Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
6. zář 2011

@lipetra No, štve mě, že jsem koupila nádhernou zimní budnu pro holčičku... tak by mě kluk pěkně vypekl 😀 . Jináč ten zbytek je neutrální, takže to je dobrý. Já jsem taky pořád v jednom kole. Ve čtvrtek jsem domalovávala byt - chyběla mi ještě předsíň. Teď už je to komplet, aspoň něco jsme stihli 🙂. Ten dětský pokoj už nestihneme určitě. Všechno jde pomaleji, než jsme čekali a plánovali. No jo no, tak to snad stihnem aspoň do Vánoc 😎 . Já už mám tašku taky částečně sbalenou... ještě nějaké věci a můžu frčet do nemocnice. Jen jsem celá nesvá z toho, že neznám přesný den, kdy to na mě přijde 😀 . Jsem ráda, když mám věci naplánované dopředu, a tohle napjaté čekání mě ničí 🙂 .
Ani nevíš, jak mi všechny chybíte. Občas mám cukání se na ten facebook taky vypravit. No, uvidíme, třeba se k tomu taky jednou dokopnu. Kdyby byly nějaké novinky, určitě mi písni ... moc ráda o Tobě uslyším (teda uslyším o Tobě ráda i bez novinek 😉 ).

mannadela
6. zář 2011

@ckaty Ahojka, tak to je supr, že jste se tak hezky zabydleli. Kdeže přesně bydlíte? Šumava je krásná, mimčo bude vyrůstat v hezkém prostředí. Jojo, kopancema mě to naše dítko taky pěkně zásobuje 🙂. Oblíbilo si kopání do boků... až při tom nadskakuju bolestí... potvůrka.

lipetra
7. zář 2011

@mannadela Ahoj no ja mam tasku sbalenou, ale taky nevim kdy to na me prijde a hlavne tak nejak mam z toho porodu velky respekt, tak uz se mi o nem obcas i zdalo. Hlavne at je vse v poradku a chlapecek je zdravy, to je nejdulezitejsi.
To pak stihnes dodelat vse, i kdyz kazdy rika ze po narozeni uz nestiha nic. A bundicka bude treba pro dalsiho potomka🙂 A kdovi treba to ta Viktorka fakt bude...prala bych vam to🙂

ckaty
7. zář 2011

@mannadela Bydlime v Sušici 🙂 mne ty kopance taky obcas pekne zaboli..bude to asi pekna dracice 🙂 To my mame oba dva terminy 11.11...ale ted na poslednim ultra mi rekli,ze je mimi asi o par dni starsi/vetsi...popravde uz se tesim az bude venku..zacina me to zmahat...takze kdyby sla o tyden driv /vic radsi ne/ tak budu jedine rada 🙂 koukam 37tt tak to uz se muze mimi prihlasit kazdou chvilku..kamaradka ted porodila ve 38tt holcicku..krasnou zdravou Danielku 😵

ckaty
7. zář 2011

@lipetra ahoj 🙂

lipetra
7. zář 2011

@ckaty Ahoooj, jak je?

ckaty
7. zář 2011

@lipetra tehotne 😉 dyk to znas.. pripadam si uz takova nemotorna a to sem pribrala zatim jen 7kg..nevim jak si mam vecer lehnout..jesteze mi sestra pujcila kojici polstar..bez nej bych asi neusnula 😀 ..celou noc beham na wc...zaha me pali jako blazen...ale jinak je vsecko ok a uz se na tu nasi holku moc tesim 😉

ckaty
7. zář 2011

@lipetra a jak se mas ty? co malej? 🙂

lipetra
8. zář 2011

@ckaty Ahoj tak nejak podobne. Ja pribrala osm kg a prijdu si jak vorvan i tak, kdyz jdu do schodu tak funim, no hruuuza. Ale uz se to krati. Ted si uzivam materske. 🙂

ckaty
8. zář 2011

@lipetra to o tom funeni mi povidej..bydlime ve 3.patre bez vytahu 😲 😒 🙂 ale kdyz sme byt kupovali rikali,ze je v planu vytah..tak snad pri 3.detatku.. jestli panbuh da ..bude...nebo aspon na stary kolena..uz takhle se sem pritelova 70ti leta maminka/tchyne vydrapala jen jednou za ten skoro rok co byt mame a rekla uz nikdy 😒 ja jeste na matersky nejsem,ale mudr me uz nechal doma...dojizdet do prahy do prace by fakt neslo🙂)

lipetra
9. zář 2011

@ckaty Tak to musi byt, ja nastesti chodim jen jedno patro, bydlime v domecku, ale i tak mi to staci...🙂Tak tri patra bych asi uz lezla po ctyrech🙂 Ja jsem od minuleho tydne na materske, tak zatim OK. Jen vcera jsem byla v praci na oslave sefa narozenin...

marketas1
12. zář 2011

ahoj holky, koukám, že i tady to pořád jede 🙂

ckaty
12. zář 2011

@marketas1 kéžby 🙄 jak se mas..co mimi? 🙂

ckaty
12. zář 2011

@lipetra no ja taky vypadam jak kdybych vybehla minimalne na mont everest 😀 Na party?takze sis tukla dzusikem 😉

mannadela
12. zář 2011

@marketas1 Jooo, jede 😀 ...seš vtipná 😀 ... chcípl tu pes. Jak se máš, co je nového? Co Klárka a Ilča?

lipetra
13. zář 2011

@ckaty Cucla jsem si kapicku sampicka a mela jsem pocit jak kdybych vypila lahev🙂No ja bych asi ty posledni schody plazila jak had, me fakt staci ty nase do jednoho patra vyjit parkrat za den a funim...

ckaty
14. zář 2011

@mannadela Jak je mozny,ze ti jednou reknou,ze je to holka po2. kluk? to tam nekdy je a jindy neni pindik 😲 🙂 ?

ckaty
14. zář 2011

@lipetra vidis kdybys byla alkoholicka jak bys ted v tom jinym stavu usetrila? 😉 mimochodem miminko bylo pred 14dny hlavou dolu a ted mi zase v patek rekli,ze je hlavou nahoru...mi z ni klepne 😒 🙂 ..a jelikoz mi pri tom cukr.testu nasli o malinko vyssi cukr tak mi rekli,ze nechtej riskovat a pujde o 14dni driv 😒 ...u Apolinare.. A taky vas ty detatka tak porad kopou do zeber? to boooli

mannadela
14. zář 2011

@ckaty No, ten na tom ultrazvuku nebyl vidět nikdy 🙂. Buď to byla jasná holka nebo tam byla vidět varlata. Takže nám jedna vtipná doktorka řekla, že to je buď kluk bez pindíka nebo holka s velkýma stydkýma pyskama... takže pak si vyber 😖

lipetra
16. zář 2011

@ckaty Tak to se tam mozna i potkame🙂 u Apo. Ja jdu pristi stredu k Apo do poradny, tak uvidime jak dopadneme, zda pujdeme cisarem nebo prirozene.

ckaty
16. zář 2011

@mannadela pekny 😒 to moje kamoska ma bratra..asi 4 bratrance a rodej se jim samy kluci...ona je jedina holka...a jednomu z tech bratrancu rekli,ze to druhy mimi je na 99,9% holka..cela rodina silela..vsechno koupili v ruzovy...panenky atd...a narodil se kluk:-O

ckaty
16. zář 2011

@lipetra to je mozny 🙂 proc cisarem? 😲 neni hlavickou dolu nebo je moc velkej...?

lipetra
16. zář 2011

@ckaty kvuli pateri, mam skoliosu a tim padem i panev posunutou o centimetr, tak rikal ortoped, ze mozna by bylo lepsi nez riskovat udelat cisare, ale ze vse zalezi na porodnikovi, pac ta panev se rozsirila a taky se pohnula trosku, tak kdovi jak to dopadne

ckaty
16. zář 2011

@lipetra ahaa

ckaty
16. zář 2011

ja sem si ted zazila priiima akcicku v Bille... sla sem tam nakoupit a hned u vchodu u jablek se mi zamotala hlava a tak sem si sedla na bobek a pak sem se jim tam malem slozila nebyt jedny znamy ktera me chytla...sebehly se prodavacky a volali zachranku...fakt parada..mam totiz i normalne nizkej tlak,ale dneska mi klesnul asi faakt hodne.tak sem se probrala a rekla at zrusej zachranku,ze zavolam priteli,ze si pro me prijede...tak sem mu zavolala do prace..ten uplne na prasky..nalozil me a ze me musi nechat zkontrolovat v porodnici..tak me odvezl do strakonic..tak me prohlidl primar...+sono+srdicko+tlak etc. a jsme v poradku...ale fakt neprijemnej zazitek..

ckaty
16. zář 2011

a dneska mi prisla jedna uzasna vec ..
pro mimi...mela jsem to uz pred lety pro Nikki,ale nechala sem to bohuzel v italii...Nikki totiz casto po nakojeni blinkala /reflux/ a ja se bala,ze se udusi,kdyz bude spat porad na zadech..tak takhle sem ji mohla davat i nabok...a taky aby mela hezky kulatou hlavicku a ne placatou vzadu jako nektery ditka co porad spinkaj na zadickach...
http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=...

lipetra
17. zář 2011

@ckaty kamaradky mi radi, at az pujdu do poradny do porodnice, at jim tam dam tu zpravu od ortopeda, kde je uvedeno, ze by uvazoval o cisari, ale rozhodnuti je na porodnikovi, ze si zato klidne i priplatim...tak nevim zda to zkusit nebo ne, ale za zkousku asi nic nedam, lepsi nez se bat, ze se mi tam nekde v porodnich cestach blokne nebo co...

ckaty
18. zář 2011

@lipetra to urcite udelej!..a neboj vsechno bude ok u apolika sou profici 🙂

lipetra
18. zář 2011

@ckaty ja vim, proto jsem si ji taky vybrala, proste reknu, ze me ty zada boli, ze mi ten ortoped doporucil cisare atd. a pripadne ze jsem ochotna si zato klidne i priplatit, ale nabizet pet tisic asi nebudu, to mi prijde takove blbe...i kdyz se to pry normalne deje

ckaty
18. zář 2011

@lipetra Coze 5 tisic za cisare? 😲 no voni si to nelajsnou,takte jestli to vyhodnotej jako lepsi pro tebe a mimi tak ti ho urco udelaj 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru