Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
29. pro 2009

já k tomu šampíčku ty jahody můžu,protože máme rádi suché a já si do něj dám jahůdku a napichovátkem ji trošku rozšmrdlám a má to pak jinší šmak...prostě ani suché ani sladké...úplně akorát...ale byl to dlouhej výzkum 😀

tercie
29. pro 2009

Handm já taky těstoviny můžu, a nebo noky, jenže manža mi to nežere 😀
A ovar my můžem, ale manža jen libovej 😀 jednou za čas je to výborný.
A k tý frekvenci snažení...když se mrkneš na můj vítěznej graf, tak tam uvidíš, že jsme za ten měsíc spolu byli asi jen 2x nebo 3x, a povedlo se 😀

handm
29. pro 2009

Můj manžel snad kromě rajčat jí úplně všechno 🙂 ten je vděčnej strávník, hlavně moje mamka si to pochvaluje!! 🙂

na grafik ti kouknu terci, jen nevím, jestli se v tom vyznám 🙂

Sirel, dobrou chuť 🙂

tercie
29. pro 2009

Handm je to jednoduchý, sex je tam vyznačenej buď zkratkou AM nebo PM nebo X 😀posle toho kdy proběhl 😎

Sirell falešnou prdelačku, vidíš, to mě ještě nenapadlo 🙂 My máme rádi jelítko a jitrnici s kyselým zelím a brambůrkem, ňam...

sirella
29. pro 2009

no to já bych k těm grafům asi potřebovala dlouuuhé školení 😅 ...mě to nic moc neříká...já vím...tak co chci měřit...že? 😀

sirella
29. pro 2009

terci...my taky...ale měli jsme to před cca 14 dnama tak jsem chtěla trošku změnu...a polévka to dnes jistí 🙂

handm
29. pro 2009

Terci, taky zajímavý 🙂 jsem ti to prozkoumala 🙂 hmmmmm, jsem opravdu zvědavá..
holky, dneska jedem do liberce na koncert jesus christ superstar.. strasne se tesim, bude to poslední v cr 🙂

tercie
29. pro 2009

Jo, a to ještě jsme toho 25.7 kdy jsme počali, byli po pěkný opici 😀

Sirelko jsou pěkný stránky, kde je všechno krásně popsáno a vysvětleno, najdu, vydrž 😉

sirella
29. pro 2009

tercinko děkuju počkám 🙂

handm...ty se máš 🙂 Taky bych někam ráda vymajzla...my byli v říjnu nebo v listopadu 2x v kině a to mám prý už na dlouho vybrané...když jsme se o tom bavili tak jsem ale řekla,že dám letos už pokoj...ale v lednu zas někam chci 😀

handm
29. pro 2009

Terci, to je asi normální.. 🙂 já když prvně otěhu, tak jsem se strašně zmazala na oslavě.. ale fakt děsivě 🙂

tercie
29. pro 2009

Našli moji rádcové, našli, našli 🙂 Tady to je http://www.merenibt.xf.cz/index2.html

Jé já bych taky vyrazila za nějakou kultůrou, já chodím akorát koncertovat po kostelích, ale vyrazila bych třeba na muzikál, hraje se vůbec něco novýho pěknýho? Ztratila jsem úplně přehled...
Předloni jsme byli na Apassionatě, to bylo moc krásný, jsem tam i brečela...no koňák se ve mě nezapře, ale i manža byl naměkko, on je taky přes ty zvířátka.

handm
29. pro 2009

My byli tuhle na premiéře novýho Hřebejkova filmu - Kawasakiho růže, moc se nám to líbilo, i když to bylo takový drsně hnusný.. o stb, donašečích atd..
ale na muzikálu už jsem nebyla ani nepamatuju.. kromě Mamma MIa, což bylo super, ale to je tak rok zpět?! 🙂

sirella
29. pro 2009

tercinko moc moc díky 🙂 ...já už na těchto stránkách kdysi byla,ale zabudla jsem si je šoupnout do oblíbených...no a on už je nejvyšší čas to pořádně prostudovat 😀 Fakt díkas 🙂 Je to tam všechno podrobně písnuté...abych to i já pochopila 😀

a k těm muzikálům...já nikdy na žádném nebyla...a šla bych klidně hned...mám CD a videokazety...to mi musí stačit...my to od nás máme všude daleko...ale manža říkal že jak pojedem ke švagrové(zve nás už leta) tak že bysme mohli na něco skáknout...to je v Praze

tercie
29. pro 2009

NA to jsem teď někdy zahlídla upoutávku, ale uniklo mi o čem to je... no nemuselo by to bejt špatný, mě to docela baví tenhle žánr...
Nebaví mě akční střílečky a honičky v autech a tak, z toho jsem už nějak vyrostla.

handm
29. pro 2009

Terci, nam se to libilo, protože jsme s manželem oba hodně přes historii jednak a druhak máme rádi hřebejka 🙂

Tak já na muzikálech byla na několika, ale přijde mi, že to co se plodí teď, že jsou jen hrůzy.. takový ty klasiky žánru, světové muzikály, to bylo něco .. Jesus, Hair, ještě stará Johanka, ty byly super..
ale ty současný Mony lisy, Kleopatry atd mě vůbec nelákají..

mari111
29. pro 2009

ahoj holcinky, dekuji za gratulace, a jen pekne drzte palecky, ja taky vsem tehulkam drzim palecky aj snazilkam 😉 teda Tercinko a sirelko vy ste pekne ponocovali aj s Cajori, ja uz budu zas chodit v devet spat , co sem tehu tak sem unavena, 😒 😒 a jinak dneska jsem poprve blila rano jak amina, fuj bylo to hrozne, pritelak se mi smal, prej to co si spivala za pisnicku v ty koupelne po ranu? 😠 drzoun jeden, by si ty nevolnosti mohl prezit za mne ne 😠 aj my bylo asi do 11.00 na omdleti, nemate na to nejaky figl? nemuzu v rachote omdlivat ☹
jinak uz mam testiky v albicku, vcera uz my neslo zapnout notas 😅

handm
29. pro 2009

MAri super!! Moc gratuluju, // jsou ukázkový!!! 🙂 🙂 tak jen ať to hezky pokračuje!! 🙂

tercie
29. pro 2009

Sirell není zač 🙂 Snad ti to pomůže jako mě 😉

K těm muzikálům, všechny skalní mám doma, a byla jsem na Drákulovi, Krysaři, Bídnících, Miss Saigon, a jak píšeš, ty nový jako Dáma s kaméliemi, Elixír života a tak mi nic neříkají. Ani Golem, to jsem si od Svobody slibovala víc...mám ho doma na dvd. Ani Angelika mě nechytla, Kleopatra ještě docela jo, a Tři mušketýři taky byli pěkný. Nejhezčí co jsem ale viděla byli Bídníci, měli jsme tam ještě Karla Černocha a bylo to nádherný. Doma mám jen CD a mrzí mě že je nevydali na DVD... umím je nazpaměť a pouštím si je v autě 😀
Sirelko a odkud vlastně jsi? V pasu to nemáš...

handm
29. pro 2009

Holky, mizim!! papa a mějte se a kdybychom se neviděly, tak do nového roku jen radostně a ať je líp!! 🙂 2010 jupííí

mari111
29. pro 2009

pa pa handm a taky preju do noveho roku at je lip a at si tehu 😉

tercie
29. pro 2009

Handm papááá, tobě taky, jupíííííí 😀 ale určo se ještě uvidíme 😉

Mari hned jdu na ně juknout 🙂 😵

sirella
29. pro 2009

mari...ještě jednou obrovská gratulace 🙂 Ty lajny máš parádní 😉

handm:měj se krásně 🙂

Taky už mizím...musím už aj něco doma trochu udělat...zatím jen sedím u netu a práce nic...jen teda polévečka už voní 🙂
Mějte se krásně holky...budu určitě nakukovat a večer se stavím...zatím pa

murynka
29. pro 2009

mari krásné dálnice 😵 😵 😵

mari111
29. pro 2009

zatim pa sirelko, a dobrou chut. ja taky nic nedelam, jen se valim a sem s vama na konikovy, jen obcas neco malo urobkam

mari111
29. pro 2009

mury ahoj, no ty vcerejsi uz sou pekne 😉

tercie
29. pro 2009

Sirel páá pááá

Mari teda, ty už jsou ukázkový 😵 😵 😵 s tím omdlíváním teda nevím, asi ti neporadím, mě ani špatně nebylo, nezvracela jsem ani jednou... Asi budeš mít nižší tlak, chtělo by to když tě to popadne lehnout a podložit nohy, ale to v práci asi nepůjde... ale dej si na to pozor, když budeš cítíi že ti e blbě tak si aspoň sedni, abys nespadla a něco si ještě neudělala... a dej si slabý kafčo...

mari111
29. pro 2009

ja sem v praci dneska furt sedela a aj sem jela o hodku a pul driv domu, sem ji rekla ze mam horecku a nastesti zitra uz do prace nemusim az v pondeli nebo v utery, doufam ze uz mi bude lip, jeste ji nechci rikat ze sem tehu, zatim to vi jen pritelak a vy na koniku. budu se snazit to rict ostatnim az co nejdil, jestli to neprasknou ty moje nevolnosti a motani se. dneska sme meli jed k tchyni ale radej sme nejeli, asi by to na mne poznali, tak se jen vymlouvame furt na neco, zatim to de ale az dojdou vymluvi tak nevim nevim 😅

tercie
29. pro 2009

Mari tak rodině to asi řekněte, ať si nemusíte pořád vymejšlet, oni to určitě pochopí, že nechcete aby to vykládali dál, a aspoň se s vámi můžou těšit a držet vám palce 🙂

mari111
29. pro 2009

no to by si musela znat tchyni, minule sem ji taky rikala at to jeste nikde neroztrubuje a ona to vydrzela jen dva dni a pak to rekla v praci a uz to vedeli vsichni 😅

mari111
29. pro 2009

jo holky a ja nevim jestli mi to dobre vypocitalo tydny, ja si myslim ze sem otehu 9 nebo 13 dc a ted sem 38 dc to jeste neni 6 tydnu, ne? nebo to se pocita nejak jinak? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru