Vyšlo vám pohlaví podle prstýnku/kyvadla?

smudlinka10
4. črc 2012

Zajímalo by mě, komu vyšlo pohlaví, které měl mít podle prstýnku nebo kyvadla (stříbrný prstýnek nebo kyvadlo zavěšené na vlasu apod. se dá nad bříško nebo dlaň a pokud se kýve je to chlapeček, pokud začne kroužit je to holčička).
Sama jsem to s manžel zkoušela a prstýnek kroužil jako blázen, tak by mě zajímalo jak moc je tato metoda spolehlivá. V naší rodině to vyšlo vždy, ale ráda uvítám zkušenosti ostatních 😀
(p.s. neberu to smrtelně vážně, co nosíme se stejně na 100% dozvíme až když je to venku 😅 😀 )

marses
22. kvě 2014

U nás v rodině vyšlo všem, včetně potratů. Mě i manželovi vychází holka a pak kluk. Holčičku už máme. Druhé chceme ale taky holku, tak nevím co s tím 😀

denulins
22. črc 2014

U mě taky vyšlo... vychází mě tři, holka a pak kluk a kluk.... holčičku jsem potratila, ted máme kluka, moc bych si přála druhé mít holčičku, ale jak tak vidím, tak se smířím s tím že i druhý bude kluk.. Jinak paní co psala že je kyvadlo ovlivnitelné, tak je to pravda, proto je lepší, když vám kyvadlo děla druhá osoba-které je jedno co budete mít 🙂 a nejlepší je když se na to nedíváte a nemyslíte na to co kyvadlo vyvěští...

alenavy
9. pro 2014

U nás to nesedělo🙂

snezenka123
26. pro 2014

Ahojky, tak u mě to vyšlo🙂 u prvních dvou těhu jsem to nezkoušela, ale u tohoto těhu jsem vnitřně cítila že to bude holka, zkoušela jsem potom kyvadlo, a holka mi vyšla na začátku těhu i potom později. Moje známá mi pak zkoušela kyvadlem zjistit pohlaví(aniž bych jí řekla můj výsledek) a vyšla jí také holka(2x) no a na utz potvrzena holčička 😵

mislentilka
26. pro 2014

nam taky 2x vyslo

vkkc
26. pro 2014

Nám to nevyšlo, prstýnek předpověděl kluka a holku - a máme kluky dvojčata a teď čekáme taky kluka (potvrzeno na genetice) 🙂

versatilka
26. pro 2014

nám ano 🙂 předpověděl kluka a holčičku a máme dvojčátka kluka a holku

pajinka85
17. led 2015

Já mám podle prstýnku mít 2 kluky a holčičku. No kéžby se nepletl. 😉 kluky uz mám 🙂

monikazajickovaa
1. bře 2015

mě vyšel kluk.. a mám kluka a druhé se zastavilo :( a to bych si druhé prála strašně moc

lucyen87
1. bře 2015

mě se prstýnek zastavil, takže bych asi neměla mít dítě, ale i tak se nám později narodil kluk bez nějakých jiných zásahů...

eileenk
1. bře 2015

Je to nesmysl, mě to nevyšlo a kamarádům taky ne.

inkognita
19. bře 2015

Ahojky, já zkoušela prstýnek, sodu a čínský kalendář: jasný kluk, podle UZ ve 20.tt údajně jasná holka 😀 Tak jsem byla docela mimo, když mi MUDr. začala popisovat kávové zrno 😉 .. snad jedině podle růstu manželova břicha (když roste = holka, když neroste = kluk) mi to vyšlo.. manžel přibírá zároveň.. 😒 tak uvidíme po porodu, nebo na dalším UZ co mi sdělí 😎

maki73
19. bře 2015

no manželovi to sedí a u nich v rodině všem, teta to dělá tak z legrace každému a zatím se u všech potvrdilo, ale také tomu na 100% nevěřím, doufám, že se sekla v počtech, přisoudila nám holčičku a chlapce s čímž je manžel spokojený a zatím to pasuje, ale já si přeji ještě další za nějaký čas...

marley7
9. kvě 2015

A ako sa to vlastne robi? Vsade pisu inak....ja mam prveho chlapceka a toci sa mi do kruhu..

ally888
4. čer 2015

Ahojky, mě poprvé v životě kyvadlo zradilo a vzhledem k tomu že i vykládám karty, tak ty mi taky ukazovali holku.Podle doktorů je to kluk, tak uvidíme

kris88
4. čer 2015

Me vestili kluka a mame holcicku.

qz
4. čer 2015

Mně věštila kamarádka už v nějakém 5. týdnu, sama jsem to tušila hodně dopředu a ještě mi to říkali i neznámí lidé - holka. Potvrzeno na 95 %, myslíme, že se už nic nezmění 🙂

snekule
6. dub 2017

Ahoj holky, chtěla bych zpět obnovit tuto diskusi...
mne teda prstýnek nevychází, ale když to udělám jiným, tak se nikdy nespletl, i lidem, co uz deti mají... Asi je u me nějaká chyba. 😄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru