Vyšlo vám pohlaví podle prstýnku/kyvadla?

smudlinka10
4. črc 2012

Zajímalo by mě, komu vyšlo pohlaví, které měl mít podle prstýnku nebo kyvadla (stříbrný prstýnek nebo kyvadlo zavěšené na vlasu apod. se dá nad bříško nebo dlaň a pokud se kýve je to chlapeček, pokud začne kroužit je to holčička).
Sama jsem to s manžel zkoušela a prstýnek kroužil jako blázen, tak by mě zajímalo jak moc je tato metoda spolehlivá. V naší rodině to vyšlo vždy, ale ráda uvítám zkušenosti ostatních 😀
(p.s. neberu to smrtelně vážně, co nosíme se stejně na 100% dozvíme až když je to venku 😅 😀 )

popellka
12. lis 2012

Ano první vyšla, takže druhýho čekám kluka 😉

mami29
12. lis 2012

U nás to dvakrát vyšlo 🙂

sendoska
23. lis 2012

Mojí mamce kyvadlo vyšlo 🙂 i mojí babičce ... jsem zvědava na sebe podle kyvadla holka ... byla jsem v minulosti i na věštění z karet a taky obě věštkyně se shodly na holčičce 🙂..

zmrzlinka
23. lis 2012

ne......vysla holcicka a mame kluka 🙂

janulas84
23. lis 2012

Ne, vyšla holčička a taky máme kluka, jako pisatelka výše 🙂

cutce
23. lis 2012

me jo, ale zadna tabulka nevysla, jen ten prstynek 😀 . ja nicemu neverim 😉

ann_87
23. lis 2012

Dle kyvadla i tabulky vyšel chlapeček a kluka skutečně čekáme 🙂

nikmik
25. lis 2012

Mamce řekla kartářka už dřív, že budu mít kluka a druhé holčičku. Když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, kamarádka zkoušela prstýnek. Vyšel kluk. Od začátku jsem věřila, že to bude kluk. No a teď mi doktor několikrát při UTZ potvrdil kluka.

petrusew
25. lis 2012

kyvadlo mi vyslo po kazde.

latigo
25. lis 2012

Ahojky, mně prstýnek opravdu vyšel a čekáme holčičku. Jinak včechny tabulky na netu mi říkaly, že to bude chlapeček 😉

erufka
4. únor 2013

poprvé mi kyvadélko ukazovalo holčičku a máme jí 🙂 a teď jsem těhu podruhý a kyvadélko ukazuje kluka a na ultrazvuku mi řekli že asi holčička ale ne na 100% tak pokud se mi narodí kluk budu teprve tomu kyvadélku pořádně věřit 🙂 ale hodně maminek co znám to vychází 😉 nechám se překvapit, ale klučíka bych si moc přála, ale rozhodně nejdůležitější ať je mimí zdraví 😉

kamila1979
4. únor 2013

Mně to vyšlo u obou kluků, od doktorů jsme si to říct nenechali, takže jsme předem nevěděli co čekáme.

korcula
4. únor 2013

3x mi ukázalo správně🙂

pissskotka
17. únor 2013

V naší rodině to vyšlo úplně všem...od babičky-přes tety-sestřenky-maminku až po nás...první měl být kluk.. a JE 🙂 pak holčička a po třetí se zastavil..akorát bych ještě chtěla vědět kdy ta holčička bude 😀
Jinak dnes když to babičce uděláme znovu, vyjde jí to úplně přesně...4 děti (správně podle pohlaví a ve správném pořadí) a po páté se prstýnek zastaví...takže u nás to sedí 100% 😉

xmalij
17. únor 2013

vyslo nam to dvakrat po sobe, dve holcicky...bez kalibrovani, bez vymysleni, ktera ruka je dominantni, bez zlata, apod. Zkratka prstynek, event poprve klicem, jeste jsme nebyli svoji 😉 a zabralo to. Stejne tak u trech kamaradu. V nasem pripade nebyl ult. videt prvne celou dobu, takzejsme krouzili snad kazdy tyden 😉. U nas se lezi na zemi u toho. A v zacatku, cca 8tt to bylo hodne slabe krouzeni, postupem casu uz hodne intenzivni.
Nekdo radi sodu a moc, ale to jsem nezkusila.

prdecek
17. únor 2013

mě to vyšlo máme kluka a druhé by mělo být holka

terrytess
27. čer 2013

Mě kdysi kyvadélko ukázalo, že budu mít dva kluky za sebou a třetí holku...chlapečka už doma mám...pak jsem potratila(takže netuším) a ted to vypadá na holčičku... 😉

kacaba85
27. čer 2013

sama ještě děti nemám, ale máma zkoušela sestře a vyšlo to

ajina17
27. čer 2013

jj mě to vyšlo dle prstýnku bych měla mít prvního kluka a pak holku..kluka už mám tak snad i ta holčička vyjde 🙂

zuzik22
27. čer 2013

mě ano-vyšla holka 🙂

jannicen
5. srp 2013

Mě vyšla holčička...a opravdu se narodila...a všichni kolem tvrdili bude to kluk...a já holčičku moc chtěla. 🙂

miilaa
11. srp 2013

Prstýnek ani kyvadlo mi nevyšlo, ale vyšel mi čínský kalendář početí i podle krve a nevolnosti. Různé metody najdeš tady: http://www.pohlaviditete.cz/

magdakovana
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
norma
23. srp 2013

mě u prvních dvou ano,ukazovalo mi to holka,kluk,kluk a mám holka,kluk,holka 😉 a já si tak moc toho chlapečka přála.

ebsian
23. srp 2013

Ano vyšlo, ještě mě má čekat chlapeček a pak prstýnek mlčel. 🙂 Zkoušela jsme to několikrát, ale stále to vyšlo stejně, první holka. Ale bacha, počítají se tam i potraty.

evly
22. říj 2013

Nee,teda zatím,mně i manželovi určil prstýnek kluka,pak holku a máme holčičku a jestli bude časem druhé, to ještě uvidíme.Kluk mi vycházel i ve všech tabulkách-dle krve,Plzák,lunární,atd a prd 🙂

josefka
22. říj 2013

Jo, me jo 🙂

maddlillin
22. kvě 2014

Ahojte maminky, měla bych takový dotaz, zda se to některé z vás stalo... Už nějakou dobu se věnuji věštění atp. 🙂 Co se týče určování těhotenství, vždycky mi to vyšlo. (U pohlaví je to trošku ošemetné, ale počet dětí nikdy nezklamal). Dokonce i u jedné slečny, která 3x po sobě potratila, to vyšlo (s pohlavím, od lékařů znala a poté mi potvrdila, že mi to vyšlo). Další děti mi to u ní nikdy neukázalo a nedávno se mi svěřila, že po nějakých prodělaných dalších komplikacích už mít děti nebude ☹ . A takhle různě bych mohla pokračovat, jak mi to vyšlo....

Ovšem teď jsem se setkala s něčím, co mi vyrazilo dech. U jedné známé mi vyšly 2 děti. Jedno se jim narodilo, o jedno přišla (mělo hodně vývojových genetických vad). I pohlaví těch dětí sedí. Ovšem dál už mi nic prstýnek neukázal. A teď jsem se dozvěděla, že čeká mimčo... A ať zkouším prstýnek jakkoliv, prostě to ukáže ty 2 děti a víc nic. To stejné vychází i jedné mé kamarádce, co se taktéž věnuje různému věštění 😕 . Jsem z toho perplex...

bubbi
22. kvě 2014

Mně to vyšlo, i když jsem to brala s rezervou 😉 (zkoušeno víckrát)

loafeer
22. kvě 2014

Taky vyšlo. Dokonce mi vyšly tři děti a sami kluci....Prvni je kluk, druhe tehu byl potrat, ted jsem znova a opět kluk:o)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru