Vytékání z prsu v těhotenství. Míváte to také?

hanna
31. kvě 2009

Načla sem toto téma,protože mě zajímá jestli to taky máte.Když se v noci otáčím a ležím si na prsu,ráno se probudím s flefem na košili,bývá to jen u jednoho.Míváte to také?Vím že tohle se děje po porodu,ale v těhotenství?Ted sem to měla podruhé,je to ta průhledná tékutina,mazlavá,neví m přesně jak se tomu říká.A poprvé to bylo po sprše a to mi normálně kapalo na stehno tak 5-6 kapek.Díky kočky za veškeré reakce.Hana

belda
31. kvě 2009

je to normální, jmenuje se to kolostrum,neboli mlezivo 😉 . prsa se už pomalu připravují na kojení. ádný strach,je to normální. 😵

marinka
31. kvě 2009

Jak píše belda, je to úplně normální, žádné strachy. Někomu se mlezivo začne dělat až po porodu, někomu v průběhu těhu a třeba moje kamarádka měla mokré fleky na podprdě ještě před testem 😀

loolli
1. čer 2009

normální, já to měla už od 20 tt!!!! Po porodu bude mlíčka.... 🙂

konja
1. čer 2009

hanna: také jsem s tím měla "problém" už v těhu. Je to normální, ikdyž někdy nepříjemný. Mleziva naštestí není tolik, horši to je pro mě ted po porodu, když ze mě v noci teče mléko tak, že mám pod sebou mokré kaluže 😖 Ale co se dá dělat, hlavně,že to mlíčko je 😉

sshiva
1. čer 2009

Hanna, ja som prvé kvapky objavila deň pred tým ako mi vyšiel pozitívny tehotenský test!!! Nechápala som ako sa može kolostrum tvoriť tak skoro, tak verím že aspoň nebudem mať problém s mliečkom 🙂

f.miracle
10. čer 2009

Jj, je to naprosto normální, jde o tzv. mlezivo neboli kolostrum. Dělalo mi to cca od pátého měsíce, někdy bylo průsvitné, jindy sytě žluté, až do oranžova. Po čase už jsem přesně poznala, kdy k uvolnění mleziva dochází, protože mu předcházely jakoby "stahy" v prsu.

katka82
10. čer 2009

Hanna to jsem měla taky a taky už docela brzo 😉 snad už od 5 měsíce 😀 a i kolikrát na triku z ničeho nic flíček

cuttysark
25. pro 2009

no..tak toto je presne o mne........pride mi to dost trapne ☹

naty
25. pro 2009

cuttysark: proč trapné? 😕 budeš maminka, buď ráda, že je... 😉 ..a jestli tě to nějak obtěžuje, myslím, že vložky do podprsenky to hravě zvládnou... 😉

pilotkaanetka
25. pro 2009

jj já to měla od 5 měsíce a po porodu mlíko nic jsme na nutrilonu 😒

soninnka
17. led 2017

Mě dnes z obou prsů přesně tohle vyteklo ... čirá, lepkavá kapka 😲 a to jsem teprve 15+6 tt ... je to zvláštní, že takhle brzo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru