tak? Já jsem si tedy chtěla dát po zařizování svatby a zkouškách přes léto klid a začít shánět tak na podzim 🙂...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru