Vysoká hodnota hcg v 5.týdnu

1306
31. srp 2018

Ahoj holky, včera jsem našla na testu // a tak jsem hned zašla na krev, hodnota hcg 14692, ta hodnota me vydesila, poslední ms byla 27.7. Tak jsem dnes šla na gynekologii, kde na ultz videl plod, zatim nevidel srdicko. Jsem objednaná na pristi ctvrtek. Ptala jsem se, jestli tam nejsou dve, rikal, ze dva plody nevidi.. Ta hodnota me desi.. Nevite, co to muze znamenat? Jsem konec 5.tydne, je to normalne, ze srdicko zatim netluce? Dnes odpo jsem hnede spinela.. Mam trochu obavy, jako asi kazda.. Napiste, co si o tom myslite.. Dekuji.

ani3
31. srp 2018

Ahojky viděla bych to na dvojčátka. Stále je možné,že se to jedno objeví a nebo je taky možnost ,že se vstřebá. Držím palečky! Ať vše probíhá ,tak jak má :-*

ckei
31. srp 2018

Měla jsem to tehdy dost podobně, nakonec vše skončilo potratem v 8-9tt.

herkules6969
31. srp 2018

A nebyla jsi ted v poslední době nemocná? Třeba i viróza, nachlazení atd. ? Někdy organismus chrání plod tím, že hodně zvýší hladinu HCG aby se plod udržel 🙂 ještě to také můžou být jednovaječná dvojčata (to druhé může být za tím prvním a nemusí být zatím vidět 🙂 jinak v 5 týdnu srdíčko ještě netluče, takže to je v pořádku 🙂

misanekk
31. srp 2018

Já byla na utz v 6+0 a srdíčko vidět ještě nebylo a MUDr říkala že je ještě brzy. A teď mám ročního Kubíka.

1306
autor
31. srp 2018

@herkules6969 Nemocna jsem nebyla, ale rekonstruovali jsme koupelnu, takze pred mesic jsem neustale uklizela, stehovala a byla ve stresu.. Mam brat jen tak pro jistotu utrogestan 1-0-1. Trochu me vydesilo to spineni, preci jen toho mam za sebou uz hodne.

zavodnice
31. srp 2018

V 25DPO jsem měla HCG 14 tisíc. Je tam jedno, i když jsem si říkala, že to snad musejí byt dvojčata.

herkules6969
31. srp 2018

@1306 Z uklízení by to být nemělo... Zkus se s tím moc nestresovat, to špinění není úplně dobré, ale zase já jsem třeba asi v 6 týdnu začala docela dost krvácet a ve výsledku to nic neznamenalo. Jsi ještě hodně v začátku, nic neřeš, nestresuj se, budto dopadne a nebo dopadne to příští 🙂 tohle stejně většina žen prostě neovlivní 🙂 uvidíš za pár týdnů, třeba se to uchytí a bude to v pořádku, nebo to třeba budou ty dvojčátka a bude dvojitá radost 😀

1306
autor
3. zář 2018

@herkules6969 tak v patek me odvezl pritel se silnymi bolestmu do nemocnice, nastesti zjistili, ze mi praskla cysta na vajecniku, vse jinak normalni, nabrali mi i znovu hcg a po dvou dnech vzrostlo ze 14600 na skoro 25000, dr rikal, ze hodnota hcg roste adekvatne.. Ve ctvrtek jdu na ultr, furt premyslim, zda uz se objevi srdicko a modlim se.. Furt ale slabe spinim, bricho boli jako na ms.. Beru utrogestan. Spineni je nejvic pres den, kdy chodim po praci, jakmile prijdu domu a lehnu si, tak to ustane.. To cekani je hrozne..

herkules6969
3. zář 2018

Tak aspoň, že zatím to vypadá v pořádku (ťuk, ťuk) 🙂 Někde jsem i právě slyšela, že cysta na vaječníku může působit i vyšší hladinu HCG, tak jestli to nebylo hned v začátku vysoké i kvůli tomu??? Jinak břicho jako při ms bolí i při standartním těhotenství, byla jsem těhotná 3x a pokaždé jsem to zjistila až později, protože mě pořád bolelo břicho jako kdybych to měla dostat 😀 Držím palce at to dobře dopadne 🙂

ani3
9. zář 2018

@1306 nějaké nove zprávy ? ☺️

1306
autor
9. zář 2018

@ani3 Bohuzel jsme o mimco prisli, precti si muj prispevek v diskuzi, jak se vyrovnat se ztratou miminka ☹️

ani3
9. zář 2018

@1306 je mi to vážně strasne moc líto berusko,to je trápení 😰 posílám ti spousty sil a pokud možno i pozitivní energie ... naděje umírá poslední 💋 ver v lepší zítřky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru