Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
7. črc 2011

bré rááánko, byli sme na kontrole a zahráli divadlo největší... Ondra chtěl jít taky, že kdyby náhodou UTZ tak aby viděl na vlastní oči co to je, abych ho prý nevodila za nos, takže mimo plán dr. udělala utz 😀 řekla "pindíka nevidím, ale zas si dal ruce mezi nožky, tak nevím" 😀 odcházeli sme a Ondra... já jí dám, pindíka nevidím 😀DDD

@marketas1 fakt ste nepořídili? ☹((

@cell no zkoušeli sme toho urban nexta, s hýbací zadní nápravou.... to co sme teutonkou zatočili napoprvé, s mutsíkem asi na tříkrát, jak autem... takže my fakt už máme jasno 🙂

ami33
7. črc 2011

@marketas1 tak kolíbku bych taky brala 🙂 kdyby teda ji někdo měl ,ale kupovat ji nebudu. U tchýně máme postýlku, tam nemusíme vozit,takovou ještě po manželovi snad a šagrové kovovou bílou,ale na ty návštěvy to stačí a matraci si tam koupila tchýně novou. Ale počítám, že budeme dost cestovat, takže ji určitě uživíme.

ami33
7. črc 2011

@cell no taky možná ještě se najde cestovní postýlka u švagrové, nevím jestli ji nemá na chalupě, ono se to zase hodí když dojedeme k nim , že tam bude.

marketas1
7. črc 2011

@ami33 tak já jsme právě tyhle 2 komody a postel vybrala z masivní břízy, krásnej a světlej nábytek. A skříň by se časem koupila. I pak stůl...Co myslíš? No a nakup co to půjde, když někdo platí! To já bych tak nakoupila!
@cell já právě tu cestovní postýlku nechám u mojí maminky,když tam pojedeme,když už mi ji kamarádka půjčila. Jinak bych ji taky nevyužila na nic

marketas1
7. črc 2011

@ami33 kurnik, mám ještě jednu kamarádku na valachách, co má kolíbku - jak by jsme to udělaly.....
@kajka_37 a jako na pytel s nábytkem. A nevíte teda, jestli je to klučík nebo malá slečna,jo? ☹

kajka_37
7. črc 2011

@marketas1 zatím ne, máme si počkat na 20tt, no a i když pak se bude stydět, tak zajdem za tím kamarádem.. 🙂

cell
7. črc 2011

@kajka_37 : měli jste zkusit ten s předníma otáčecíma kolečkama ..... a byli byste na tom jako teď já 😀

ami33
7. črc 2011

@marketas1 já myslím, že ten nábytek je dobrá volba, protože když nebudete kupovat všechno naráz tak skříň v bříze by nebyl pak problém dokoupit,aby to bylo všechno ze stejného materiálu, sice masiv mění někdy barvu jak tmavne,ale to by ti pak dotmavla i ta skřín.A jestli je to za dobré peníze, tak bych neváhala, protože masiv je masiv a je to nejpřírodnější nábytek jakej může b ýt a to je do dětského pokojíčku podle mě to nejvhodnější.

ami33
7. črc 2011

@marketas1 no mě se ty kolíbky strašně lííb,ale je to na chvíli, cestovní postýlku máš na pár roků.

kajka_37
7. črc 2011

@cell my jí řekli že chcem tereňák a tak nám ho ani nenabízela 😎 😀

ami33
7. črc 2011

@kajka_37 já taky s pohlavím musela čekat do 20 týdne a to se neschovával, prostě moje dr. mi říkala že je tam furt jen pupenec ...podle mě si nebyla jistá a nechtěla mě mást...ve 20 týdnu mi řekla, že je kluk.

marketas1
7. črc 2011

@kajka_37 NEBUDE, TO JE CELKEM dlouho,ten velkej utz,cca 15 minut,tak za tu dobu se určitě prcek ukáže,neboj! 🙂
@ami33 no za dobrý peníze. Jsme našla postel za 3000 a komodu za 3120,- jednu. tak že by jsme koupili 2 komody a tu postel + postýlku tu,co jsem měla vybranou už dřív....

marketas1
7. črc 2011

@ami33 taky se mi kolíbky líbí, ale je to fakt jen cca na půl roku, taky bych ji nekupovala novou!

ami33
7. črc 2011

@marketas1 no ale to je dobrá cena, masiv ti vydrží fakt dlouho, brácha se švagrovou mají v pokojíku u holek taky všechno masiv, nechávají si to teda dělat na zakázku,ael ten nábytek je jako nový furt a holky mají 4 a 6 let a jsou to jako divoženky.

ami33
7. črc 2011

@marketas1 a dokonce jsem zjistila, že si můžu dát na mobil aplikaci na hlídání dětí, která pracuje jako chůvička, což je dobrá věc,ale chůvičky budu mít taky od švagrové.

kajka_37
7. črc 2011

@marketas1 uvidíme 🙂) kámoška čekala do 25tt než se mrně ukázalo 🙂)

marketas1
7. črc 2011

@ami33 tak já mám mobil už 7 let,tam asi aplikaci nedám 😀 A právě si říkám, že k tomu masivu dokoupím časem i zbytek, že to nebdue takový problém jako u lamina....Jen je to pekelně drahý ☹ My by jsme to nechali taky udělat na zakázku, ale to by nás vyšlo kolem 50tisíc všechno ☹ takže asi jen ty komody teď a postel a skříň prostě až našetříme.....Což na mateřské asi nebude....

marketas1
7. črc 2011

@kajka_37 hlavní je, že se vůbec ukáže! 🙂

ami33
7. črc 2011

@kajka_37 no mě švagrová říkala, že před týdnem porodila kámoška...nejdřív se prcek nechtěl ukázat, pak jí docela pozdě řekli na jednom utz že kluk a porodila holčičku, takže překvápko na porodním sále 🙂

ami33
7. črc 2011

@marketas1 hele to ti bude stačit v pohodě...švagrová má 2 komody pro holky a teď je jim 4a6 a říkala , že jim teď nechají udělat skříň, bez té skříně se pár roků obejdeš a nebo vzít jednu komodu a jednu skříň a ses vybavená.

marketas1
7. črc 2011

@ami33 to já bych vzala jednu komodu a jednu skříň, ale skříň stojí od 10tisíc do 20tisíc a ani na tu za těch 7tisíc už nemáme. Já chtěla jednu komodu a jednu skříń,a le že je to tak drahý,tak bych právě koupila zatím 2 komody, ať mám kam dávat věci a skříň až časem....

ami33
7. črc 2011

@marketas1 ale možná by ti stačila i jedna komoda...záleží kolik máš úložnýho prostoru v bytě.

marketas1
7. črc 2011

@ami33 no právě že už žádný není, takže ty 2 komody určitě potřebuju,skříň by byla ideální, ale bohužel jako!

kajka_37
7. črc 2011

@ami33 to překvápko se může stát dycky 😀

ami33
7. črc 2011

@marketas1 no tak koupíš 2 komody a na skříň máš pak pár roků čas.

ami33
7. črc 2011

@kajka_37 no ty mi povídej, já to říkám furt, že i v době ulrazvuků, to není nijak ojedinělé. 🙂

marketas1
7. črc 2011

@ami33 tak moc děkuju za radu! 🙂 Takže bude světlý nábytek, bílé zdi i světlá podlaha a doplňkyˇasi ve světle modré barvičce - co myslíš?
@kajka_37 ty jo, to musí být jako mazec,když počítáš třeba s klukem a narodí se holka!

rradka
7. črc 2011

@michaela_2 Dobré ráno 🙂 Jak sis užila volno? 🙂 Chodím na těhotenské cvičení zatím jen chvilu - je to posilování na balonu a s gumičkama, nacvičování dýchání. Donedávna jsem ještě lítala na kole a chodila na tenis a na zumbu, ale teďka mě vystrašila přítelkyně od bratra, že by to prcek nemusel udýchat a mohl by mýt následky. Prej ti tep nesmí přeskočit 140. Tak už radši dělám vše jen rekreačně 😉 ale kolikrát i v práci mi tep určitě vyskočí výš 🙂 🙂

rradka
7. črc 2011

@marketas1 Ahoj Marki, můžu se zeptat (možná jsem to přehlídla) kdy ti řekli pohlaví špunta? Já jsem celá napnutá...zítra jdu k doktorce, ale ta má obyč ultrazvuk, tak asi až v 20tt na tom velkým, že?

kajka_37
7. črc 2011

@marketas1 no to jo 😀

jinak prý se jim něco nezdá a budou posílat moč na rozbor 😅 a příště zase krev... pač mám hodně leukocitů (ale to mohlo být ovlivněno tím jak sem nepila) :-P

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru