WELEDA olej na masáž prsů a hráze. Máte zkušenost?

eatygrenee
24. bře 2009

Máte někdo zkušenost??🙂

artepeli
24. bře 2009

mam na hraz a je to ok. akorat je toho zbytecne moc, tak asi na 80 porodu 😉

anicka164
24. bře 2009

Mám ten proti striím a je docela příjemnej, akorát dost drahej - v dm mají na strie podobný (byť ne z eko zemědělství) a ten stojí asi tak 10x míň...
Až přijde ten správný čas, koupím asi i ten na masáž hráze, na tyhle místa mi připadá eko kosmetika šetrnější...

jindri
24. bře 2009

poctivě jsem masírovala a jsem bez nástřihu 🙂

janeyzelvicka
25. bře 2009

Taky jsem masírovala. Nastřihli mě jak krocana, ale to asi bylo tím, že porod vyvolávali a malá jela zřejmě dost rychle. Hodně toho oleje mi zbylo.

ava
25. bře 2009

snažím se masírovat, ale nevím, jak na to, i když jsem si už přečetla všechny dostupné návody. Je to otrava a stěží si tam dosáhnu ☹

janeyzelvicka
25. bře 2009

ava mě to taky nepřišlo nějak extra erotické nebo tak něco. Nezkusíš třeba říct chlapovi, že by se toho zhostil? A masírovat hlavně tam, kde se většinou stříhá, tedy spodek otvoru a pak ke konečníku...

terkytka
25. bře 2009

Já jsem zkoušela ten na prsa, když potřebuju odát něco do mrazáku,tak párkrát promáznu a mlíko teče proudem, na rozmasírování případných zatvrdlin ideální. Taky jsem ho aplikovala už týden před porodem, a i když jsem měla plánovaný SC, tak se mi mlíko tvořilo už 3. den krásně. (a 2. den mlezivo) Na hráz jsem díky SC nemohla vyzkoušet.

novako
25. bře 2009

Olej na prsa je super! Nikdy jsem neměla jedinou zatvrdlinu, laktace nastoupila druhý den po porodu. Prsa krásně prohřeje.

ava
26. bře 2009

janey - budu muset nejdříve se zrcátkem zjistit, kde to vlastně je a pak zkusím zapojit i jeho. Má se masírovat i směrem ke konečníku zvenku, že?

janeyzelvicka
26. bře 2009

Jj, manžel to tam nějak promasírovával všecko... trochu uvnitř, ale hlavně roztahovat poševní "otvor", protože ten se musí pořádně roztáhnout...

lenkicka
25. kvě 2009

ahoj holky, tak trošku oživíme toto téma... 😀

manžel se sice zpočátku bouřil, že mě má masírovat, ale povolil a výsledek se dostavil...malé natržení, jen na 2 "mašličky"...a to ta druhá byla jen kosmetická, abych se tam svému manželovi líbila (jak se vyjádřil doktor, který mě šil) 😀
používala jsem olej z firmy Nobilis...přinesla ho dula, která nás připravovala k porodu...je malinký...a přesto ho mám dodnes 🙂
a ten trik s těma prsama...škoda, že jsem to nevěděla dřív...měla jsem problém s uvolňováním mlíka...šlo to, jen když jsem prsa masírovala teplou sprchou, nebo nahřívala peckový polštářek...tak u druhého to určitě vyzkouším...díky za tip 😵

aluskas
25. kvě 2009

Na strie mám Weledu, měla jsem i v prvním těhotenství a strie se žádné neobjevili.
Na hráz mám taktéž Weledu, masíruje manžel, a jestli to pomůže, to se teprve uvidí 🙂

lenkicka
25. kvě 2009

Měla jsem kvalitní hydratační tělové mlíko a na břiše taky nic 🙂, ale na zadečku jsem to flákala, tak podle toho vypadá 😀 ještěže to v plavkách není vidět... 😀 😀 😀
Aluskas...tak ať pořádně přitlačí... a nebojí se použít i prstíky dva... 😉...jsme to tak dělali taky 🙂

eatygrenee
autor
10. črc 2009

Před měsícem jsem rodila a bez nástřihu a jediného stehu, manžel pilně promazával obden 😉 tak třeba i to pomohlo

ojo
10. črc 2009

tak já promazávala hráz a bylo mi to k ničemu, nástřih až k zadku 🙄
bříško jsem mazala taky a nemám žádné strie, ale myslím, že je to i dědičnými dispozicemi, moje mamka taky nemá žádný a kámoška, která poctivě mazala je má teda fakt hodně 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru