Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
16. kvě 2011

@ami33 fakt? ty jo, to mě nenapadlo, že by se to dalo koupit 🙂 tak mi pisni recept 🙂
@kajka_37 by měli sousedi radost, jak bych zalívala zahrádku a ta hlína by jim stékala na balkóny :.-D

kajka_37
16. kvě 2011

@marketas1 tak až by na tebe vlítli tak bys hrála že ty niiic ty muzikant, to ti nad váma :D

marketas1
16. kvě 2011

@kajka_37 😀DDDDDDDDDDDDD tam bydlí domovník a to by mi nikdo nesežral 😀

kajka_37
16. kvě 2011

@marketas1 no tak jinak... kde se to tam vzalooooooooooooooooooooo :DDDDDDD

marketas1
16. kvě 2011

@kajka_37 😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

lipetra
16. kvě 2011

Teda vy cloveku delate chute 😀

kajka_37
16. kvě 2011

tjo ty jahody sou fakt kouzelný.... už je mi zas znatelně líp... 😵

marketas1
16. kvě 2011

@kajka_37 už zase máš jahody?

Holky, já se loučím, za chvilku mizím 🙂 tak papa zítra a krásný zbytek dne 🙂

kajka_37
16. kvě 2011

@marketas1 njn 😎 muž jich koupil o víku hafo...ale mě je po nich faaaaakt líp 🙂
tak páá ;)

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 hezky zbytek dne

lipetra
16. kvě 2011

@kajka_37 Jeee ty mas zivot, ja mela o vikendu meloun, pritel koupil a nakonec mi jeste snedl pulku 😒

kajka_37
16. kvě 2011

@lipetra ts, to je darebááááááááák.... no já dělala pudink, a kdybych ho nehlídala tak sežere i moje mističky 😲

lipetra
16. kvě 2011

@kajka_37 To znam, clovek si neco pracne koupi nebo udela a on mi to pak sproste sezene, ale ne taky porad, to bych mu zas krivdila 🙂

kajka_37
16. kvě 2011

@lipetra jj... já drahému nabízela jahody že jich fakt koupil mraky :D ale to neee, to on nechtěl... :D

lipetra
16. kvě 2011

@kajka_37 To maso, to by si dal urcite s chuti 😉

kajka_37
16. kvě 2011

@lipetra no jejej :D

lipetra
16. kvě 2011

@kajka_37 kdyz si dam okurku, tak pritel se oskliba, ale zato kdyz je to kus flakoty, tak to by snedl snad celeho bycka 🙂

kajka_37
16. kvě 2011

@lipetra taky chodí na 500g stejčíček? :D můj k tomu dodává ž je určitš light .D

misssutko
16. kvě 2011

Holky, zítra mi držte pěstičky, jdu totiž na prvotrimestrální kombinovaný test na vývojové vady. A už teď z toho mám nervy 😖 . Snad všechno dobře dopadne

lipetra
16. kvě 2011

@misssutko Urcite to dobre dopadne, drzime palecky. Pockej az uslysis srdicko na plne pecky, to je nadhera 🙂

lipetra
16. kvě 2011

@kajka_37 tak nejak, on by mohl mit kureci a hovezi farmu na tu jeho spotrebu masa 😀

kajka_37
16. kvě 2011

@misssutko taky držím pěstíííí ;)

misssutko
16. kvě 2011

@lipetra : Díky za podporu 🙂

misssutko
16. kvě 2011

@kajka_37 : Díky 🙂

lipetra
16. kvě 2011

tak ja letim na cvico, mam padlika, hezky zbytek dne pa pa pa

kajka_37
16. kvě 2011

@lipetra paa

monulkab
16. kvě 2011

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-13/vip-xl/ holky líbí se mi kočárek Hartan, máte k této značce nějaký bližší info?

monulkab
16. kvě 2011

kočík č. 728 - vím že bych asi časem nadávala na to že je špinavej, ale je tak krásnejjjjj!

marketas1
17. kvě 2011

Hoj holky 🙂
@misssutko držím pěsti!
@kajka_37 já jsem dávala manžovi taky jahody a nechtěl, prej je nebude Toníkovi papat, že Toník je má rád 🙂 Miláček!
@lipetra maso je maso 🙂

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 hoj babo, tak já jedu i jahody i maso,ale včera jsem si dala zdravou večeři, tzatziky s toastem a ráno musli s mlékem, ať si taky to malé zvyká na zdravou výživu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru