Vyšlo vám pohlaví podle prstýnku/kyvadla?

smudlinka10
4. črc 2012

Zajímalo by mě, komu vyšlo pohlaví, které měl mít podle prstýnku nebo kyvadla (stříbrný prstýnek nebo kyvadlo zavěšené na vlasu apod. se dá nad bříško nebo dlaň a pokud se kýve je to chlapeček, pokud začne kroužit je to holčička).
Sama jsem to s manžel zkoušela a prstýnek kroužil jako blázen, tak by mě zajímalo jak moc je tato metoda spolehlivá. V naší rodině to vyšlo vždy, ale ráda uvítám zkušenosti ostatních 😀
(p.s. neberu to smrtelně vážně, co nosíme se stejně na 100% dozvíme až když je to venku 😅 😀 )

jarunkaxyz1
4. črc 2012

Nevyšlo to ani v jednom případě 🙂

martinan4
4. črc 2012

Tak se mnou si kyvadlo nevědělo rady - chvíli se točilo, chvíli se kývalo 🙂 A nakonec je to kluk. Dala bych na svou intuici, já jsem od dvou čárek na testu tušila kluka a vyšlo to 🙂 Ale kamarádce, která mi "věštila" to jinak pokaždé vyšlo (asi u pěti mamin) 🙂

audi1986
4. črc 2012

pokud můžu věřit paní doktorce, která na 100% řekla, že to bude kluk, tak kyvadlo vyšlo -) jediný co mi nevyšlo byla soda a to asi jen kvůli tomu, že jsem nikdy neudělala test z ranní moči

anieanne
4. črc 2012

Na Nelinku mi to vyšlo. Pak dávala kamarádka ještě pár kontrolních otázek, a nevyšla jen jedna 🙂

finezuza
4. črc 2012

u nás to vyšlo, ukázala mi to kamarádka, kyvadlo ukazovalo holku a máme Vendulku, u ní to taky na kluka vyšlo, ale u další kamarádky se kyvadlo nestrefilo 🙂

hojda
4. črc 2012

já nějak neměla odvahun to zkusit, ultrazvuk nic neukázal tak to bylo překvapení

zuzik24
4. črc 2012

U nás čarovala tchýně u prvního těhu. Vyšlo nám, že čekáme holčičku a v budoucnu budou ještě dva kluci. A opravdu, první se nám narodila Verunka a teď čekáme chlapečka 🙂 Co je zvláštní, že podle čínského kalendáře početí, kalendáře podle stáří krve (nebo jak se to jmenuje) nám v obouch případech vycházel přesný opak. Takže u nás kyvadlo funguje na 100%. Jen tedy nevím, jak to bude s tím třetím chlapečkem, plánujeme jen dvě děti 😀

coxa
4. črc 2012

Poprvé vyšlo - kluk, podruhé nevyšlo - podle kyvadla holčička a je to kluk. 😉

kaculka46
4. črc 2012

Když moje sestra čekala mimi bylo mi čtrnáct a prstýnek jsme zkoušely.Tenkrát mi to ukázalo chlapečka a dvě holčičky.Ještě před pár lety jsem v tu třetí nevěřila,no a zítra jí jsou dva! 😀 😀

haskova7
4. črc 2012

Tak nám to vyšlo na 100%. První vyšel kluk a bylo to tak, a pak holčička. Když to zkoušíme potřetí, už nic, prstýnek se ani nehne. Takže asi zůstaneme u těch dvou dětí, protože třetí fakt neplánujem 🙂 Zkoušela jsem to i u kamarádky a ukazovalo to kluka a byl tam 🙂) 😀

mamkamarketa
4. črc 2012

Prosim muzete mi nekdo poslat do ip "presny postup"
Jako v jakem tt to nejdrive delat atd. Diky moc

anitram18
4. črc 2012

Vyšlo, 2 kluci a zatím to teda vypadá, že to klapne 😀

slundo
4. črc 2012

tchýni vyšlo vše, nám nic 🙂

maciik
4. črc 2012

Teta to zkousela u svych dvou dcer. Zatim ji to pokazde vyslo.zkousela to u nas,taky uspesne . 🙂

anag
4. črc 2012

Vyšlo ... 🙂

weri1
4. črc 2012

vyšlo

pajiskazemlyna
4. črc 2012

To je zajímavé, po přečtění této diskuze jsem to vyzkoušela a prstýnek se otáčel dokola, tak že by holčička ? 😵 😵 😵 Ale jinak ve všech tabulkách vychází chlapeček, tak uvidíme 😵 Pak (když si vzpomenu) dám vědět 😀 😵

kimby
4. črc 2012

prosím také o IP...jak správně na to

crca
4. črc 2012

mě se to kvedlalo jak kdy a výsledek asi byl správný 😀 Chuděra kyvadlo z toho b ylo zmatené a já se mu nedivím 😀

janca_dobi
4. črc 2012

Mně to kdysi dávno zkoušela (prstýnkem na mém vlasu nad mou dlaní) jedna paní ve firmě, kde jsem byla na brigádě. Vyšla holčička a pak nějak zkoušela druhé mimčo a vyšlo, že druhé mimčo nebude. Zatím máme tu holčičku, ale sourozenečka pro malou bychom určitě chtěli, tak doufám, že se prstýnek v druhém případě mýlil. 🙂

berinka1
4. črc 2012

U nas 100% shoda vzdy🙂
co se tyce spravneho postupu:
kyvani nebo krouzeni neni vubec presne, resp. podstatne... nejlepsi je pouzit prstynek z cisteho zlata, zaveseny na cca 20-30 dlouhe niti. Prvne je potreba jej ´´nakalibrovat´´ tzn. zjistit, na kterou stranu je ano a na kterou ne. To se zjisti tak, ze napr. levou rukou dame nad nejakou vec, ktera je jasna, napr. knihu, pak se v duchu ptame je to kniha? a prstynek zacne krouzit doleva nebo doprava, podle toho zjistime smer ano. Ne muzeme vyzkouset stejne, napr se zeptame je to obraz? ne by melo byt na druhou stranu. Pak muzeme teprve dat prstynek nad brisko, pozor, ne maminka nad sve brisko! musi nekdo druhy. A ptat se, zda je to holcicka, pockame na odpoved a pro jistotu se zeptame i na druhe pohlavi. Upozornuju, ze nekdo muze mit levou ruku a pravou ruku odlisnou, vetsinou se to dela dominantni rukou. A take kazdy clovek to muze mit jinak.

doli1
7. črc 2012

holky tohleje docela zamotané téma.docela do tohoto tématu vidim víc. správně by to mělo byt tak, že prstýnku věříte a znovu už se nebudete ptat.co vám vyjde na poprvé, tak tak to prostě je.
janča- určitě druhý mimi budeš mít.kyvadlo nikdy neukáže nic do daleké budoucnosti.spíše řeší věci co jsou ted. takže spíš ti ukázalo že zrovna v té době další mimi v dohlednu nebylo. až budeš přemýšlet nad druhym mimi tak teprve kyvadlo použij 🙂

vojtaxx
7. črc 2012

Nám vyšlo a mojím všem kámoškám podle tabulky této..přiložené schválně zkuste...
http://jasanek.webpark.cz/plzak.html

monahr
7. črc 2012

Jee ja budu mit holcicku🙂 sice zkusenosti nemam,ale podle prstynku je to jasny 😉 😉 tak jsem zvedava za necelej tyden se to potvrdi na ultrazvuku 🙂

katerina2010
10. črc 2012

Tak jsem vyzkoušela kyvadlo a vyšla mi holčička a podle čínského ká
Endáře taky holčička a podle a podle výpočtu odkazu vojtaxx taky holčička. 🙂 to bude mít malá velikou radost, chce sestěičku 🙂 na oskaru mi ještě pohlaví neřekli a včera na kontrole ultrazvuk nedělali 🙂

rubika
10. lis 2012

U nás prstýnek nefunguje🙂 před svatbou mi vyšel, chlapeček, holčička, chlapeček, holčička no a čekáme třetího kluka...

ange_de_la_morte
10. lis 2012

já osobně považuji věštění z prstýnku/ kyvadla za naprosto k ničemu, protože aŤ uděláš cokoliv tak kyvadlo se bude vždycky klonit k tomu co si přeješ a na co myslíš, já jsem tajně doufala v holčičku - samozdřejmě kyvadlo mi to vehementě potvrzovalo, ale zatím podle 5 UTZ od 3 různých doktorů máme chlapečka, takže sice opravdu uvidíme až v lednu ale kyvadlo je k ničemu skrz svou ovlivnitelnost

tarra27
10. lis 2012

to je otázka přímo pro mě 🙂 poprvé jsem si prstýnek dělala někdy kolem 20let - přišla s tím sestřenka s manželem...a vyšlo mi holka a pak kluk - pamatuji si to dobře, jelikož jsem si přála opačně...pak mi bylo 27let a otěhotněla jsem a dělali jsme si prstýnek s partnerem - oběma nám vyšlo první holka a druhý kluk...no a narodila se nám holka...a pak jsem otěhotněla podruhé a automaticky jsme oba byli přesvědčený, že bude kluk.....a pak jsme šli na UZ a byla tam holka, jsme nechápali....byli jsme rádi,ale byli jsme i překvapený.....a přišli jsme domu a udělali prstýnky znova a vítě co vyšlo? holka, holka kluk.....prostě se to změnilo....je fakt, že než jsem otěhotněla podruhé, tak mě i napadlo, že je škoda, že nebudeme mít víc dětí....a tak jestli nás ti nahoře vyslyšeli.....nevím....ale je potřeba taky napsat, že vyšlo nám to pokaždé stejně - mě i partnerovi..... a kdybychom měli druhého kluka, třetí bychom si asi nepořídili...ted o něm uvažujeme....a vychází nám to stejně holka, holka kluk....tak uvidíme. 🙂

PS nemyslím si, že by bylo kyvadlo k ničemu a pokud se nesnažíš jej cíleně ovlivnit, tak věřím, že ukazuje správně..u nás všem - až na nás na ty změny, vychází.....dokonce jedomu klukovi, co nemůže mít děti ukazuje, že nic - prostě stojí.....

llluckaaa
10. lis 2012

Sama nevím, jestli brát, že vyšlo nebo ne. Kyvadlo mi ukázalo dva kluky a holčičku. První těhotenství jsem potratila, z druhého byl kluk a z třetího holčička.

kett
12. lis 2012

mne kyvadlo vyslo ve vsech trech pripadech🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru