Zajímalo by mě, jestli mé sny dítko v bříšku pociťuje

miriamkad
11. únor 2013

Ahoj ;) zajimalo by me jestli me sny ditko v brisku nejak pocituje ??🙂 u hezkych snu jestli mu je dobre a nebo jestli pocituje me nocni mury ;) ??? Co si o tom myslite vy??

miriamkad
autor
12. únor 2013

To nema nikdo zadny nazor??

miriamkad
autor
18. únor 2013

Docela se totiž děsím, často mám zlé sny a probouzím se v šoku..jestli na tohle může mimi nějak reagovat...

verciiik
18. únor 2013

@miriamkad já se přesně na to samé ptala přes krátké zprávy a taky se mi moc odpovědí nedostalo... já doufám, že moc ne, protože to by si se mnou teda užilo :(

lucijenkaa
23. únor 2013

Ja nevim holky,ja myslim ze trochu neco pocituje,kdyz se Vam roztepuje telo tak asi musi neco citit,ale myslim zeto nebude tak horky 🙂

andrea_cihakova
14. kvě 2013

Ahoj holky, nevím, zda mimi něco cítí, i když logicky zní, že z noční můry se vám může rozbušit srdce a to prcek tutově vnímá. Ale četla jsem, že hodně těhulek trpí nočními můrami a vůbec hodně zvláštními a živými, divokými sny. Tak to snad nebude nic tak strašného, co by špatně ovlivňovalo vývoj miminka....

janina4590
14. črc 2013

Četla jsem, že dokáže vycítit, kdy je maminka šťastná a kdy smutná, nebo se bojí. Jaký se ti zdá sen, nevidí. Ale asi vnímá zrychlený tep. Ale nemyslím si, že to prcka nějak děsí, protože ještě logicky nepřemýšlí. Asi ho nenapadne "ááá, máme se něčeho bojí, máme se taky bát?"

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru