Zamlklé těhu. Máte zkušenost?

hodleovka
11. bře 2012

Ahoj holky, chci se zeptat, zda-li některé nemá tuto zkušenost. Dle krve hCG mi zjistili že těhotná jsem, bohužel hCG neroste a po dvouch dnech jsem místo očekávaného dvojnásobného nárůstu měla nárůst jen 0,6. Doktor mi řekl, že se jedná buď o mimoděložní nebo zamklé těhu.
Chci se zeptat, zda-li s tím některá nemáte zkušenost. Protože nyní čekám co bude dál. Za 3dny jdu opět na kontrolu, ale doktor mi neřekl moc informací, no asi bych je v tu chvíli asi ani moc nepobrala, ale teď to čekání co se bude dít je hrozný.
Hlavně na ULT není ani nic vidět, je hrozně brzy, protože od poslední MS jsem 5tt.
Děkuji moc předem za Vaše příspěvky

takyja
11. bře 2012

@hodleovka Není to "zamklé" (máš to v textu i v názvu, tak si myslím, že to není překlep, ale že jsi dr špatně slyšela), ale zamLklé a najdeš tady o tom spoustu diskuzí, největší asi tato: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zamlkle-...

hodleovka
autor
11. bře 2012

Jsem se překlepla, samozřejmě jsem myslela zamlklé. Tu diskuzi jsem taky našla ale nukde tam žadna holčina nepíše o výši hCG

salomee
11. bře 2012

Je tady taky někde diskuse, co a jak, když nestoupá hCG jak má... a většinou se tam všichni shodnou na tom, že za dva dny má být na dvojnásobku...ale někdy se stane, že vzroste o něco míň a je top pořád O... ale Tvůj nárůst je hodně malý... ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru