Za jak dlouho po početí zjistím, zda jsem těhotná?

janina419
28. led 2014

Kdy se dá nejdřív po početí určit tehu? Díky

muj_smisek
28. led 2014

Osobně vím, že jsou na tohle různé babské i doktorské rady, měření teploty,kontrola čípku,barva výtoku atd atd..slouží to nejen k určení plodných dnů, ale prý se podle některých z výše uvedených dá poznat i těhu, ale osobně za sebe mohu říci a myslím, že i za své známé maminky 🙂, že žádná znás nepoznala těhotenství dříve než s těhotenským testem, já sama jsem tedy dělala v den očekávané MS s digitálním testem, který ukazuje i délku těhotenství a byl pozitivní 🙂

petrakol
28. led 2014

Toť otázka 🙂 Miminko jsme plánovali, test jsem si nedělala, jistotu jsem měla, když jsem nedostala MS, a dva týdny poté potvrzeno MUDr.

apacheee
AMBASADORKA
28. led 2014

Od 9DPO tě mohou na těhotenství navést ovulační testy, a od 13 DPO by to měl ukázat i 10tkový těhotenský test. Jinak třeba por mě byl poměrně jasný signál pálení žáhy cca 6 DPO (v životě se mi to nikdy jindy nestalo, tak jsem si říkala, že jsetli to není těhotenstvím, tak už opravdu nevěřím ničemu, a bylo to tím🙂

jetynka
28. led 2014

Nejdříve 10dní a ani to není pravidlem, záleží kdy byla ovulace, kdy došlo k oplodnění. Takže když vynechá ms klidně i týden a test negativní, může být za pár dní klidně pozitivní nebo může být test pozitivní i pár dní před očekávanou ms ( nedoporučuje se to, aby pak nebyl člověk zklamaný z přicházející ms apod.).
Já své těhu poznala podle změny chutě v puse (kovová chuť) a nějak vnitřně jsem to poznala, takový jiný, nepopsatelný pocit, zvláštní 🙂

dora13
29. led 2014

Ja mela pozitivni test 12 dni od poceti.

sinorina
29. led 2014

Já měla u prvního pozitivní test až 45 den cyklu, u druhého už 3 den po vynechání MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru