Začátek těhulkování v srpnu 2011

karkulka_17
1. zář 2011

Mimčo už jsem moc chtěla a i přesto, že jsem skoro 9 let brala antikoncepci, se nám zadařilo a po druhém snažení jsem v sobotu našla //. K doktorovi jdu až 9.9. a nemůžu se dočkat, jestli mimíska potvrdí. Ráda bych s někým pokecala, dokud to není oficiální a před okolím o tom ještě mluvit nechci...

rosny
1. zář 2011

@karkulka_17 ahoj, ja to zjistila tyden pred svatbou, takze svatba bez alkoholu 😀 jinak k doktorce jdu az 06/09 a modlim se, aby mela UTZ a videla jsem prcka, jsem asi v 6tt

karkulka_17
autor
1. zář 2011

Tak to velká gratulace 🙂 A už jsi to někomu říkala?Muselo být podezřelý, žes na svatbě nepila, ne 😀 Já jsem nejspíš na konci 5 tt, takže hoodně podobně jako ty 🙂

rosny
2. zář 2011

dekuji, napodobne 🙂 No, nechtela jsem to rikat, chtela jsem to rict MM az o svatebni noci, ale zjistila jsem, ze by to bylo absolutne nerealizovatelny, pac ziju ve Francii a prvni, co delam po prijezdu do Cech je to, ze se vrham do hospody na pivo, navic nas pred nasi svatbou cekala jeste svatba my nejlepsi kamaradky a v mym pripade je divny, kdybych nepila, takze jsem mu to musela rict a rekli jsme to i rodicum, aby si se mnou nechteli davat panaka. Ve finale to drahy rekl jednomu kamosovi, ktery nelenil a rekl to jednomu paru, co se uz snazi pres rok o umely a pred 14dny to opet nevyslo, takze jsem mu to vycetla a jak mel upito, tak rekl, ze kdyz uz to vedi tihle tri, tak uz to muze rict vsem. No, takze to vedi vsichni. Zas na druhou stranu, aspon nemusim hrat divadlo a mam klid od dotazu "proc nepiju".

Hele a jinak, citis neco? Me se vsichni ptaji a ja si prijdu divna, ze nic necitim....

lucmart
Autor odpověď smazal
Zobraz
libuska29
7. zář 2011

Ahojky holky, můžu se taky přidat? My jsme se dočkali // po 2.pokusu IVF. Na kontrolu jdu v pátek, tak snad bude vše ok. Máme radost, ale raději se držíme zpátky. Snažím se myslet pozitivně, ale zároveň se bojím ať to všechno klapne. Jinak příznaky nic moc.Akorát mám nalitá prsa jako vždy před MS a bývá mi někdy špatně od žaludku. Ale myslím, že kdybych nevěděla, že jsem těhu, tak si toho ani možná nevšimnu 🙂 Tak ať Vám holky dobře dopadnou kontroly, musíme věřit !

rosny
8. zář 2011

holky, byla zalozena nova soukroma diskuze, tak pojde za nama sem https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cekame-m...

lucmart
Autor odpověď smazal
Zobraz
rosny
8. zář 2011

mistnost je zamcena, normalne by se ti mela ukazat zprava, at kontaktujes spravce fora
zkus tohle https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup...

vendyca
29. zář 2011

mohla bych se přidat?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru